Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek obleka čez hlače?

obleka čez hlače?

Punce, dejte pomagat.
Imam dve lepi oblekici, bolj poletni, samo sta mi malo kratki…sta nad koleni. Nista mini ali kaj takega, samo pa vseeno malo kratki.

Ker imam preveč kg, ne bi šla v kombinacijo s pajkicami – a mislite, da je ok, če imam spodaj pač navadne hlače (črne)? Ali je to že čisto out?:))

Ne vem, če je čisto avt, ampak meni je všeč. Poleg tega so zdaj itak moderni oversize puloverji, jope … do kolen – seveda čez hlače.
Samo da je res primerna za čez hlače, da ni ravno v volanih in to.

totalno out.

To sem jaz imela pred 15 leti, še zdaj ne vem, kaj mi je bilo.

Zakaj pa ne shujšaš? Zakaj bi te vedno ovirali kilogrami in bi se morala skrivat? To je najhujše možno, da se mora človek skrivat in se ne more počutit svobodnega.

Hvala – ne, nista v volančkih, sta čisto ‘navadni’ obleki. Bom poskusila!:)

je to nekaj najbolj groznega, kar lahko narediš….nikoli ne bom razumela tega oblačenja oblek na hlače. V čem je štos?

Meni je to lepo (fotke so stare leto in pol):

http://www.lookingstylish.co.uk/2013/07/11/summer-trouser-trends/

Če imaš preveč kil, boš tako napravljena zgledala kot da si balon! Sloj na sloj oblačila ti vedno doda še kakšno kilo.

Ne vem, če je to ravno nekaj najbolj groznega, sem prepričana, da so še hudo strašnejše stvari:))

Meni je takšna kombinacija ena boljših.
Postavi se pred ogledalo in poskusi na več načinov, z več različnimi hlačami. Ko najdeš pravo kombinacijo, pa veselo z njo v svet! 🙂

Ja, to je res, to je tudi moj glavni pomislek…

Meni se zdi to super kombinacija. Jaz sicer najraje oblečem oblekico (milano dress) čez hlače ravnega kroja (ne pajkice), pod oblekco pa puli. Če bi jo nosila na pajkice, pa bi verjetno obula škornje… Je pa seveda vse odvisno od kroja in materiala obleke.

Meni je to lepo (fotke so stare leto in pol):

http://www.lookingstylish.co.uk/2013/07/11/summer-trouser-trends/%5B/quote%5D

To je res lepo, samo ta dekleta so SUHA!:))) Ne vem, kako balončki zgledamo v tem:)

Hvala za spodbudo!:)

Morda se res opogumim…:)

Malo poguglej – pluz size tunics – pa boš videla, da so čisto fletne. Bodi malo bolj samozavestna. Obleka mora biti pač primernega kroja (recimo cela oprijeta obleka na velik trebuh nekak niiiii, tudi če je ženska sicer suha).

Res gledam in res ni tako slabo…mogoče tudi legice niso tako slabe, če so samo za pod obleko.

Meni osebno je tudi tak stil všeč!
In zdaj, ko imam krepko preveč kil – in tudi v preteklosti, ko sem bila čisto povprečne kilaže.
Moje osebno mnenje je, da je najpomembnejše, da se sama v obleki ok počutiš!
Glede kil in zlobnih odgovorov…. kaj hudiča, se zgražate in vtikate? A vi nosite te kile? Ne. Vi kupujete nam cote? Ne. Torej…. če vam kaj ni všeč, ne rabite gledat in je stvar rešena.
Minnie. – kar pogumno!!! Upam, da se ne sekiraš zaradi takih avš???? Ponosno obleci in nosi!!
Srečno!

Hvala Motorola!:)

Niso, samo za moj okus mora biti potem tunika/obleka res malo daljša, nad koleni, ne samo do sredine stegen, na primer.

Tako se jaz oblačim, pa nimam preveč kg. Kar nekako ne morem pajkic, če ni potem nekaj čez vsaj skoraj do kolen, še raje pa daljše.

Niso, samo za moj okus mora biti potem tunika/obleka res malo daljša, nad koleni, ne samo do sredine stegen, na primer.

Tako se jaz oblačim, pa nimam preveč kg. Kar nekako ne morem pajkic, če ni potem nekaj čez vsaj skoraj do kolen, še raje pa daljše.[/quote]

Ja, saj to je res, jaz tudi ne morem teh pajkic, sploh mi to ne gre, tudi če bi bila suha…

Meni je ta stil ful všeč. Ko se je začela moda oblačenja kril in oblek čez hlače, sem bila takoj zraven. Še vedno občasno oblačim tunike čez pajkice, mi je vseeno če je to kao že out.

Raje se obremenjuj s tem, kako se boš kilogramov znebila, ne pa kako jih skrila. Čas še imaš.

Punce, sem našla rešitev – spodaj bom oblekla krilo. Ja, vem, kako se sliši:)) ampak pride super, sploh se ne opazi, da krilo ni del obleke, ampak samo naredi črn valujoč rob. Tudi se ne nabira preveč blaga okoli pasu ali kaj takega. In za zdaj je super, ker me bo spodaj krilo še malo grelo – za poleti bom pa dala oblekici podaljšat s kakim črnim blagom ali čipko.

Obleka na hlače je super kombinacija, še zlasti, če je obleka/tunika s kratkimi rokavi ali brez rokavov, pa imaš spodaj elastično majico z dolgimi rokavi.

Ja, to je res, to je tudi moj glavni pomislek…[/quote]

Samo suhice izgledajo dobro v oblekah čez hlače… Nikakor ne gre skupaj s prekomerno težo.

New Report

Close