Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Srečal najlepšega moškega, vendar vse skupaj zasral

Default avatar

Gej

Šel sem v nakupovalni center in šok, pred nosom se mi je pojavil najlepši moški, točno kot tisti moški iz mojih sanj. Cel čas sva se spogledovala, vedno je bil nekje v moji bližini, vendar pa je s seboj imel neko mlado blondinko in nisem upal pristopiti, me prav čudi, kako ni opazila, da se on cel čas suče okoli mene. Skratka, zagotovo ga ne bom več videl, imam pa pokvarjen dan ker je preveč ČEjev. Se tudi vam kdaj zgodi, da srečate koga na ulici, v trgovini ki vam je zelo všeč pa ne upate pristopiti, in imate potem pokvarjen cel teden od sekiranja kaj bi, če bi??
Default avatar

in potem si se zbudil

In potem si se zbudil iz sanj in šel v službo....
Default avatar

tupamaros

Če je podobnih misli kot ti, se bo še kako rad vračal v "vajin" nakupovalni center - torej naredi isto.

Srečno!
Default avatar

Paco Moralles

Gej je napisal/a:
Šel sem v nakupovalni center in šok, pred nosom se mi je pojavil najlepši moški, točno kot tisti moški iz mojih sanj. Cel čas sva se spogledovala, vedno je bil nekje v moji bližini, vendar pa je s seboj imel neko mlado blondinko in nisem upal pristopiti, me prav čudi, kako ni opazila, da se on cel čas suče okoli mene. Skratka, zagotovo ga ne bom več videl, imam pa pokvarjen dan ker je preveč ČEjev. Se tudi vam kdaj zgodi, da srečate koga na ulici, v trgovini ki vam je zelo všeč pa ne upate pristopiti, in imate potem pokvarjen cel teden od sekiranja kaj bi, če bi??
Moški so svinje, celo z ženskami se vlačijo po nakupovalnih centrih!!☺☺☺
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

Gejčina

Žal je to samo v tvoji pederski glavi in bi rekel, da si ga ti zasledoval (mogoce tudi podzavestno), gledal te je ker si frik (zelo čuden peder, ki se javno pokaže da je primadona), tako da super da nisi pristopil do človeka in ga ogovoril, to bi bil že višek...pedri ste drugače zelo vsiljivi..
Default avatar

Opazke res niso primerne

Kje pa živite čistuni? Večina se napravlja, kako jim je družina sveta, v resnici pa počnejo ali si želijo početi z drugimi toliko različnih seksualnih stvari, da bi marsikoga glava bolela.

A nad geji in lezbijkami se pa znajo znesti in jih predstaviti za nemoralne vsiljivce, ki po njihovem mnenju vsakemu istega spola želijo skočiti na hrbet.

Fant je pač videl simpatičnega moškega, kateremu bi verjetno bilo bolje z njim, kot pa z blondinko. Ženske so danes veliko bolj pokvarjene kot moški.
Default avatar

Ti si pederčina

Gejčina je napisal/a:
Žal je to samo v tvoji pederski glavi in bi rekel, da si ga ti zasledoval (mogoce tudi podzavestno), gledal te je ker si frik (zelo čuden peder, ki se javno pokaže da je primadona), tako da super da nisi pristopil do človeka in ga ogovoril, to bi bil že višek...pedri ste drugače zelo vsiljivi..
Geji so najbolj prijetni ljudje, kar sem jih kdarkoli spoznala.

Verjetno si pa ti en vase zaljubljen nabildan ******, ki je brez ženske zaradi malega tiča in stresaš svoje frustracije na ljudi, ki ti v življenju niso naredili nič slabega.

Mrš u lukno.