Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Putin si je znižal plačo

Putin si je znižal plačo

Naši se ne bi zgledovali, ampak osiromašujejo le srednji in nižji razred.

http://www.zurnal24.si/vladimir-putin-si-je-zaradi-krize-znizal-placo-clanek-246391

Čisti populizem. Človek ima na voljo toliko denarja, da bi on moral plačevati, da ima tak priviligiran dostop do vsega, ne pa njemu dajati plačo.

Naš predsednik in premier nimata toliko privilegijev kot Putin, zato ne moreš pričakovati, da bosta storila isto.

Rusov je 150 miljonov. Če bi si znižal plačo za 150 miljonov, bi vsak rus obogatel za cel evro.

Seveda pa nima niti procent tega, tako da bo tole povprečen rus čutil kot čuti moj prdec v Sibirijo.

Privilegije imata. Poceni kosila v parlamentu in še marsikaj. Cipras nima toliko privilegijev, kot naša dva, pa je vseeno prodal del voznega parka.


Naši si zaslužijo samo kamnolom in kramp.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Pred prihodom Putina je bila Rusija pogorisce oligarhov….drzava je bila v bankrotu,divje privatizacije,lakota na vsakem vogalu….pa poglejte Rusijo danes….Putin je eden redkih,ki dela za drzavo(tudi za svoj zep) in od tega imajo revezi korist,ko pride kaka zahodna marioneta na oblast bodo zopet obcutili Jelcinove in Gorbacove csae….Primerjava Putina in nasih politikov je nesmiselna in smesna.FED pa samo hujska svet,da je Putin diktator,nekomu se sline cedijo po Sibiriji…nikjer ne boste prebrali,da gre Krimu dosti bolje od kar je pod Rusijo, odkar Ukrajini zahod “pomaga” jim gre dosti slabse,treba se odlociti sit in tiho ali lacen in ziveti v “demokraciji”….

Bi se kar strinjala. Tisti, ki si prizadeva za dobro države, bo tudi sam delil breme krize, pri nas pa tisti s polnimi žepi v imenu krize samo jemljejo drugim.

????????????????????

Gre se za odnos. Pa kaj vam je Slovenci. Ste že čisto zmešani.

Sem pa tja umorijo kakšnega iz opozicije ali pa tečnega novinarja, pa kaos po sosednjih državah… nič takega…

Sem pa tja umorijo kakšnega iz opozicije ali pa tečnega novinarja, pa kaos po sosednjih državah… nič takega…[/quote]

V Eu po tvoje seveda kaj podobnega ni možno.

Sem pa tja umorijo kakšnega iz opozicije ali pa tečnega novinarja, pa kaos po sosednjih državah… nič takega…[/quote]

V Eu po tvoje seveda kaj podobnega ni možno.[/quote]

😀

Je možno, dogaja se pa vendarle ne.

New Report

Close