Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek težave z erekcijo pri 44ih…

težave z erekcijo pri 44ih…

Začelo se je pred dvema letoma….da je mož imel težave z erekcijo…na začetku spolnega odnosa vse ok, nato vmes pa uplahnitev uda….

ravno takrat je imel stresno menjavo službe, začel z nočnimi…in se mi ni zdelo nič posebnega, sva se občasno pogovorila, sme ga potolažila, da ni nič takega…. žal je šlo samo še navzdol…..trenutno skorajda ni mogoč odnos, da bi jaz kaj čutila, on sicer nekako konča z izlivom….

in namesto da bi si zbral informacije, ki jih je cel kup na spletu ali pri zdravniku, on pride z idejo, da je to od premalo seksa…..ker je pač on že ves čas imel nekoliko večjo željo po seksu kot jaz….

jaz pa seveda pri večini podatkov o težavah z erekcijo najprej vidim, da omenjajo zamašene žile…pri njegovo družini imata oba starša težave s pritiskom in zamašenimi žilami, domači suhomesnati izdelki pa so vsakodnevno na mizi….

tudi možu so lani že ugotovili povišan pritisk……

žal mi je, ker je najlažje za svoje težave najti krivca drugje, namesto šteti težavo kot opozorilo telesa, da je treba nekaj narediti za svoje zdravje 🙁

POznate sicer kakšno naravno metodo, ki pomaga proti zamašenim žilam in hkrati poztivno vpliva na erekcijo?
.

Mislim, da ima mož bolj prav, kot ti.

in kako bi on več seksal z mehkim? imam občutek, da bi on rad v eni minuti končal, zate mu je pa precej vseeno….

Kako ima delo?A preveč časa sedi?Lahko je tudi od sedenja.

Pol je vprašanje koliko časa sta nasploh seksala in ja lako da ga je “psihično” minilo,ali pa ne najde več v sebi oziroma v sexu več tistega užitka,ki bi mu dal zagon po sexu.Lahko je imel tudi fetiše,pa ti ni upal povedat,da b se smejala iz njega,in so mu ti neuresničene sexualne žlje “zapacale” željo po sexu.

Lahko je marsikaj.

Najbolje da se z njim odkrito pogovoriš.

Moj mož je enakih let, pa prav nobenih težav. Koliko je količina seksa odvisna, ne vem, mi2 se ljubiva vsak dan, razen 3 dni v mesecu:)
Psihološki izvor je tudi možen, če ima veliko stresa, zamašitev žil je zelo majhna verjetnost pri teh letih, razen če je patološko debel ali ima kakšno kronično presnovno bolezen. Pri zamaščenih žilah tudi na začetku ne bi bilo erekcije.
Kako si pa ti kaj prijazna in ljubeča? Tudi to je lahko vzrok, energija med vama skozi cel dan. Začnita skupaj delati na sebi, veliko se pogovarjajta, vzemita si čas zase, pa bosta videla, če bo kaj sprememb. Če ne, pa naj le stopi do zdravnika.
Lp

Težave je sigurno fiziološka, nima s količino seksa nobene zveze. In rešitev je čisto preprosta. Moj vzame četrt tabletke (na recept) in ima trdega kot kamen. Prej je bilo pa enako. Moraš vedet, da je to hud udarec za moški ego, si težko priznajo, da ne zmorejo več, trpi psiha, zaradi tega je erekcija še slabša, po vsakem odnosu občutek neuspeha … Čim prej ga pošibaj k zdravniku samoplačniško, pa porihtajta. Škoda bit slabe volje, pa bognedaj z očitki opletat. Velja za obe strani. Če je težava fizološka, je peresno lahko rešljiva. Prej pa seveda izključijo tudi nekaj drugih zadev, ki bi lahko to povzročile.
Pogoj, da tabletka deluje, je spolna sla. On jo očitno ima (saj mu stopi), samo uboga ga ne do konca.

meni grejo pa take sorte tiči tako na živce da bi jih najraje kar mahnila po glavi…pokonci ga težko drži, ponavadi takim tudi (pre)hitro pride, a on bi bil pa ta glavni jebač!!!!

in ti se še sekiraš zanj – čeprav on jamra, da premalokrat seksata???!!! ne vem – a ti je kupil kako spolno igračko, s katero te do konca zadovolji? razmišlja on o tem, da ima mašino v okvari???? kako boš radostno skočil med rjuhe z enim, za katerega veš, da svojega dela ne bo opravil????

avtorica – najdi si drugega…najdi si moškega, ki te bo znal zadovoljiti!!!

