Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nov napad psov

Nov napad psov

http://www.24ur.com/novice/slovenija/nov-napad-psov-tokrat-v-domzalah-pred-ugrizi-dveh-pitbullov-se-je-s-psom-zatekel-na-smetnjak.html

vsakega, ki ima te pse brez nagobčnikov, naj se zapre

ja, to so hudobni pasjelubci

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Zdaj bodo ti pasji zahojenci takoj pohiteli z bistroumnimi izjavami kot so: pes ni nič kriv, kriv je lastnik…..
Al pa: Kdor ne mara psa ne mara ljudi in podobno sranje. Taki izgovori so vse, kar pesjanarji še premorejo.
Madona, če se narod ne bo uprl tej pasji norišnici in vzel stvar v svoje roke……

Vaba za polže bojda pomaga.

Včeraj je imel en odličen predlog, kaj narediti.

Predtem pa bi morali biti nagobčniki OBVEZNI. Pa za lstnike tudi.

Enkrat so težavni najstniki, drugič pa spet živali. Človek, kot odrasel pa res nikdar in nikoli. Brez vzgoje.
Npr., sosedo imam učiteljico, kjer ji je moški, s katerim si je nekoč ustvarila družino, takoj, ko se je preselila, rekel, naj se ne krega. Potem je čez mesec dni šel. Zajebavala je mal vse, pa takrat smo imeli še kakšno žival pri hiši. In ker ni dala mira, smo enkrat postrigli našo žival in ji pod nos pomolili, če je slučajno kaj takšnega srečala, s čimer je otresala. Sedaj ima sama cucka in ga ne zna vzgojiti in bevska ščene, tudi ko zunaj najbolj mirni ptiči pojejo. Ker je zajebavala mojo mamo, ker se mene ni upala, je sedaj raje tiho. Pa le še njeno ščene bevska. In verjamem vedno, da tudi najbolj prijazen kdaj vgrizne. Četudi ima vzgojo. Ker nekateri ljudje enostavno menite, da lahko počnete čisto vse, kar se vam zahoče.

Kaj želim povedati? Mogoče je čas, da niso krivci tisti, katere se krivi, če ima nek odrasel človek prste vmes. Zakaj so vedno potem težavni npr. otroci, na koncu pa že žival, ki vas celo pusti pri miru?

Glede na nek komentar, je res zelo ok, da celo psa nisem imela. Da bo spet malo bolj jasno. Ker sploh nekatere ženske z jeziki ne grizete. Zadnjič v trgovini, kjer je imela ženska otroka, sem jo lepo prosila, naj svojega sončka nauči manir, da ne bo dirkal in se zaletaval, ker je celo narobe razumel, ker je mislil, da je na igrišču. Ker je celo normalno, da se ti tuj otrok zaletava, ker je pozabil, da ni na igrišču. Je potem res čisto lušno, ko se mama opraviči, češ, naš je tako razigran, a mu lahko zamerite. Sem odgovorila, da otroku res ne moreš zameriti, lahko pa odraslemu, ki ga uči. Kako velike oči so šele potem, ker kdo ne dopušča, da se njihovemu sončku sprdne, kot da bi bil le doma. A sedaj “pasjeljubka”, ki namerno grize, razume?

Mah naj gre u ku*ac še ta pasja moda lenuharjev. Kamor koli greš se samo še s psi srečuješ pa z njihovimi dreki. Greš po mestu, pa je že več psov kot pa ljudi na ulici. Greš v naravo pa sam pes pri psu. Kot da si prišel na pasji safari.

A ti kakšna mamila jemlješ? To bi marsikaj pojasnilo. Za razliko od tvojih postov.

