Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ženske pričakujejo, da jih morajo moški osvajat?

Zakaj ženske pričakujejo, da jih morajo moški osvajat?

Kaj pa ima moški od tega? Kaj danes ženska moškemu lahko nudi razen tečnarjenja, celulitisa, podcenjevanja, poniževanja in ostalih oblik psihične nestabilnosti?

točno tako

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

ma daj nehaj no

kaj lahko moški nudi danes ženski razen valjanja po kavču, zanemarjenosti, prelaganja odgovornosti, skratka lenobe povrhu pa še poženščenosti?

Nihče te ne sili v tako skupnost. Ostani samska! A ne znese?

Iz katerega stoletja si pa ti ušel, da tako razmišljaš??
Torej so vse ženske katastrofa, moški ste pa žrtve, torej si najdi moškega ali pa ostani sam.
aja, imaš prav, moški pa res niste nikoli sitni, agresivni, varajoči, s pivskim trebuhom,..to velja samo za ženske.
Najdi si fanta, pa si rešen.

Nihče te ne sili v tako skupnost. Ostani samska! A ne znese?[/quote]

Tudi tebe nihče ne sili bit z žensko! Kaj pa pol laješ tu??

Moški je lovec, ki postane plen 🙂

Nihče te ne sili v tako skupnost. Ostani samska! A ne znese?[/quote]

jaz sem si dobila takega za katerega našteto ne drži, svetujem ti, da ti narediš enako. A ne znese?

hahah..takšnega naredite babe ker mu odnašate guzo….

Zakaj babe ne znate ostati samske in najedat same sebi? Pustite moške pri miru, ker niso za vas. Če pa že ne prenesete samote, se družite s svojim spolom in se med sabo požrite. Zakaj ste tako v rokavicah med sabo, čeprav se ne prenašate? Zakaj med sabo ne obračunate, usranke strahopetne, ampak nosite svoje probleme domov in potem terorizirate svoje copatarje in otroke?

hahah..takšnega naredite babe ker mu odnašate guzo….[/quote]

Ja seveda, zmer so babe krive!
Prvo vas mati zjebe, dokončno uniči pa žena/partnerka.
In kaj to pove o moških?�������

hahah..takšnega naredite babe ker mu odnašate guzo….[/quote][/quote]

Ja seveda, zmer so babe krive!
Prvo vas mati zjebe, dokončno uniči pa žena/partnerka.
In kaj to pove o moških?�������[/quote

To pove vse o vas kot materah.

hahah..takšnega naredite babe ker mu odnašate guzo….[/quote]

Ja seveda, zmer so babe krive!
Prvo vas mati zjebe, dokončno uniči pa žena/partnerka.
In kaj to pove o moških?�������[/quote

To pove vse o vas kot materah.[/quote]

����� laj laj čuko, samo ne grizi!

Ker tako pač je. Tudi pri živalih se mora samec najbolj trudit. Sicer pa se tudi zgodi, da kdaj ženske osvajajo. Samo ti jim očitno nisi dovolj zanimiv hehe.

Pri živalih recimo samec samici raztrga mladiče, da jo lahko potem pofuka za naslednje potomce. A to tudi pogrešaš, če se že na zverinjak sklicuješ?

Jaz svojemu možu nudim marsikaj drugega. Kakšne se lepijo nate, pa ne vem.

Jaz svojemu možu nudim marsikaj drugega. Kakšne se lepijo nate, pa ne vem.[/quote]

Saj moje bivše so si tudi kot ti domišljale, da mi nudijo ne vem kaj, meni se pa ni zdelo vredno za to ohranjati razmerij.

Do kljucnega vprasanja se ni pa noben opredelil.
Zenske so fine in hocjo da jim vse k rit nosjo. Imajo vec pravic kot moski, obnasajo se pa kot da so se vedno tiste ta slabse k jim more tip vse naredit.

Ne, ne, to pa že ne! One likajo, kuhajo, perejo usrane gate in pospravljajo za desci, ki jih niso izbrale, da bodo njihove dekle! Pri njih doma je moderna delitev dela v gospodinjstvih, one pa vseeno izkoriščane.

Ne vem kaj tebi fali, da se te vse očitno izogibajo. Samo moj ne misli tako o ženskah in ga imajo rade, pa ni tak po opisu ene tu (s pravi netipičen moški :))) in jaz tud tvojemu opisu ne ustrezam.

Samo res… redki so pravi moški, spodobni, urejeni, uspešni, za pogledat, inteligentni… ki lepo delajo z ženskami.

Zakaj pa imajo druge babe tvojega tako rade? Kaj pa jim podarja tako lepega, da so vse njegove? Da niste vi kakšni swingerji?

PODPIS! Takšno temo lahko odpre zelooo zagrenjena oseba.

PODPIS! Takšno temo lahko odpre zelooo zagrenjena oseba.[/quote]

Podpisuje se pa zelo oslajena.

Taki, ki lepo delajo z ženskami, niso tako redki, žal pa taki, ki bi imeli vse te lastnosti, ki si jih naštela, so redki.

Na vprašanje avtorja, kaj lahko ženska nudi moškemu, bi rekel, da dandanes moški lahko zelo malo nudijo ženskam, sploh glede na gospodarsko krizo. Žensk, ki lahko nudijo moškemu ljubezen, toplino, objem, pa ostaja (ne glede na krizo) še vedno več. In avtor, naštel si same negativne lastnosti žensk,od katerih so nekatere večini moškim popolnoma nepomembne (recimo celulitis, kaj ima to veze, če imaš človeka rad?). Ostale lastnosti so lahko tudi pokazatelj, da si ženska ni našla pravega partnerja, ki bi izpolnil njene potrebe, zato jih tudi ne more vračati partnerju.

New Report

Close