Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšni so pa vaši moški?

Kakšni so pa vaši moški?

Res me zanima kakšni so vaši moški,ko spijejo preveč alkohola,moj je recimo takrat bolj jezičen,vsi in vse ga moti,nič ni prav,včasih se tudi zjoče,kar se pa tiče postelje je pa takrat full, ampak res potreben,pravi da se takrat, ko si kaj spije sprosti,ne študira na obveznosti,delo itd..tudi sex recimo traja veliko dlje, kot drugače,ko je trezen..
Kakšni so pa vaši partnerji lahko tudi partnerke…?

Ne razumem bab, ki dovolijo, da se jih pijani dedci dotikajo.

Jst bom samo rekel da alkohol tud pri meni dela čudeže…

nova
Uredništvo priporoča

To se pa tako redko zgodi, da sproti pozabim, kako zgleda.
V glavnem pa smrči. S pijanim dedcem pa tudi jaz ne seksam…

Ja no koliko pijanim? Moj ne pije niti kapljice alkohola, pa ko sem ga okol prinesla da je slivovo žganje v kitajski čaj, se ga je tok primlo, da je bil kar mal bolj poskočen. Tak da, men je žal, da ne.

Moj mož ne pije oz ob izjemnih praznikih kakšen kozarec.
Nikoli ga še nisem videla vinjenega.

WTF?? A misliš da so vsi pijani desci smrdljivi težaki?? Če še nisi in nikoli ne misliš sexat z nabitim descem, zamujaš ogromno…pojma nimaš kaj dela takrat domišljija…

ce se ze kdaj to zgodi da spijem prevec alkota zaspim k klada pa se mi jebe za cel svet.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

WTF?? A misliš da so vsi pijani desci smrdljivi težaki?? Če še nisi in nikoli ne misliš sexat z nabitim descem, zamujaš ogromno…pojma nimaš kaj dela takrat domišljija…[/quote]

Da, točno tako mislim in zato čisto nič ne zamujam.

WTF?? A misliš da so vsi pijani desci smrdljivi težaki?? Če še nisi in nikoli ne misliš sexat z nabitim descem, zamujaš ogromno…pojma nimaš kaj dela takrat domišljija…[/quote]

Da, točno tako mislim in zato čisto nič ne zamujam.[/quote]

Veš koga motijo take stvari? Zadrgnjene antialkoholičarke….

Moj je dobrovoljček v pijanem stanju.

Samo šale mu gredo po glavi

moj ima pa tako hitre prste takrat :-))))
še rožico u nulo zašpila…

thorr, a drugače nimaš domišljije, al si pol zamišljaš kero drugo? ker to mi pa res ni jasn, pa nimam glih občutka, da bi bla zadrgnjena.

Mojega kar mal depresija začne dajat. K je pijan skos govori kako bi si zaslužila boljšega, kako je on preslab zame, kako nič ne zna in premalo zasluži. Jaz se takrat samo nasmejim ker je ubistvu resnica glih obratna temu. Se ga pa ne napije pogosto in nimam problemov s tem. K sem jaz pijana pa ogromno govorim baje

Kako to misliš zamišljaš kero drugo?? Drugo žensko med sexom? Pa to je dejstvo pri 80-90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov in pri 60-70 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk…ne bit naivne, pa še lažnjivke zravn , babe..

Domišljija je vedno prisotna ampk več al manj u betici …. v pijanem stanju se ponavadi ta domišljija udejanji..

Govori neumnosti in se bebasto rezi,potem gre pa uzaljen spat,ce mu recem,da mi smrdi. Nikoli pa ni pijan agresiven sli tecen,na sreco. Ce spihe samo eno pivo je la simpaticen in prijazen,:)

Dedec od moje boljše polovice je precej redko v takem stanju… če pa že je, mu je vse smešno ali vsaj zabavno, govori ne prav veliko, večinoma se nasmiha – dokler ne postane zaspan in gre spat.

In vino veritas… 😉

Moj je tak kt gunnar, jst sem pa zelo zgovorna…

New Report

Close