Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nov pralni stroj, za g. Cveta

Nov pralni stroj, za g. Cveta

Verjetno mi je šel pralni stroj in smo pred nakupom novega, zato bi vas prosila ker imate izkušnje katerega mi priporočate. Nimam posebnih zahtev, glavnio da ne bi bil preveč kvarljiv in 6 kg. boben mi je dovolj.

Hvala vam za odgovore in priporočila in lp.

Evo ravno danes sva iz možem letala po trgovinah ker tašča kupuje pralni stroj. Trenutno imajo v Heri normen v BTCju akcijo da če pripelješ starega ti dajo bon v vrednosti 100 eur. Tašča se je odločila za Gorenje 1200 obratov 7 kg perila. In tudi brez te akcije imajo trenutno najbolj ugodne cene ravno v tej trgovini.

pazi da m a5 let garanije
da ne špara z vodo

jaz bi kupil kakega od gorenja

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Uh sta hitra – super- Ravno sva z možem gledala GA in bo verjetno res en od Gorenja. Ticca kaj lahko napišeš ceno če ni skrivnost – hvala.

Ojla!

Tudi v GA sva bila pa je isti pralni stroj za 40 eur dražji tako, da je v Hervi Normanu trenutno najceneje kupiti pralni stroj še posebno, če imate starega, da izkoristite 100 eur bona. odloča se med dvema in sicer med 7kg ter 8kg eden je 299 eur (z upoštevanim bonom) drugi pa mislim da 444 eur. Imajo tudi cenejše. poglej na njihovo spletno stran mislim, da imajo vse gor.

Od septembra ’15 imam Indesita, 6 kg, zelo zadovoljna.
Cena 200 €, 2 leti garancije.
Perem 5x/teden po 2 rundi, včasih tudi 3.
Stroj mi je super!

Tudi jaz gledam v Harvyu gorenje 7524 in je tudi tam najcenejši s tem kupon za 100 eur.
Kaj pravite na inverter pralne stroje, vsepovsod jih priporočaju? Je vredno?

Aaah, od sept. 2014, af kors! 🙂 Lapsus …..

invertni (vsaj taprvi) so crkavali zaradi našega elsistema in preobčutljivosti motorjev..današnji so precej blj trdoživi in prenesejo marsikatero nihanje štroma

prednost invertnega stroja je v tem,da so izjeno tihi, vzdržljivi, pa izjemno sposobni, saj če pogledaš so vsi stroji od 6,7, 8 in več kilogramov opremljni z inverterskimi motorji

praktično pri večjih kapacitetah navadnih (s krtačkami) motorjev skoradja ni

ja, inverter se splača,sploh če si v bloku in pereš ponoči, saj ne bodo sosedje deležni muzike. mi ga mamo (9 kg stroj) in je inverter in je špica. mamo pa gorenjevega (9845i)

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

New Report

Close