Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek festival čokolade Radovljica

festival čokolade Radovljica

Včeraj je bila nora gužva v Radovljici. Čokolade na tone 🙂 Moram reči da je bilo letos zelo fino ker so povečali prireditveni prostor. Pa gostinsko ponudbo moram pohvalit. Radovljičani kar tako naprej.

tako se dela biznis!
smo bili dopoldan, precej gužve … če bi imeli še 1x toliko prostora, bi bila še vedno gužva, kar je dober znak … ljudje so se zabavali, lep dan in denar je krožil na polno!

vsako mesto bi moralo imeti vsaj en tak festival letno … tem je še ogromno.

Oj,

ja bil sem tudi sam. Imel sem srečo, da še ni bilo drena in sem se kar fajn najedu! Še otroške predstave so bile odlične. Organizacija prometa – bilo odlično. Policija odlično. 🙂

Bi pa postavil vprašanje princip DEGUSTACIJ in cene!!

Res je bil bon SAMO 0,5Eu, ampak kaj dobiš za to? En majhen čokoladni bonbonček? 0,5Eu? Včasih boljši včasih slabši -ok, okusi so različni!
Tudi za gotovino si dobil! BREZ RAČUNA!!! Zraven pa gostilničar, ki je moral izdati račun! Ni glih fer tole! Ja, sam sem tudi delal v tem in VEM – svinarija!

In obratno, celotno bonbonjero dobiš v trgovini za med 5 in 10eu in je notri več kot 10 kosov.

Torej, VSEM za premislit; ne bi rekel degustacija, nekje simbolična cena… ok, ampak tole ko začneš računat….

…in pojedli goro čokolade, anede?:)))

…in pojedli goro čokolade, anede?:)))[/quote]

ja skor 🙂

ampak moram pa še napisat, da to ni bila kakršnakoli čokolada!

bila je neprimerno boljša od trgovinske milke ipd., res so bili okusi taki, da ni bilo škoda tistega 0,5€ za košček … če bi bilo ceneje, bi se preveč zredili 🙂

Načeloma vse ok, super, toliko ljudi v Radovljici ne pomnim, pa živim tukaj že od rojstva. Po drugi strani sem oz.je marsikdo vesel, da zadeva traja samo tri dni enkrat na leto, ker ti ljudje parkirajo po privat dvoriščih, spustijo iz avta psa, da se pokaka in pustijo polno plenico svojega sončka kar na tleh pod grmovjem. Kultura ljudi je res na nivoju, brez primere.

Ste pojedle vso cokolado? 🙂

Ja, tako je tudi v Piranu, Portorožu, Ljubljani…. obiskovalci mislijo, da je mesto njihovo ker so prišli tam na obisk….

Tudi mi smo bili v nedeljo, smo šli z vlakom, kar je bilo super enostavno, prideš z vlakom direkt v center dogajanja.
Ampak, totalna gužva.
Pa tile boni po 0,5 Eur, sej namen je dober, ….
Ampak več kot 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} degustacijskih čokoladic je bilo po 2 ali 3 kupone, kar je 1 oz. 1,5 Eur za 1 čokoladico.
Pa moram reči, da ni bilo 1 omembe vredne ful dobre čokolade.
Zgledalo je, kot da so eno pocen bonboniero odprli in potem talali te praline.

Nimaš se kam usesti in kaj popiti, WC ji so za kozlat umazani, premalo je košev za smeti.

Festival je kr neki, ampak je bil lep sončen dan za sprehod v mestu.

New Report

Close