Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Bolečine na levi strani telesa

Bolečine na levi strani telesa

Pozdravljeni, Stara sem 28 let in moje težave so se začele pred približno dvemi leti, dva meseca po porodu. Nosečnost je potekala bp, rodila pa sem s carskim rezom. Dva meseca po porodu so se mi začele pojavljati bolečine v predelu prsnega koša na levi strani, bolečina se je širila v vrat, ramo, lopatico,cela roka pa je bila mravljinčasta prav tako prsti(mezinec in prstanec) in obraz. Bolečina se stopnjuje tako da me zdaj po dveh letih boli cela leva stran telesa (vrat, rama, roka,predel srca,pod rebrami, lopatica, cela noga. Bolečina je prisotna vsak dan, vendar sem se jo že navadila, vendar vsak dan ni enako intenzivna. Večino časa je bolečina takšna ki sem jo navajena in pač živim z njo, vsake toliko pa je bolečina nevzdržna, težko hodim in takrat jo včasih spremlja tudi slabost, omotica, čudno počutje.
Nevrološke preiskave so v mejah normale(vse), revmatološke tudi, razen povišan ACE, zaradi katerega naj bi šla na slikanje pljuč, vendar se moji zdravnici to ne zdi potebno zato ne grem. Bila sem tudi na MR: Ms in vratna hrbtenica, vse vredu, vidni so mali izrastki ki pa niso vzrok mojim težavam.
Pišem vam, ker nevem kaj naj bi bil vzrok mojim težavam, saj mi je zdravnica jasno povedala da vzroka po njenem mnenju ne bomo našli.

Spoštovani!

Po celi polovici telesa praviloma boli le v primeru, da gre za okvare v področjuvratne hrbtenice s pritiskom na hrbtenjačo v tem delu, tako da vam ob negativnih izvidih težko namignem, za kaj drugega bi lahko šlo, kar bi lahko pojasnilo vaše probleme.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close