Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

v beli krajini

Default avatar

vodovodar in električar

če je kdo iz Bele krajine.... svetujte mi mojstra - rabim vodovodarja in električarja - za manjša popravila (pipe in odtoka v kuhinji ter zamenjavo šalterja in vtičnice....).

ne, nimam nobenega moškega, ki bi mi to kar tako lahko zrihtal, ne soseda tako, da če koga poznate, mi prosim svetujte, hvala.
Default avatar

Samoborka

Ta je sicer iz Vinice:

Dolgi naziv PRS:ELEKTRO STORITVE GRAČAN MATEJ GRAČAN S.P.

Za vodovodarja pa ne vem.
Default avatar

Paco Moralles

Tam kjer živiš vprašaj soseda, pa ti bodo povedali.
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

posebna sorta

Dol dejansko misljo da za vsa taka dela ne rabs majstra in da to lahk vsak nardi sam doma. Jih prevec tako mislecih poznam in ja so kr grde posledice in majstra,vsaj kvalitetnga tezk najds da o tem da pricakujes od majstra da bo vedu kej o novejsih materialih in novitetah je cista utopija prcakovat....zal...vprasaj res kakega znanca dol, menda nisi cist sam/sama in gres kam "vn"
Default avatar

iz dol-a

vodovodar
INŠTALACIJE KOČEVAR - MILAN KOČEVAR S.P.
PODREBER 2, 8333 SEMIČ
Tel: 041 681 149

[email protected]

električar
ELEKTROINSTALATERSTVO JOŽE GOVEDNIK S.P.
SODJI VRH 16,
8333 SEMIČ
041 595 025

Še "posebni sorti"... pipo ali pa stikalo pa res naj bi znal zamenjat vsak kolikor toliko spreten moški, pa tudi kakšna ženska.
Ja, enako kot po vsej SLO, tudi v Beli krajini so dobri in slabi mojstri, takšni, ki gredo s časom naprej in zaostali.
Res pa je, da smo pozabljeni od tistih "gor" in iz Bele krajine poročajo predvsem o slabih rečeh.
Hvala Bogu je pa tudi veliko lepih reči, stvari...
Default avatar

56zhgb

enablizi je napisal/a:
Zelo zadovoljni že leta za vse - vodovod, ogrevanje tudi kaj elektro:
http://frankovic.si/
je pa drag ,se najdejo cenejši in veliko boljši