Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Špela ... počivaj v miru!

Default avatar

antilopa

Tudi meni je bila ta novinarka zelo v redu. Vedno profesionalna in zmerna.
Default avatar

specialec

Iskreno sožalje svojcem. Počivaj v miru Špela.
Default avatar

specyalka

specialec je napisal/a:
Iskreno sožalje svojcem. Počivaj v miru Špela.
In vsi, ki so ta dan spustili dušo.
Default avatar

jkmtr

Sprašujem se kakšen življenjski slog je imela, da jo je tako mlado zadela kap. Imajo to v družini ali ...
Default avatar

stressss

jkmtr je napisal/a:
Sprašujem se kakšen življenjski slog je imela, da jo je tako mlado zadela kap. Imajo to v družini ali ...
Že poklic, ki ga je opravljala, je moral biti stres.
Default avatar

jkmtr

stressss je napisal/a:
jkmtr je napisal/a:
Verjamem ... Ampak saj je veliko stresa vsepovsod v službah ... Verjetno je še kaj več ...
Default avatar

tapravi stres

stressss je napisal/a:
jkmtr je napisal/a:
Stres ni lapanje in iskanje informacij..... pač si ga prilagodiš svojim sposobnostim.

STRES je rezanje še živih iz zverižene pločevine! STRES je da vzpostavljaš en red v totalno zblojeni družini. Na javnem kraju, kjer se pretepajo.... STRES je na urgenci.... STRES je, ko so ogroženi ljudje!

Tu ni popravnega izpita! Kar narediš, narediš!

Vse, kar nam predstavijo novinarji (pa vsa čast, raziskovalni novinarji so mnogo bolj uspešni od Policije) pa ni tak stres, da bi kar .....zbolel in umrl.

Potem je stres vse!
Default avatar

tvoj študent

Novinarstvo je jeba. Znano je, da novinarji umirajo razmeroma mladi. Poglavitni razlog je stres.

Špela, počivaj v miru.
Default avatar

bejž bejž

tvoj študent je napisal/a:
Novinarstvo je jeba. Znano je, da novinarji umirajo razmeroma mladi. Poglavitni razlog je stres.

Špela, počivaj v miru.
to velja za tiste novinarje, ki se preganjajo po kakih vojnih območjih, to, da malo spremljaš,, kake ga serjejo naši politiki, tak stres tudi ne more bit.

meni se zdi, da je njen oče Mitja Šipek, ki pa ima že skoraj 90 let...
Default avatar

malaada

bejž bejž je napisal/a:
tvoj študent je napisal/a:

Špela, počivaj v miru.
to velja za tiste novinarje, ki se preganjajo po kakih vojnih območjih, to, da malo spremljaš,, kake ga serjejo naši politiki, tak stres tudi ne more bit.

meni se zdi, da je njen oče Mitja Šipek, ki pa ima že skoraj 90 let...
Tako je. Resda je povprečna življenjska doba novinarjev nizka (nekje okrog 42 let), vendar gre za statistični podatek, ki upošteva tudi prezgodaj umrle novinarje na vojnih področjih.
V uredništvu je pač pisarniško delo, brez ekstremnih stresov.
Kadilci so bolj izpostavljeni kapi, in pa tisti s holesterolom, pa arteriosklerozo....težko je predvideti, včasih odnese ljudi v cvetu življenja.
Default avatar

balki30

Kolk jaz vem je imela že nekaj časa raka, umrla pa ni zarad kapi ampak odpovedi srca.
Default avatar

nič ne veš

balki30 je napisal/a:
Kolk jaz vem je imela že nekaj časa raka, umrla pa ni zarad kapi ampak odpovedi srca.

Kolkrt ti veš....nič ne veš. Ni imela raka. Odpoved srca je pa lahko kap.
Default avatar

balki30

balki30
Kolk jaz vem je imela že nekaj časa raka, umrla pa ni ZARAD kapi ampak odpovedi srca.

Kolkrt ti veš....nič ne veš. Ni imela raka. Odpoved srca je pa lahko kap.

Očitno tudi mediji nič ne vedo.Nekateri pravijo, da je umrla zaradi infarkta, drugi pravijo, da zaradi kapi, tretji pa zaradi odpovedi srca.Pa tudi starosti očitno nihče ne ve.Različni mediji navajajo različno starost.Od 42 do 45.

No, če že jaz očitno nič ne vem, pa vi povejte.Da bomo točno vedeli, ker očitno še mediji ne.