Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Pametni telefoni Iphone

Default avatar

*nia

Pozdravljeni, mene pa zanima ce ima kdo kaksne izkusnje s pametnimi telefoni Iphone (ni vazno kateri model). Glede na ceno me zanima ce je vredno zmetat tolk denarja za en telefon + ali se telefon hitro razbije in podobno...

Zelo rada bi slisala vase izkusnje s telefonom ker v trgovini tako ali tako use hvalijo. Hvala ze v naprej:))
Default avatar

Blobi.

Meni so najbolj enostavni za uporabo, nadomestijo ti rokovnik, kalkulator, casopise, gor imam muziko, nesteto drugih prirocnih aplikacij.... Jaz sem imela 4 skoraj tri leta, potem sem sla na 6. Me ne zanimajo druge znamke.

Parkrat sem ga spustila iz rok, brez posledic.

Ampak ce imas povprecno slovensko placo, raje kupi kaj cenejsega.
Default avatar

jana_banana

khm... Nam je Iphone padel v WC školjko, smo ga obrisali in dela naprej. To je blo pred 2 leti.

Kar se kvalitete in s strani uporabnika tiče je res daleč najboljši.

Je pa res veliko denarja.
Default avatar

iphone 5s

Sem lastnik Iphona 5s. To je moj prvi obgrižen jabuček....kaj naj rečem....Apple je pač naredil stacionarni telefon, saj je ves čas priklopljen na polnilec.
Ko kupiš jabučk, se navadiš da imaš en polnilec v spalnici, enega v dnevni, enega v avtu, enega v službi in še za rezervo enega.

Kar se pa tiče programske opreme, pa kapo dol.
Default avatar

eabc

jana_banana je napisal/a:
khm... Nam je Iphone padel v WC školjko, smo ga obrisali in dela naprej. To je blo pred 2 leti.

Kaj je tako kakovostnega na iPhonu? Tanko steklo? Bedni robovi, ki se odrgnejo, če jih samo pogledaš? OS look iz davnih časov?
Default avatar

Mamaga

Upokojenka sem in kupila sem ga ker so mi tako svetovali nekateri. Pol penzije sem dala zanj in ni mi žal. Žal mi je le da ne znam še več izkoristit kar mi nudi.
Default avatar

jana_banana

eabc je napisal/a:
jana_banana je napisal/a:

Kaj je tako kakovostnega na iPhonu? Tanko steklo? Bedni robovi, ki se odrgnejo, če jih samo pogledaš? OS look iz davnih časov?
:) Kupi si ga pa boš vedel-a. Do takrat se pa sprašuj ;)
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Nakup iPhone-a je definitivno vsaj malo tudi stvar religioznega prepricanja. ;-)

Salo na stran... Telefoncek je odlicna izbira za poslovno rabo. Za domaco rabo pa... Bi se verjetno bolje obnesel kak androidni pametnjakovic. Cenovno precej ugodneje in bolj zdruzljivo z ostalim plebsom.

Temeljno vprasanje: cemu ti bo (sluzil)?
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! « (Kdo sem?)