Tukaj je večinoma kriv gospodar ki je očitno neodgovoren idiot in takih je ooogromno…
Sta pa po prebranem napadla njegovega psa.
Mojega psa je iz odprtega dvorišča napadel nemški ovčar samo sem stopil pred njega in parkrat zavpil je nekaj časa gledal ( kontakta z očmi ni imel ) potem pa je šel nazaj.
Je pa res da je bil sam in še ni bil polno samozavesten vsaj po odzivu.
Drugi primer mi je mojega že pokojnega angleškega buldoga 2x napadel en in isti rotvajler. Lastnik en low iq posebnež. Klical policijo evo naslednjič isto…

ne, ljudje ki imajo take pasme psov, so velikokrat ljudje z neizdelanimi sampodobami, visokim egom, težavami iz mladosti in slabim vzgojnim zgledom iz primarne družine ali pa prizadeto ali previsoko samozavestjo, Vse to poizkusijo nadomestit s tem, ko si nabavijo psa nevarnih pasem- da bo pes podaljšek tisteg, česar oni nimajo in tako jih tudi vzgajajo, da bodo v družbi strahospoštovanja vredni, da jih bodo ljudje upoštevali in pomnili predvsem po tem, da imajo psa take pasme, ki so ga napačno vzgojili. Žalostno.

A ti kakšna mamila jemlješ? To bi marsikaj pojasnilo. Za razliko od tvojih postov.[/quote]

Potem pa še od živali pričakujete prijaznost. Ki je na koncu kriva.

A ti kakšna mamila jemlješ? To bi marsikaj pojasnilo. Za razliko od tvojih postov.[/quote]

Potem pa še od živali pričakujete prijaznost. Ki je na koncu kriva.[/quote]

Ne zameri, čisto resno me zanima. Dolgo te že spremljam na tem forumu in me pač zanima zakaj tako nerazumljivo pišeš. Občutek imam, da misliš dobro in pametno, pa ti tega zaradi določenih vzrokov ne uspe spremeniti v normalno razumljiv zapis.

Normalen človek itak ne bo kupil nevarne pasme psov. Če ima otroke, ga ne bo kupil niti pod razno. Starejši ga tudi ne bodo kupili niti pod razno.

Ga bo kupil pa tak, ki ne upa ven na ulico, ker je pretepač ali kriminalec, ali pa kakšen tak, ki bi rad zaslužil s pasjimi boji,.. zato se ljudje običajno upravičeno bojijo nevarnih psov, ker normalen človek takega psa pač nima, razen če ni do skrajnosti zakompleksan, tako kot je zgoraj eden zapisal (podaljšek ega)…

Normalen človek si bo pač kupil normalnega psa, že zato, ker se zaveda, da se ljudje bojijo nevarnih psov in ker ni psihopat, jih pač ne bo strašil…. Psihopat pa itak čuti potrebo po nadvladi nad drugimi zato je nevaren pes itak obvezen….

Potem pa še od živali pričakujete prijaznost. Ki je na koncu kriva.[/quote]

Ne zameri, čisto resno me zanima. Dolgo te že spremljam na tem forumu in me pač zanima zakaj tako nerazumljivo pišeš. Občutek imam, da misliš dobro in pametno, pa ti tega zaradi določenih vzrokov ne uspe spremeniti v normalno razumljiv zapis.[/quote]

Saj se hecaš haha.

Se strinjam. Potrebo po nevarnih psih imajo le psihopati.

In psihologiziranje v smislu, da je lastnik kriv, ce je pes napadalen, mi nic ne pomaga, ce napade in razmrcvari mene ali bognedaj mojega otroka. Pa manjsega ali nenevarne pasme se ze resis, pri nevarni pasmi pa si nemocen. Se nikoli nisem brala, da bi pudel pokoncal cloveka.

Sem pa poleti malo bolj na samem naletela na prizor, ki mi je zaprl dih. Od takrat razumem, zakaj so nekatere zenske tako fanaticne pasjeljubke.

Da je kakšen mešanec pokončal človeka, si že slišala? Ali pa kakšen drug pes kot pitbull?

New Report

Close