Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kia carnival 2.9 dizel avtom.menjalnik izkušnje

kia carnival 2.9 dizel avtom.menjalnik izkušnje

Imate morda izkušnje z omenjenim avtom. Zanima me za letnik 2005 ,avtomatski menjalnik,…
Se splača nakup?

ti motorji so se menda zelo zelo radi kvarili….. kar sem prebral tle gor se jih je na veliko ogibat

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Niti pod razno! Prste stran! Mislim resno. Mi smo jo kupili takoj ko je prsla ven in se se ni vedelo, da je to ponesrecen model. Mi imamo 2 x menjan motor in dvakrat menjan menjalnik. To sta glavni zadevi, da ne nastevam. Saj je skoraj vec ma servisu kot doma. Lucka za motor check pa sveti itak stalno. Ce te nisem prepricala si preberi na tujih forumih in spletnih straneh kaj pisejo. Se to, odkar je to na trgu, ta model, je to najslabse ocenjen avto na prvem tehnicnem pregledu v Nemciji in to vsako leto, potem ves zadosti. Go for Kia, sam tocno ta model prste stran. Ceprav je luskan in se lepo vozi, v primeru, da vse dela in ni na servisu.
Ce te se kaj zanima vprasaj. Aja, pije pa kot zolna.

mi smo imeli carnival, saj imamo xxl družino,
avto smo imeli 8 let, razen rednega servisa vsa ta leta ni bilo problemov,

letos smo je zamenjali za hondo f-rv, malce zato, ker smo se carnivala naveličali, malce zato, ker ne rabimo več avtosedežev, tako da nam honda s šestimi sedeži pride ravno prav, in prtljažnik za psa je malce večji, kot prej ko smo NO trpali v carnival,

pač, izkušnje so različne, pri nas je bil okej avto, avto za porabit, za potovanja tja do hrvaške…

a to ste meli automatika al ročni menjalnik?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Go for Kia?? Bolj pravilno bi blo NO FOR KIA !

Jst bi prepovedal uvoz teh kitajskih jajc…

elektronika je boscheva, v nekaterih primerih imajo ZFjeve menjalnike (automatski), 4 kolesni pogon je magm asteyr (kia sportage, je pa ta firma mislim da v ameriški lasti), radiji so od siemensa…čista švabarija in ti mi tlele nakladaš o kitajcih?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

En VELIK OVINEK okoli tega avta….tud če je zastonj ga ne vzemite……..

http://www.apreslachat.com/produits/23836/KIA/Carnival

ta model. Ker prejsnji model je bil pa ok. In mi ga se imamo 🙂 adventure car. Servis ima kolega in nam menja vse motorje, menjalnike, velika popravila, vse zastonj, drugace bi ze zdavnej prodal to saro. Ga imamo se.
ja je avtomatik ja. in tudi s tem moz ni zadovoljen, ker pravi, da prepocasi salta in ni zadosti hiter. Vem, da lahko sam saltas, samo povem, da moj moz kritizira tudi menjalnik, poleg ostalega.

elektronika je boscheva, v nekaterih primerih imajo ZFjeve menjalnike (automatski), 4 kolesni pogon je magm asteyr (kia sportage, je pa ta firma mislim da v ameriški lasti), radiji so od siemensa…čista švabarija in ti mi tlele nakladaš o kitajcih?[/quote]

Niti nocem vedet od koga je kej…firma kot celota je kitajc in je jajc…

elektronika je boscheva, v nekaterih primerih imajo ZFjeve menjalnike (automatski), 4 kolesni pogon je magm asteyr (kia sportage, je pa ta firma mislim da v ameriški lasti), radiji so od siemensa…čista švabarija in ti mi tlele nakladaš o kitajcih?[/quote]

Niti nocem vedet od koga je kej…firma kot celota je kitajc in je jajc…[/quote]

Korea! dej se ti malo pozanimaj o teh drzavicah tam, kaj dobis v J Koreji in kaj na Kitajski, nimas pojma.

Niti nocem vedet od koga je kej…firma kot celota je kitajc in je jajc…[/quote]

Korea! dej se ti malo pozanimaj o teh drzavicah tam, kaj dobis v J Koreji in kaj na Kitajski, nimas pojma.[/quote]

To vse eno in isto…žuti čovjek je povsod..

Teh avtomobilov je bilo v Sloveniji prodanih tako zelo malo, da boš težko našla kakšnega pravega lastnika, da ti pove kaj več o dejanskih izkušnjah. Moj znanec je sicer imel takšnega Carnivala, a je delal nekaj za KMAG, tako da ni nikoli imel težav – verjetno je avto ustrezno servisiral in zato ni bilo težav. Če greš v nakup, kupi avto z znano servisno zgodovino – zgolj tako bo možnost težav najmanjša. Sicer pa definitivno drži, da so novejše Kie v smislu kakovosti daleč pred tistimi izpred enega ali dve desetletji. Po mojem moraš kupiti takšno Kio, ki je že imela 7-letno garancijo. Od takrat naprej so avti vrhunski.

New Report

Close