Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek letne gume continental

letne gume continental

Zanima me, kakšno mnenje imate o letnih gumah Continental? mere: 205-55-r16

dobro mnenje:)
kaj pa ti o teh: Michelin Pilot Sport 3 225/40R18 ?

sicer nisem kakšen strokovnjak, vendar menim, da so gume zelo kvalitetne….

Odlične!

Sem jih zamenjal pred dvema tednoma, stare 7 let, mi jih je bilo kar malo žal, zgledale so še vedno ok., v glavnem dobro mnenje.

Ne spadajo za brezveze med najdražje in niso za brezveze vsako leto med top 3 gumami na ADAC testih

Sicer imam zimske, stare 5 let in so še zmeri zlo dobre na mokri cesti, sploh pa na suhi…taka guma je ko noč in dan napram Savi

Zelo so dobre, moj avtek se tudi vozi z njimi 🙂

slabe..
še posbej v dežju..
trde..
precenjene

Odlicne

verjetno ti je nekdo že prodal stare, ki so stale v skladišču.

Imam Continental letne in zimske že nekaj časa , pa so v primerjavi z Nokian, Dunlop res odlične, hitro odzivne in odlično stabilne gume na vozišču v vsaki situaciji.

Slabe niso so pa precenjene to se pa čisto strinjam tudi jaz sem že slišal, da so slabe v dežju pri večji hitrosti. Kupujejo jih v glavnem dedki in stare mame pač tisti ki vozijo Mercedes joke:D
So pa v vrhnjem razredu premium brand to pa ja.
Če bi kupoval v tem razredu bi kupil Michelin Defender ne dam pa več dosti na firme pri avtomobilskih gumah vsaj na premium brand ne.
Primer dobra firma proti recimo povprečni sem imel Dunlop SP Sport Maxx GT ojačane pa so se mi Kumho, ki so korejska jajca izkazale veliko bolje. Mi je pobiral profil po sredini nenormalno.
Za močne avtomobile se dobro izkažejo Pirelli!

Da pobira profil po sredini, je kriva serija….men se je to zgodilo pri GY UG7 in 8….pa drugac top guma po testih

New Report

Close