Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Varufakis – kakšen se vam zdi njegov slog oblačenja?

Varufakis – kakšen se vam zdi njegov slog oblačenja?

http://www.siol.net/trendi/moda/novice/2015/02/modna_ikona_varufakis.aspx

Meni se zdi, da mu popolnoma pristoji in če ne bi bilo komentarjev, sploh ne bi opazila, da ni v skladu s tradicionalnim političnim. Si pa on to lahko privošči, ker je tako inteligenten in karizmatičen, da ga poslušajo, čeprav ne nosi kravate in ima včasih srajco čez hlače.

Dober je. Pa prijetna osvezitev med kravatarji.

slog mi je všeč, edino pri barvah bi lahko bil mal bol izviren… kot moški mi pa ni preveč všeč 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Umirjen in hkrati svojski slog ima.Kakšne barve pa bi mu ti predlagala?

predvsem kombinirat ne zna najbolje … itak pa je to še najmanj pomembno, dokler ve kaj dela 🙂

Meni je kar všeč njegov stil, tak nič pocukran.

Živi in pusti živeti

Ali si že kdaj slišalal, kaj je trženski splet – to je več razičnih P (product, price, purchase, promotion, phisical evidents…)

No pa povej v kakšno banko bi šla raje – va takšno, kjer ti stavba daje en občutek mogočnosti ali v banko, ki bi poslovalal v leseni baraki?

No približno tako je s temle Grkom. Ni napačno- celo privlačno, vendar pa ni primerno za vse priložnosti.

Rada sem gola, a gola ne morem v službo, pa na cesto tudi ne, pa doma tudi ne morem biti vedno.

Skladni s tem so tudi rezultati, ki jih dosega. Bo treba prej doma malo smeti pokidat /ne pomest ampak resnično pokidat – pobiranja dvkov, minimalna plača,…/ potem pa iskat dodatne ugodnosti.

Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal.

Pravi dec, testosteron in pamet sta kar usklajena, redka kombinacija.

Ali si že kdaj slišalal, kaj je trženski splet – to je več razičnih P (product, price, purchase, promotion, phisical evidents…)

No pa povej v kakšno banko bi šla raje – va takšno, kjer ti stavba daje en občutek mogočnosti ali v banko, ki bi poslovalal v leseni baraki?

No približno tako je s temle Grkom. Ni napačno- celo privlačno, vendar pa ni primerno za vse priložnosti.

Rada sem gola, a gola ne morem v službo, pa na cesto tudi ne, pa doma tudi ne morem biti vedno.

Skladni s tem so tudi rezultati, ki jih dosega. Bo treba prej doma malo smeti pokidat /ne pomest ampak resnično pokidat – pobiranja dvkov, minimalna plača,…/ potem pa iskat dodatne ugodnosti.

Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal.[/quote]

Meni Varufakis ne deluje kot lesena baraka. Mogoče zaradi tega, ker v nasprotju z nekaterimi nima slame v glavi. In pri takih je embalaža drugotnega pomena.

Ali si že kdaj slišalal, kaj je trženski splet – to je več razičnih P (product, price, purchase, promotion, phisical evidents…)

No pa povej v kakšno banko bi šla raje – va takšno, kjer ti stavba daje en občutek mogočnosti ali v banko, ki bi poslovalal v leseni baraki?

No približno tako je s temle Grkom. Ni napačno- celo privlačno, vendar pa ni primerno za vse priložnosti.

Rada sem gola, a gola ne morem v službo, pa na cesto tudi ne, pa doma tudi ne morem biti vedno.

Skladni s tem so tudi rezultati, ki jih dosega. Bo treba prej doma malo smeti pokidat /ne pomest ampak resnično pokidat – pobiranja dvkov, minimalna plača,…/ potem pa iskat dodatne ugodnosti.

Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal.[/quote][/quote]

Meni Varufakis ne deluje kot lesena baraka. Mogoče zaradi tega, ker v nasprotju z nekaterimi nima slame v glavi. In pri takih je embalaža drugotnega pomena.[/quote
Bravo za ta odgovor.

Tip nikakor ni moj tip moškega. :))

Mi je všeč kot navaden moški.
Se mi pa zdi nespoštljiv do sogovornikov in gostiteljev, ki jih pozdravlja z roko v žepu.
Mogoče jo pa stiska v figo ha ,ha.

New Report

Close