Upravičeno si žalostna – saj je za svoje težave okrivil tebe. Manipulator je tvoj mož. Tudi če je količina seksa zreducirana na minimum, bi se lahko vprašal, zakaj je temu tako? Verjetno ni pomislil na to, da je zate to nekvaliteten seks in si ga kot takega ne želiš? Le kdo bi si ga??? Ne nasedaj mu, da si ti kriva za vajino kilavo spolno življenje.

Situacija, gledano iz moje buče:

Dedca je njegova ženska nadvladala, kar ji priznava z dejstvom, da si je več ne želi(vzrok), kar se na snovni ravni kaže kot erektilna disfunkcija(posledica).
Ona pa še vedno njemu očita prav to, kar sama počne….

Dokler ne bosta (vsaj eden od vaju)ozavestila podzavestnega vzorca furanja vajinega odnosa, vama ni pomoči.

Če ti je interes družino ohraniti, postani Ženska, za moškega zanimiva za plodit. Če tega ne boš ti naredila, in če sonce nima več svetniške matere, se bo mrbit potrudil za kero drugo.

Njegovaljubica pa te loh poduči, da Moškemu ne rabiš strežt od spredi in zadi, da bi te dobr nategnu.

Moški niso pravi naslov za zadovoljevanje žensk…same morajo/te bit sposobne poskrbet zase…kako da vam take stvari še vedno niso jasne???

Niso imele Očetov in še nikoli Ženske sploh bile niso. Več ali manj le pustno namazane podivjane kobile, ki iščejo moške neMoške, kakor so bili njihovi očetje, kar so jih naučile njihove matere z ločitvami, začenši okol leta 75.

Za ta leta je prezgodaj za problem z erekcijo. Zna pa biti delno tvoja krivda, če si bila v preteklosti zatežena in je sex šel na stranski tir, ker ti ni bilo do sex-a z njim. Pač negativne izkušnje ostanejo predvsem na psihi. Vseeno, če imaš dober geštel in, če nisi zoprna ženska bi mogel najti inspiracijo od nekje, pa makar iz nebes, če ne iz drugje.

hahahahahaha kako vsi moški kekci krivijo ženske, če jim zaradi prenažiranja s slabo hrano odpove njihov prijateljček.

Midva se ljubiva non -stop, seksava pa ne vsak dan.

Prijazna in ljubeča?? Draga moja, gre za spolno slo, za kemijo, za sprostitev, za erotiko, jaz sem lahko prijazna in ljubeča cel dan ali pa sitna in utrujena, zvečer pa rabim dedca v postelji, ne mehkužca!
A nanjo pa on zelo gleda? Ji cel dan pomaga, namesto nje pospravlja, se ukvarja z otroci in ostalo??? Ne….. on samo premalo seksa…. en navaden slabič je tale tipček. Stresna služba, nočne….. izgovori, izgovori.

Najlažje se prenese krivdo na žensko…. kot tale tipček od avtorica….. zaradi premalo seksa ima mehkega !! : 🙂
Ej, moj pride po 3 tednih iz službene poti, pa ima trdega ko kamen zvečer! Je bilo obdobje, ko sva seksala samo 1 x mesečno, celo leto menda…. zaradi njegove službe. Nobeden od naju ni imel nobenih psihičnih posledic, kaj šele da bi se njegov korenjak spremenil v spužvo…..

Naj avtorica lepo tej svoji copati pove, da naj pošlihta podstrešje, naj gre naj en pregled ali pa naj nabavi modre tabletke. Nikakor pa naj mu ne dovoli prelagati in nabijati občutek krivde njej.

Pomagajte si z rokami, babe. Ene stvari ne zmorete brez dedcev same postorit. Pa kar naprej gobezdate, kako emancipirane da ste. Vsaki grdi in zoprni babi je dec kriv, če se mu ne dvigne nanjo.

Pol pa imejte jajca pa povabte zraven še kšno orenk mrho in se prepričajte….če tud takrat ne bo nič z njim, lahko mirno rečete da je dec za en drek in ga zamenjajte…

Pol pa imejte jajca pa povabte zraven še kšno orenk mrho in se prepričajte….če tud takrat ne bo nič z njim, lahko mirno rečete da je dec za en drek in ga zamenjajte…[/quote]

hahha a mlahavcu bi morale ženske še ornk mrho rihtat? Komaj čakajo ornk mrhe, da se bodo matrale z enim onemoglim in ostarelim….

A ne kuhamo ženske? No moj pri 44 zgleda hudo dobro. Samo ni pa nek naniak ki bi težil s seksom, v bistvu jaz če bi lahko bi vsak dan, on pa enkrat na mesec.

