Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

rimske terme z otroci

Default avatar

samka5

Prišlo je tako, da mož ne bo mogel, pa bi šla sama z otroci. 5 in 11 letnik. Kr je že vse plačano, ni druge.
Ste videli kaj otrok tam? je ok, tudi za njih?

lp
Default avatar

astrid74

Ni za otroke, bolj za odrasle. Tako so Rimske terme zasnovane.

Thermana v Laškem je bolj primerna za otroke.
Default avatar

samka5

Plačano je že. Sem brala, da ni neki za otroke. sprašujem, če je kdo bil, pa če so tam bili otroci?
denar pa ne morem v Laško prevekslat verjetno
Default avatar

pojd drugam!

Rimske so za take ,ki želijo mir

nikar ne rini tja s svojo smrkad
Default avatar

daj raj

pojd drugam! je napisal/a:
ti pazi, da se ne pojaviš kje tam, kjer bi ostali rabili mir predvsem pa kulturo in spoštovanje sočloveka...

si daleč od tega...
Default avatar

le pojdite

Nisem še bila v teh toplicah ampak sem bila v kar nekaj ostalih, po moje je tako, da se imate lahko zelo prijetno tudi, če ni množice igral v bazenih. Včasih gresta tudi otrokom na živce pretirana gneča in hrup. Če nič drugega bi šla jaz samo zato da razkurim tisto kokoš, ki otrokom pravi smrkad:P
Default avatar

Sončica!

V vseh toplicah se kaj najde tudi za otroke. Kar pojdite.
Default avatar

ne me basat

Ne stekam. Kaj ima veze, ce gre moz zraven in ce je za otroke. To bi mogla vprasat, ko si se odlocla za placilo.
Zdaj pojdi, pa je kaj je. Ne kompliciraj
Default avatar

Julya

V Rimskih termah nimajo otroci nič za početi. Dolgočasno plavanje sem ter tja. Če imaš male otroke je pomembno tudi, da nimajo otroškega bazena. V lepem vremenu se lahko sprehajate po okoliških poteh. To pa je tudi vse. Midva sva bila 2 x v Rimskih termah in otrok nisem videla. Tudi hrana ni bog vedi kaj. Tako je bilo sicer v času, ko so se terme na novo odpirale. Dopuščam možnost, da je zdaj kaj bolje.
Julija
Default avatar

antilopa

V Rimskih termah je dolgočasno. Je bolj za take, ki želijo popoln mir. Niso za otroke.
Default avatar

dolgčas

Ni prirejeno za otroke in še nikoli nisem videla tam nobenega otroka nobene starosti. Tam so sami odrasli, ki uživajo v miru. Otrokom bo na smrt dolgčas, bazena zanje tudi ni. Če greš za dva dni, bo že kako, za en teden bo pa en dolgčas, sploh ko je tudi okolica čisto nezanimiva.
Default avatar

grmada

Otroci bodo sli tam vsem na živce, ker so to ene redkih term, kamor greš, ce želiš mir. Vrescanje, glasno igranje, skakanje v bazen...odpade. Kako to, da ste se sploh odlocili za to varianto? Ce imaš plačano itak pojdi, ampak otroka bos mogla na kratko drzat..
Default avatar

dvoživka

Poleti so se kopali zunaj tudi otroci z babicami, domačini. Hrana ni dovolj dobra, okolica dolgočasna. Naslednjič raje vzemite karto z obrokom za eno popoldne. Bo dovolj....
Default avatar

samka5

Naj povem, da je bilo prvotno mišljeno, da greva sama z možem.
hvala za namige.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net