Forum.Over.Net

Starševski čvek

ford focus 2007, dober in lep avto za zmerno ceno

Default avatar

ford F

kakšen se vam pa zdi Ford Focus 2006-2007, baje, da je to kar dober avto pa tudi lep za zmerno ceno, če gledamo karavana.
Samo je mogoče premalo prilubljen, ne vem...
Default avatar

XXXXXX

Ker avto se seveda kupuje glede na priljubljenost :)) Aja, lep pa nikakor ni.
Default avatar

ford F

zakaj pa ni lep, meni se ne zdi grd no...
Kar se tiče te notranjosti je kar fina lepa.
Default avatar

ford f

no, saj se ne gleda ravno prilubljenost, tudi kvaliteten je ta ford 2007...
Default avatar

Thorrrr

Skret od avta....
Default avatar

Mario84

Vsekakor priporocam focus-a. Ce se dobi avto, ki je vzdrzevan, ni vecjih problemov. Edino dizla bi se izogibal, nimam nic proti, ampak ce je dizel in presnji lastnik ni pravilno vzdrzeval, je vecja verjetnost okvar. In tudi dizel ima nasploh vec komponent, kot bencinar in slednji imajo manj okvar, ce pa ze, je popravilo cenejse. Se pa najde tudi dizel, ki nebi povzrocal problemov.
Ob nakupu priporocam, da se pogleda, ce se kje barva lusci, ker ford ima neke probleme. Sploh pri novejsih, ker uporabljajo neko ekobarvo. Zaradi tega rja nebi smela udarit, edino ce ni kake hujse poskodbe, ki je drgnila premaz skupaj s cinkom...
Default avatar

ford f

in ali se treba potem na veliko izogibati kakršnih koli dizov teh modelov od 1.6, 1.8 in 2.0 dizli.
Default avatar

ford f

čeprav je tale ford na nek način tudi nemški avto, bi človek pričakoval isto kvaliteto dizlov kot vw in audi.
No baje jih delajo v britaniji.
Default avatar

Mario84

Pusti kar govorijo pristasi bmwja ali audi/wv. Avto je v svojem razredu eden boljsih, oblikovno sicer ne, mehansko pa se se nemci skrijejo. Je pa tudi odlicno vodljiv in malo po nemsko trsi. Vsakemu prineru bi se dizla izogibal, ne glede na proizvajalca.
Default avatar

Kristi*nepr.

Mi imamo ford fokus karavan letnik 2007, dizel in smo super zadovoljni......res priporočam!!!

lp
Default avatar

sonja112

Tudi mi imamo forda focusa sicer še ne dolgo kake tri mesece sicer pa avto je super za vozit, imamo bencinarja problem je bil edino motorček prostega teka ki smo ga mogli zamenjat z novim sicer pa je to problem večine fordov.