Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še enkrat utrujene oči in glavobol

Še enkrat utrujene oči in glavobol

Pred 14 dnevi sem tu pisala o težavah z očmi – ves čas imam utrujene, zdaj me še vsak dan boli nad očmi glava. Spraševala sem, če lahko kaj storim sama.
http://med.over.net/forum5/read.php?151,10231914

Takrat mi je neka gospa napisala, da pozna terapevtko, ki ji je pomagala pri podobnih težavah. Pustila sem mail, pa zgleda ni videla.

Lepo prosim , če se še enkrat oglasite.
Moj mail je:
[email protected]

Sicer bom šla tudi k okulistu.

Pojdi preverit dioptrijo k okulistu!

Naprezas oci, zato mas to kar pises, okulist je resitev, preverjeno, lp!

Saj bom šla – kaj pa naredi okulist? Dobiš očala kljub še dobremu vidu?

Očitno vid ni več tako dober, kot sama misliš in zato naprezaš oči in posledično so zato tudi glavoboli.

Res je. Jaz sem bila tudi prepričana, da dobro vidim, pa se je izkazalo, da imam astigmatizem. Ko sem dobila očala, se mi je število migren zmanjšalo za polovico.

Naj ti zmeri očesni pritisk.

Kaj pa je, če imaš očesni pritisk? Od česa to pride? Lahko od računalnika? Se izboljša, če se za nekaj časa računalniku popolnoma izogneš, potem pa ga uporabljaš le malo? [sup][/sup]

Računalnik in očesni pritisk nimata nobene povezave. Pojdi do očesnega zdravnika in podrobno predstavi svoje težave in vprašaj vse kar te zanima. Tukaj ne boš izvedela veliko in prav je tako. Še zdravnik lahko suvereno postavi diagnozo in terapijo po natančnem pregledu in pogovoru. Verjetno ni s tabo nič psebnega narobe in se bo dalo lepo rešit.

New Report

Close