Prehrana in kulinarika

A je tosploh kakšno kosilo

Default avatar
Mal prej dol pri svakinji glih kuha kosilo pazi to: špageti, na olivnem olju pražen česenj in čili in to čez špagete in zraven solata. Prav da je vidla v kuharski oddaji. Ma zame to ni nobeno kosilo. Ni čudno, da je moj brat čist shiran :(
Default avatar
Brat nima rok, da bi sam kaj skuhal?
Default avatar
Ubogi, ubogi sestradan bratec.

Kuhaj in mu dnevno dostavljaj v menažki. Ni druge.

R. Howard
Default avatar
Točno to po TV videla tudi jaz; za prste polizat.
To je italijanska kuhinja in, če tebi ni všeč ni rečeno, da tudi tvojemu bratu ni...in nikar ne skrbi za njega. Dokler ne pride k tebi jest, pomeni, da mu je doma dobro:))
Default avatar
Temu se reče "spaghetti aglio, olio e peperoncino"; eden najbolj znanih receptov za pašto, in mu čisto nič ne manjka.
Default avatar
To je zelo dobra pašta, idealna za takole na hitro na delovni dan. Pametna svakinja.
Default avatar
:)

daj pobudo za referendum, kako se lahko kuha. Samo in le meso s krompirjem, naj bo zapovedano.
Default avatar
pri svakinji je napisal/a:
in kaj je tvoja definicija kosila? pol štruce kruha pa kekec pašteta?
Default avatar
jaz bi tudi to.
Default avatar
špagete pa solato za kosilo, ne kruh pa pašteto.
Default avatar
Tole so ja super špageti! Midva jih dostikrat jeva, pa veliko sklado solate zraven in kozarec dobrega vinčka... njami! Od tega se res ne shira no.
Ampak eni res nimate pojma zgleda. Če ravno šnicl čez rob krožnika ne visi, ni tapravo kosilo za dedca najbrž?
Default avatar
Od špagetov ni še noben shiral, verjemi.
Default avatar
Odlično kosilo, pri nas večkrat na jedilniku.
Default avatar
pri svakinji je napisal/a:
se pravi, da ti nisi ravno shirana!?
Kaj bo pa pri tebi za kosilo?
Default avatar
Mnjamiii, vpraši svakinjo, če nas na kosilo povabi!
Default avatar
odlična pašta, zelo dobro in večkrat na jedilniku

a ti bi šnicl al kako?
Default avatar
eeeeh je napisal/a:
To bi bila zelo dobra pašta, če bi jo naredila mamica, ker jo je pa svakinja, je pa katastrofa!!!
Default avatar
Kaj pa JE zate kosilo? Meni se ne zdi nič narobe s tem, kar je pripravila tvoja svakinja.