Mož ti je povedal tako kot čuti, tako razmišljajo moški. Seveda ni nujno da ima prav, vendar jaz bi na tvojem mestu spoštovala njegovo iskrenost. Seveda bi mu potem z argumenti poskusila razložiti da se mogoče moti. Če boš znala zbirati besede te bo upošteval. Moj me je brez problema pa vem da ga je psihično to sesulo. Sva se pogovorila iskreno in sedaj imava odnos še boljši kot prej. Vsak se je malce spremenil in to je bilo to.

A ne kuhamo ženske? No moj pri 44 zgleda hudo dobro. Samo ni pa nek naniak ki bi težil s seksom, v bistvu jaz če bi lahko bi vsak dan, on pa enkrat na mesec.[/quote]

Od kdaj pa kuhajo samo ženske. Pa glede na to, da bi tvoj samo enkrat na mesec, naj začne vsaj kuhat.

Tudi midva sva imela podoben problem vendar priznam da sem bila kriva jaz. Moj mož je med bolj šarmantnimi, ženske stalno palijo nanj, jaz pa sem se malce zapustila. In mi je rekel “dej žena jaz bi te pojedel če bi te lahko sam kaj k se sama ne počutiš privlačno in mi vse dol pade”.Pa sem se vzela v roke in sedaj je spet tako kot mora bit. Absolutno je lahko tudi tvoja krivda, saj nismo nezmotljivi.

A ne kuhamo ženske? No moj pri 44 zgleda hudo dobro. Samo ni pa nek naniak ki bi težil s seksom, v bistvu jaz če bi lahko bi vsak dan, on pa enkrat na mesec.[/quote]

Od kdaj pa kuhajo samo ženske. Pa glede na to, da bi tvoj samo enkrat na mesec, naj začne vsaj kuhat.[/quote]Saj tudi kdaj, ampak jaz to z veseljem. Saj pospravlja drugače, ureja vse okol hiše sam, pere avte…lika si sam. Jaz pospravljam, čistim živali ipd… Imava nejako 50 50… Kar se tiče libida, nimam kaj. Z menoj ni nič narobe, glede na to da se moram otepat nekaterih moških, ko sva pa šla enkrat narazen zaradi tega, je bil pa čist na tleh. In niti pogovor ne pomaga. Sam bi lahko bila kaka stvar iz preteklosti, pa mi je to mal… sem skoraj 100…

Pol pa imejte jajca pa povabte zraven še kšno orenk mrho in se prepričajte….če tud takrat ne bo nič z njim, lahko mirno rečete da je dec za en drek in ga zamenjajte…[/quote]

hahha a mlahavcu bi morale ženske še ornk mrho rihtat? Komaj čakajo ornk mrhe, da se bodo matrale z enim onemoglim in ostarelim….[/quote]

Prej bi reku da bi se babe orenk zasekirale če bi takrat ratala macola…in tega se bojijo…

Moj bivši je bil cca 10 let mlajši od tvojega ter imel podoben problem in to že od začetka najine zveze. Isto, kot tvoj, je krivil mene, a ne zato, ker bi premalo seksala, ampak zato, ker sem po njegovih merilih želela preveč pogosto. Dejal je, ko se izprazni, potem nekaj časa (v mojih očeh dooosti časa, šteto v dnevih) ne more ponovno, mu niti ne vstane.
Ko sem se prilagodila in seksala po njegovih merilih glede pogostosti, je bil vzrok, da mu ne stoji ta, da je moja vagina preveč omišičena in tako stiska njegovega oneta, da mu vsa kri uide ter postane mehak. Če ni bil to vzrok, je bil vzrok napačen položaj, kjer mu je vsa kri odtekla iz oneta. Seveda, za ta položaj sem bila tudi jaz kriva. Če sem predlagala drug položaj, ni šans.

Tako se mi nekega dne počasi ni dalo več ukvarjat s temi problemi ter biti skoz neki krivec za to, da on ni sposoben funkcionirat v posteji kot pravi dec in sem ga načevljala.

Saj tudi v tej temi vidite, da moški za svojo mlahavost krivijo ženske. Če ni taprava baba, se mu ne vstane. Seveda, ker če bi si morali priznati, da so krivi sami, bi od hudega najbrž skočili z mostu.
Zgodi se vsakemu občasno. Taprav dec se opraviči in prevzame krivdo, pezdetska reva pa zvrne na žensko. K sreči takega nisem srečala, ker se mu ne bi dobro godilo.

New Report

Close