Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vogel – prostor za opremo, razmere v aprilu

Vogel – prostor za opremo, razmere v aprilu

Tisti, ki hodite smučat na Vogel, imam nekaj vprašanj.

Je v aprilu še ok gor (vem, da je odvisno od vremena, ampak tako, ponavadi kako zgleda) ali imajo običajno že zaprt del prog?
Kako je sedaj gor glede na pretekla leta, več ali manj snega? Je videti, da bo sneg še dolgo?

Kaj pa zgoraj. Je kak prostor, kjer lahko pustiš smuči, pancarje, če greš recimo po smučanju še na kak dvorni sprehod po okolici in potem greš nazaj v gondolo v dolino?

Glede prostora ne vem, jaz jih pustim pred kakšno kočo na stojalih, do sedaj mi ni še nič izginilo.
Snega je v primerjavi z lansko zimo precej manj, trenutno so tudi temperature kar visoke, tako da če se ne bo ohladilo, bo aprila že bolj bogo. Žičnice pa laufajo ponavadi glede na obisk in stanje prog. Sredi tedna v aprilu pri 50 smučarjih sigurno ne laufa vse.

Se pravi, da, če ne bo dodatnega snega, bo treba pohiteti in it v marcu smučat tja gor.
Aha, potem nimajo kakih čakalnic, prostorov za opremo?
Po recimo zaprtju prog bi šla na potep peš in bi nekje pustila pancarje, smuči, čelado in tako naprej.

Od Vogla mi je v spominu ostal edino en opis tukaj, iz katerega je bilo razbrati, da je to nekakšen Pasji hotel.

Mislim, da je iz mojega vprašanja jasno razvidno, da ne sprašujem po nobenem hotelu?

Čisto v redu smuka je tudi aprila, če je le dosti snega, samo zgodaj moraš pridet, preden se zmehča. Potem pa na sonce – pa da te ne opeče, je močno. Lepo je in mir – malo ljudi. Dela pa ponavadi večina naprav, le Šija ne. Opremo pa pustiš pred kakšno kočo ali na zgornji postaji nihalke.

Za smučke imaš zgoraj, na zgornji postaji gondole, kovinske omarice, ki jih lahko zakleneš. Ne vem pa, kje se da dobiti ključ.

Bila tam, aprilska smučarka, hvala za info.

Kolk skrbi imaš! Predlagam,da ostaneš doma!

Ker če kompliciraš okrog tega, da bi tam pr eni koči obesla tisti rukzak s pancerji, potem ….res, najboljš, da ostaneš doma! Drugače pa, poglej na spletno stran z kamero, pa si oglej! V dobi interneta to ni čudež!

Ali pa pokličeš v kakšno kočo in se dogovoriš,da boš svoje predragocene (očitno enkrat letno rabljene) pancerje pustila tam proti zamenjavi osebne izkaznice oskrbnika koče. Ker drugače bi ti mogoče kdo res ukradel zlate pancarje! Pa lep dvorni sprehod ti želim!

Kolk skrbi imaš! Predlagam,da ostaneš doma!

Ker če kompliciraš okrog tega, da bi tam pr eni koči obesla tisti rukzak s pancerji, potem ….res, najboljš, da ostaneš doma! Drugače pa, poglej na spletno stran z kamero, pa si oglej! V dobi interneta to ni čudež!

Ali pa pokličeš v kakšno kočo in se dogovoriš,da boš svoje predragocene (očitno enkrat letno rabljene) pancerje pustila tam proti zamenjavi osebne izkaznice oskrbnika koče. Ker drugače bi ti mogoče kdo res ukradel zlate pancarje! Pa lep dvorni sprehod ti želim![/quote]

Se zdaj bolje počutiš, ko si zlila svoj gnev sem?
Nisem ti jaz kriva za tvoje težave. Upam pa, da si se sedaj olajšala, ko si se lahko tule zlila in sprostila.

New Report

Close