Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 50 odtenko sive

50 odtenko sive

Ob filmu ali knjigi 50 odtenkov sive.

Se razburjate ali vzburjate? Oboje? Nič od tega?

Jaz knjige nisem prebrala pa filma tudi ne bom šla gledat. Sem že hotla it po knjigo pa sem slišala komentar od ene, ki je knjigo prebrala in me je vse minilo.

Režim se.

Kaj če bi glavni junak bil en navaden dedec, nič posebnega, običajnega videza,brez keša? Bi postala zadeva sploh tako uspešna?

A ja. Tudi jaz se zabavam ob komentarjih.

Brala ne bom, filma tudi ne grem gledat.

Knjiga je zakon. Ne kot literarni dosežek, ampak kot ljudski filter. Če mi kdo pove, da mu/ji je knjiga všeč, ga/jo hitro odpikam in prekinem kontakt.

Ker se iz tega se takoj razbere, da so osebi všeč egocentrični, posesivni in manipulativni ljudje oz. njihove žrtve. In če ne razume, kaj vse je s knjigo narobe, tudi ne razume, kaj je s takim ravnanjem narobe v realnem življejnju.

Jaz tudi nekako tako. Sicer ne prekinem ravno kontakta, mi pa družba ljudi, ki jim je taka plehkost všeč, ni ravno v posebno veselje.

Meni to ne potegne, staram se očitno, ker me prepotentni mladi poslovneži, ki praktiicirajo sadomazo sex ne vzburjajo. Zabavajo me komentarji in teme o spolnosti :)))

Razen sexa in perverzij ima vsebina tudi zgodbo. Prav zato je knjiga berljiva.
Če niste brale ne pametujte,če ste si ne nadevajte svetniškega sija 🙂

Knjiga je zakon. Ne kot literarni dosežek, ampak kot ljudski filter. Če mi kdo pove, da mu/ji je knjiga všeč, ga/jo hitro odpikam in prekinem kontakt.

Ker se iz tega se takoj razbere, da so osebi všeč egocentrični, posesivni in manipulativni ljudje oz. njihove žrtve. In če ne razume, kaj vse je s knjigo narobe, tudi ne razume, kaj je s takim ravnanjem narobe v realnem življejnju.[/quote]

Hehe, ljudski filter 😀
Prisilila sem se do 43. strani, pa sem knjigo podarila naprej (ja, celo kupila sem jo).
Filmov ameriške produkcije itak večinoma ne gledam, tudi tega bom mirno spustila.

Spet pametujejo tisti, ki v isti sapi povedo, da knjige niso brali. Vse pa jim je jasno. :)) Še celo ljudi sodijo po tem, s čim se zabavajo v prostem času. :)))))

Seveda, ja. Ker sploh ne obstaja nihče, ki bi knjigo prebral in mu/ji ne bi bila všeč. To je neko sektaško mišljenje že.

Seveda, ja. Ker sploh ne obstaja nihče, ki bi knjigo prebral in mu/ji ne bi bila všeč. To je neko sektaško mišljenje že.[/quote]

Funkcionalno nepismena? Ti bom podčrtala in odebelila, da boš pokapirala.

Spet pametujejo tisti, ki v isti sapi povedo, da knjige niso brali.

Seveda, ja. Ker sploh ne obstaja nihče, ki bi knjigo prebral in mu/ji ne bi bila všeč. To je neko sektaško mišljenje že.[/quote]

Funkcionalno nepismena? Ti bom podčrtala in odebelila, da boš pokapirala.

Spet pametujejo tisti, ki v isti sapi povedo, da knjige niso brali.[/quote]

Ja, res je. Knjige nisem brala.

Sem pa prebrala en drugi umotvor te pisateljice. Oba glavna junaka žrtev spolne zlorabe v otroštvu, zato kot odrasla f… non stop. Še dobro, da sta nabasala drug na drugega. Seks se ponavlja skoraj na vsaki strani, vsebine pa nobene.

A ja, njega je zlorabila lastna matka, njo pa polbrat.

Če bi bilo kaj konkretne vsebine, zgodbe, bi prebrala tudi 50 odztenkov. Tako pa zgolj tuc, tuc tuc skozi celo knjigo. Do konca monotono.

Funkcionalno nepismena? Ti bom podčrtala in odebelila, da boš pokapirala.

Spet pametujejo tisti, ki v isti sapi povedo, da knjige niso brali.[/quote]

Ja, res je. Knjige nisem brala.

Sem pa prebrala en drugi umotvor te pisateljice. Oba glavna junaka žrtev spolne zlorabe v otroštvu, zato kot odrasla f… non stop. Še dobro, da sta nabasala drug na drugega. Seks se ponavlja skoraj na vsaki strani, vsebine pa nobene.

A ja, njega je zlorabila lastna matka, njo pa polbrat.

Če bi bilo kaj konkretne vsebine, zgodbe, bi prebrala tudi 50 odztenkov. Tako pa zgolj tuc, tuc tuc skozi celo knjigo. Do konca monotono.[/quote]

Lahko samo ponovim tisto, kar sem že zgoraj. Do potankosti izdelano mnenje brez ene prebrane strani. :))) Vprašanje se glasi:

Ob filmu ali knjigi 50 odtenkov sive.

Se razburjate ali vzburjate? Oboje? Nič od tega?

Knjige nisem brala, film sem gledala.
Meni je zgodba dobra, film mi že malo meji na tragedijo. Sexa ni preveč ali ne vem kakšnih fetiš prizorov.

