Forum.Over.Net

Starševski čvek

Prevoz avtomobila iz dolejnske v ingolštad

Default avatar

iščem dobro dušico

Prosim če katera pozna kakega tovornjakarja šleperja, rabim prevoz avtomobila iz okolice Novega Mesta v Ingolštat Nemčijo, pa da ne gre prazen če bi bil tako prijazen pa mi naložil avto in odpelje.

Hvala vam.
Default avatar

verjetno zastonj a ne?

Ti bi zastonjn a ne????
Default avatar

zakaj pri vragu?

resno me zanima, zakaj pri vragu bi se ti splačalo nevozen avto šlepat v ingolštadt?????

da ga nisi na avto.netu "prodala" kakemu tujcu???
Default avatar

čudnoto

Pa kaj bodo tam z tvojo kripo
Default avatar

iščem dobro dušico

S tukajšnjim zastopnikom se ne moremo zmentiti glede popravila, tudi prek odvetnika ne. Zato rabim da se avto odpelje v tovarno ki je v ingolštatu, da se uradno popravi, da lahko terjam višje stroške prek sodišč in odškodnino.

A sem napisala da bi bilo zastonj?

Saj bi dala kak evro za stroške, tako ali tako se kakšen tovornjakar pelje gor prazen

Ma ste budale!
Default avatar

kak evro????

iščem dobro dušico je napisal/a:
samo kak evro?? ja in kaj če se pelje prazen??? nalaganje stane, odgovornost...itd..., za kak evro te lahko samo kdo okol kepe useka!
Default avatar

iščem dobro dušico

Gre se pa za avto višjega cenovnega razreda, zato po priporočilu dovetnika le sledim njegovim naovdilom.

Če bi šlo za navadnega Golfa, se ne me ni niti odvetniku ne bi splačalo.

Cela zgodba okoli popravila je malo bolj zakomplicirana, ampak to nima veze. Rabim samo nekaga da mi pride po avto pa odšlepa v DE.

Če katera koga pozna se priporočam
Default avatar

elaine

Če nimaš kakšnega res dobrega kolega med avtoprevozniki, boš morala prevoz plačati kar po ceniku. Morda ti ga kak šofer zapelje na črno v zameno za spolne usluge. Ampak samo enkrat, po moje, ne bo dovolj.
Default avatar

zakaj pri vragu

luba duša, šleperji ne vozijo prazni okoli po evropi.

boš morala najet avtovleko in jo plačat. ni druge.
Default avatar

nbm

Če imaš za avto višjega cenovnega razreda, sklepam, da imaš tudi za avtovleko.

Res je naivno, ko pričakuješ, da se bo nekdo za simbolični znesek ubadal s tabo...
Default avatar

zakaj pri vragu

nbm je napisal/a:
klinc pa tak drag audi, ko ga niti vozit ne moreš....
Default avatar

iščem dobro dušico

Ne vem zakaj ste tako negativno nastojeni.

Določena nemška avto tovarna nas je obvestila, da pri tej seriji izdelave in pri tem modelu je prišlo do serijske napake pri proizvodnji, kar ima lahko v posebnih primerih med vožnjo usodne posledice. Ta koncern se je sam ponudil da odpravi vse stroške v zvezi s to kritično napako.

Problem je ker v Sloveniji zastopnik ne prizna te napake, kar je razumljivo saj bi jih ogromno koštalo že pri enem samem avtomobilu. Zakaj se ne razumejo s samim proizvajalcem ne vem, niti me konec koncev ne zanima.

Prek sodišča se ne da ničesar zmeniti oziroma se bom načakala.

Zaradi stroškov in predvsem same dokumentacije je zame najugodneje če se odpelje v Nemčijo in se direkt pri njih popravi. Za razliko od naših nategovalcev, bom tam deležna poleg korektnega popravila tudi vso dokumentacijo o napaki in popravilu. Vem da obstajajo bližje države za popravilo, ampak rabim bolj celotno dokumentacijo o napaki in popravilu.

S to dokumentacijo bom imela večjo možnost na sodišču iztožiti slovenskega zastopnika za vse stroške in odškodnino. A je sedaj bolj jasno?

Torej ne rabim nesramnosti, rabim nekoga ki mi zapelje avto v Ingolstadt, plačam lahko pozneje iz odškodnine.
Default avatar

kranj

pobrskaj po netu povratna avtovleka - tam se vpses, pa napises kam zelis pa koliko si pripravljena placati, potem pa te kaksen tovornjakar, ki je prazen v eno smer kontaktira, pa vidis, ce se dogovorita.

recimo jaz Sem iz Lj do Frankfurta placala 200
Default avatar

narobe kupiš

Če bi kupla bmw teh težav ne bi imela.
Default avatar

iščem dobro dušico

Sem si že uredila prevoz. Hvala, lahko zaključite temo.
Default avatar

Papageno

narobe kupiš je napisal/a:
Zakaj, saj je razlike le nekaj manj kot 100 km?
Default avatar

pozneje bi plačala????

imaš avto višjega cenovnega razreda, revežu ki bi ti peljal avto bi pa plačala pozneje? to je druga beseda za nikoli! si nategunka, srami se!
Default avatar

Hmmmmmmmmmm

Ne morem verjet! Za Audija ste imeli denar, zdaj bi pa šparali na prevozu do tovarne v Ingolstadtu?!
Default avatar

zakaj pri vragu

audi torej je vozen?
zakaj bi ga pol šlepala gor?

na to, da boš ti pozneje kaj plačevala, pa nihče ne bo padel. bo treba kar vnaprej plačat.
Default avatar

računračun

Če si kolikor toliko prepričana v kiks proizvajalca, potem izberi verodostojnega prevoznika, ki ti bo izstavil fakturo, na osnovi katere boš uveljavljala povračilo stroškov.