Starševski čvek

obleka čez hlače?

Default avatar
Punce, dejte pomagat.
Imam dve lepi oblekici, bolj poletni, samo sta mi malo kratki...sta nad koleni. Nista mini ali kaj takega, samo pa vseeno malo kratki.

Ker imam preveč kg, ne bi šla v kombinacijo s pajkicami - a mislite, da je ok, če imam spodaj pač navadne hlače (črne)? Ali je to že čisto out?:))
Default avatar
Ne vem, če je čisto avt, ampak meni je všeč. Poleg tega so zdaj itak moderni oversize puloverji, jope ... do kolen - seveda čez hlače.
Samo da je res primerna za čez hlače, da ni ravno v volanih in to.
Default avatar
totalno out.

To sem jaz imela pred 15 leti, še zdaj ne vem, kaj mi je bilo.

Zakaj pa ne shujšaš? Zakaj bi te vedno ovirali kilogrami in bi se morala skrivat? To je najhujše možno, da se mora človek skrivat in se ne more počutit svobodnega.
Default avatar
nemoderna je napisal/a:
Hvala - ne, nista v volančkih, sta čisto 'navadni' obleki. Bom poskusila!:)
Default avatar
je to nekaj najbolj groznega, kar lahko narediš....nikoli ne bom razumela tega oblačenja oblek na hlače. V čem je štos?
Default avatar
Če imaš preveč kil, boš tako napravljena zgledala kot da si balon! Sloj na sloj oblačila ti vedno doda še kakšno kilo.
Default avatar
oprosti, vendar je napisal/a:
Ne vem, če je to ravno nekaj najbolj groznega, sem prepričana, da so še hudo strašnejše stvari:))
Default avatar
Meni je takšna kombinacija ena boljših.
Postavi se pred ogledalo in poskusi na več načinov, z več različnimi hlačami. Ko najdeš pravo kombinacijo, pa veselo z njo v svet! :)
Default avatar
noway je napisal/a:
Ja, to je res, to je tudi moj glavni pomislek...
Default avatar
Meni se zdi to super kombinacija. Jaz sicer najraje oblečem oblekico (milano dress) čez hlače ravnega kroja (ne pajkice), pod oblekco pa puli. Če bi jo nosila na pajkice, pa bi verjetno obula škornje... Je pa seveda vse odvisno od kroja in materiala obleke.
Default avatar
[email protected] je napisal/a:
Hvala za spodbudo!:)
Default avatar
meni je napisal/a:
Morda se res opogumim...:)
Default avatar
Malo poguglej - pluz size tunics - pa boš videla, da so čisto fletne. Bodi malo bolj samozavestna. Obleka mora biti pač primernega kroja (recimo cela oprijeta obleka na velik trebuh nekak niiiii, tudi če je ženska sicer suha).
Default avatar
Res gledam in res ni tako slabo...mogoče tudi legice niso tako slabe, če so samo za pod obleko.
Default avatar
Meni osebno je tudi tak stil všeč!
In zdaj, ko imam krepko preveč kil - in tudi v preteklosti, ko sem bila čisto povprečne kilaže.
Moje osebno mnenje je, da je najpomembnejše, da se sama v obleki ok počutiš!
Glede kil in zlobnih odgovorov.... kaj hudiča, se zgražate in vtikate? A vi nosite te kile? Ne. Vi kupujete nam cote? Ne. Torej.... če vam kaj ni všeč, ne rabite gledat in je stvar rešena.
Minnie. - kar pogumno!!! Upam, da se ne sekiraš zaradi takih avš???? Ponosno obleci in nosi!!
Srečno!
Default avatar
Motorola je napisal/a:
Hvala Motorola!:)
Default avatar
minnie. je napisal/a:
Niso, samo za moj okus mora biti potem tunika/obleka res malo daljša, nad koleni, ne samo do sredine stegen, na primer.

Tako se jaz oblačim, pa nimam preveč kg. Kar nekako ne morem pajkic, če ni potem nekaj čez vsaj skoraj do kolen, še raje pa daljše.
Default avatar
nemoderna je napisal/a:
Ja, saj to je res, jaz tudi ne morem teh pajkic, sploh mi to ne gre, tudi če bi bila suha...