Sem vesela, da sem ga šla gledat.

Ja, res je. Knjige nisem brala.

Sem pa prebrala en drugi umotvor te pisateljice. Oba glavna junaka žrtev spolne zlorabe v otroštvu, zato kot odrasla f… non stop. Še dobro, da sta nabasala drug na drugega. Seks se ponavlja skoraj na vsaki strani, vsebine pa nobene.

A ja, njega je zlorabila lastna matka, njo pa polbrat.

Če bi bilo kaj konkretne vsebine, zgodbe, bi prebrala tudi 50 odztenkov. Tako pa zgolj tuc, tuc tuc skozi celo knjigo. Do konca monotono.[/quote]

Lahko samo ponovim tisto, kar sem že zgoraj. Do potankosti izdelano mnenje brez ene prebrane strani. :))) Vprašanje se glasi:

Ob filmu ali knjigi 50 odtenkov sive.

Se razburjate ali vzburjate? Oboje? Nič od tega?[/quote]

Saj sem že podala odgovor na vprašanje zastavljene teme.
Nato pa sem še obrazložila, zakaj tega ne bom brala in gledala. Upravičen razlog, mar ne?

Seveda, ja. Ker sploh ne obstaja nihče, ki bi knjigo prebral in mu/ji ne bi bila všeč. To je neko sektaško mišljenje že.[/quote]

Funkcionalno nepismena? Ti bom podčrtala in odebelila, da boš pokapirala.

Spet pametujejo tisti, ki v isti sapi povedo, da knjige niso brali.[/quote]

Ne, si ti funkcionalno nepismena? ti bom jaz odebelila, pa še z velikimi: “PAMETUJEJO” TUDI TISTI, KI SO KNJIGO PREBRALI!

Jaz sem jo prebrala in je med najslabšimi knjigami, ki sem jo imela v rokah, tako da ne vem, na osnovi česa te svoje zaključke vlečeš.

Funkcionalno nepismena? Ti bom podčrtala in odebelila, da boš pokapirala.

Spet pametujejo tisti, ki v isti sapi povedo, da knjige niso brali.[/quote]

Ne, si ti funkcionalno nepismena? ti bom jaz odebelila, pa še z velikimi: “PAMETUJEJO” TUDI TISTI, KI SO KNJIGO PREBRALI![/quote]

Kje točno je kdo napisal, da je knjigo (vsaj eno) prebral in mu ni bila všeč? Kje to najdeš v tej temi? Očitno sem funkcionalno nepismena in še slepa.

No, hvala, da si se potrudila. 🙂

Sem jo prebrala… Je takšna naivna, plehka zgodbica, tako, za na plažo. Pač šund.
Če je ne vzameš preveč resno, ti lahko celo popestri kakšen dolgočasen dan… Če pa si tako obseden z njo, kot nekateri, pa se moram strinjati s tistimi zgoraj, ki trdijo, da tako preberejo človekov profil. Ker v čem je poanta zgodbe? Nedolžno, neizkušeno dekletce se podvrže nasilju izkušenega sadista. Ne gre za sado-mazo odnos, saj ona v tem NE UŽIVA. Gre za to, da potrpi. Iz ljubezni? Morda neke bolne različice le-te. Iz takšne, ki vodi ženske, žrtve nasilja v družini, da ostajajo z alkoholiki, nasilneži, grobijani… ker upajo, da se bodo spremenili. Kar se nato, v nadaljevanju te trilogije tudi čudežno in povsem nerealno tudi zgodi. Ampak punce, verjemite, da se to v resničnem življenju ne dogaja. Psihičev ne boste spremenile.

Jaz sem jo prebrala in je med najslabšimi knjigami, ki sem jo imela v rokah, tako da ne vem, na osnovi česa te svoje zaključke vlečeš.[/quote]

“Jaz knjige nisem prebrala pa filma tudi ne bom šla gledat.”

“Brala ne bom, filma tudi ne grem gledat. “

“Če mi kdo pove, da mu/ji je knjiga všeč, ga/jo hitro odpikam in prekinem kontakt.”
-sklepam, da se take knjige s palico ne bi dotaknila

“Jaz tudi nekako tako. Sicer ne prekinem ravno kontakta, mi pa družba ljudi, ki jim je taka plehkost všeč, ni ravno v posebno veselje.” – tudi sklepam, da ne bere takih plehkih knjig

“Meni to ne potegne, staram se očitno, ker me prepotentni mladi poslovneži, ki praktiicirajo sadomazo sex ne vzburjajo. Zabavajo me komentarji in teme o spolnosti :))) ” – definitivno ni brala, da je knjiga o sadomazo, je popolnoma zgrešeno mnenje

Bo dovolj?

Se razburjate ali vzburjate? Oboje? Nič od tega?

Nič od tega. Mene je pritegnila vsebina.
Občudujem pa talente,ki nič ne preberejo,nič ne gledajo pa vse od stavka do stavka vedo 🙂 za tako izčrpen komentar.

Pa kje to pobirate? Vsakič ko jo je peljal v rdečo sobo, ji je prišlo, pa ne enkrat. Kaj točno je morala potrpet? Saj sadomazo na njej ni izvajal. Če meni tip zveže roke na hrbtu in me rajca, dokler mi ne pride, zame to ni sadomazo. :)))) V čem točno je ona žrtev? Serijskega orgazmovanja? :))))

New Report

Close