Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

iščem punco ki obožuje naravo in hojo v hribe

Default avatar

prijatelj111

Pozdravljeni,

iščem samsko punco, ki jo veseli pohodništvo in hoja v hribe. To je namreč moj najljubši hobby. Sem samski fant, študent. Star sem 25 let, visoke in vitke postave. Doma sem iz štajerskega konca. Če bi me katera punca želela spoznat naj mi prosim piše na tale e-naslov:

[email protected]

Želel bi si spoznat punco, ki ni kadilec in ne pije alkohola. Po dogovoru lahko pošljem tudi svojo sliko.
Default avatar

Thorrr

Stari, če ne kadiš in ne piješ pr 25 ih, se pravi tud ne jebeš.... zajebal si že polovico žurerskih let ...lajf is only one, zapomni si..
Default avatar

škoda

Jaz iščem takega, samo bi moral biti 10 let starejši in z Gorenjske.
Default avatar

stara teta

Jaz upam in ti želim, da jo najdeš.Pa da bo tudi drugače v redu in fajn.
Default avatar

fant je čist ok

Thorrr je napisal/a:
Stari, če ne kadiš in ne piješ pr 25 ih, se pravi tud ne jebeš.... zajebal si že polovico žurerskih let ...lajf is only one, zapomni si..
Ti pa se je*i s svojim posploševanjem, kako naj ljudje živijo. Fant iz opisa deluje čist ok in takšne ima marsikatera punca rada. Meni so se vedno gabili smrdljivi kadilci in žurerski pijanci.
Default avatar

končno en normalen fant!

Želim ti veliko uspeha! Srečno!

Tudi v hribih se punce spozna! Korajža velja! Ko bo čas tapravi, jo boš spoznal!
Default avatar

himhgku

Pri ljubezni si nikoli ne smeš postavljat pogojev. Pusti odprta vrata, sklepaj kompromise.
Default avatar

Bravo!

himhgku je napisal/a:
Pri ljubezni si nikoli ne smeš postavljat pogojev. Pusti odprta vrata, sklepaj kompromise.
Bolj se nebi mogel strinjati. Zato pa strani, kot so ona-on, propadajo. Tam se lahko skoncentriraš le na vse tiste detajle, ki sploh ne povedo nič o tem, ali se bosta dva ujela ali ne. Operiraš pač z nekimi številkami, ker drugega ni tam, bistve je očem (ali pa srcu) prikrito, pa še tiste podatke se da navsezadnje prirediti.
Default avatar

res škoda

Škoda, da si le 25 let star. Ko bi bil vsaj 10 let starejši :).
Ko bi le bilo več takih moških. Idealen opis, samo pri starosti zame ne štima :).
Želim ti veliko sreče. Taki fantje ste iskani.
Večina jih je zdaj lenih, nezainteresiranih za lajf okrog sebe, nešportnih, še manj ljubiteljev narave. Tako, da si svetla izjema.
Default avatar

brklc

JAA, sam je pa omladinac inovativen! Zelo dobro! Kajti tukaj je vse polno svetniških mater, katerih princeske si ne morejo fanta najti, ker si še osnovnih potreb ne znajo zadovoljiti. Če maš keš, bo ponudbe dost.

Aja, pa zajebal si tisto s hribi... Če bi bla hoja po šopig centrih, pol pa jaaaaa....
Default avatar

skoraj idealen

prijatelj111 je napisal/a:
Pozdravljeni,

iščem samsko punco, ki jo veseli pohodništvo in hoja v hribe. To je namreč moj najljubši hobby. Sem samski fant, študent. Star sem 25 let, visoke in vitke postave. Doma sem iz štajerskega konca. Če bi me katera punca želela spoznat naj mi prosim piše na tale e-naslov:

[email protected]

Želel bi si spoznat punco, ki ni kadilec in ne pije alkohola. Po dogovoru lahko pošljem tudi svojo sliko.
Skoraj idealen :) zame. Samo jaz sem malce prestara.
Škoda, da med mojimi vrstniki (pozna 30ta) ni takih samskih moških. V mojih letih se moškim nič ne ljubi. Se raje grejo na kavču in visijo po gostilnah kot bi šli v gore.
Default avatar

taki so takoj oddani

Jaz pa iščem cca. 40 letnika, samskega, ljubitelja narave, gora, športanja pa zgleda, da so že vsi oddani. Avtor, taki ne ostanete dolgo samski. Vas je tako malo, da ste iskana roba.
Default avatar

wd40

taki so takoj oddani je napisal/a:
Jaz pa iščem cca. 40 letnika, samskega, ljubitelja narave, gora, športanja pa zgleda, da so že vsi oddani. Avtor, taki ne ostanete dolgo samski. Vas je tako malo, da ste iskana roba.
So, samo so prišli k pameti...
Default avatar

taki so takoj oddani

wd40 je napisal/a:
Ja, vem, da so oddani.
Default avatar

Thorrr

Ja....ko so oddani, se skoraj vsi polenijo al pa nimajo cajta...eni se pa ne damo...
Default avatar

wd40

wd40 je napisal/a:
Ja, vem, da so oddani.
Ne, skrivat se začnejo...
Default avatar

juroš

sem iz koroške regije star 29 iščem punco staro 22 do 30 let iz okolice koroške sem nasmejan no boš videla ko me boš spoznala pokliči me 030627110
Default avatar

artur

star 29 let koroška regija iščem punco staro 22 do 30 let iz koroške regije kakšne punce so mi všeč preproste črno laske z dolgimi lasmi in dobro postavo kakšen sem jaz pokliči me in videla boš o40670246
Default avatar

boh

star 29 let koroška regija iščem punco staro 22 do 30 let iz koroške regije kakšne punce so mi všeč preproste črno laske z dolgimi lasmi in dobro postavo kakšen sem jaz pokliči me in videla boš o40670246