Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek banke, Jazbec, Rosvita in odmevi

banke, Jazbec, Rosvita in odmevi

Čudi me tako malo poudarka na tako pomembno temo, kot se zadnja dva dni vrti v Sloveniji. Televizije se sicer nekaj trudijo, toda tako prozorno in megleno, da me že boli glava.

Lep primer je včerajšnji obiska Jazbeca v Odmevih.
Rosvita zna biti dovoolj sitna, da tudi od trmastega gosta izvleče kaj uporabnega, toda v tem intervjuju pa sicer konkretna vprašanja, toda jazbečevi odgovori taki, da človek ne ve kdo je tu mona.
Mojster meče samo kup tujk, bančnih izrazov, pove pa nič, niti najmanše informacije, ki bi se nanašala na vprašanje.
Čeprav je bilo vprašanje v stilu kakšne barve je stena, pričakujemo odgovor bela, rumena itd… ampak ne, on govori o tem, da smo ljudje različni, vsak ima svojo priljubljeno barvo, nekaterim so všeč rdeči sportni avtomobili, drugim črne limuzine itd…

Rosvita pa ko en kup dreka, tega mojstra ne zna ustavit in od njega zahtevat konkreten odgovor…in to celih 15 minut…. na koncu pa se mu še ne more končati zahvaljevati za intervju…

Mater res sem razočaran nad rtv, rosvito, o jazbecu in kompaniji pa raje molčim, ker je prehudo za javnost.

Bili ste zoper Janšo, SDS, plačali ste protestnike …. in zdaj prosim ne jamrajte!

Mi smo vas opozarjali pred lutko Bratuškovo ….

Počakajmo na Bobovnika, on zna šele biti zoprn do gosta, iz katerega hoče kaj izvleči!

simpatizer…..ne ti meni…..dobro veš kakšno je bilo vedno moje mnenje o naših vodilnih. od tebe bi pričakoval kaj bolj konstruktivnega

Ti veš več kot drugi? O BS in njenih rabotah? Kdo ti je pa povedal? Kar pa se grozovitega šodra tiče, je bila pa za njeno kurjo pamet pač tema preširoka in preveč strokovna, pa je ni obvladala. Mogoče ti veš, zakaj BS ni enako Xbanka? Dejmo plačani PR, samo še to povej kdo te plačuje? Trstenjakova ali Levstikova?

in, da rajo striže kot ovce sredi zime ☺
toliko o prevladi levičarjev v vodenju države

Ti veš več kot drugi? O BS in njenih rabotah? Kdo ti je pa povedal? Kar pa se grozovitega šodra tiče, je bila pa za njeno kurjo pamet pač tema preširoka in preveč strokovna, pa je ni obvladala. Mogoče ti veš, zakaj BS ni enako Xbanka? Dejmo plačani PR, samo še to povej kdo te plačuje? Trstenjakova ali Levstikova?[/quote]

Zapisi Kotnika na Financah so strokovno tako utemeljeni in podkrepljeni s številkami, da BS ne zmore sproducirati ustreznega odgovora. Za MON je morda tvoj zadnji stavek primeren, za kaj več pa ne. Jaz upam, da vas stisnejo do konca.

Ti veš več kot drugi? O BS in njenih rabotah? Kdo ti je pa povedal? Kar pa se grozovitega šodra tiče, je bila pa za njeno kurjo pamet pač tema preširoka in preveč strokovna, pa je ni obvladala. Mogoče ti veš, zakaj BS ni enako Xbanka? Dejmo plačani PR, samo še to povej kdo te plačuje? Trstenjakova ali Levstikova?[/quote]

Zapisi Kotnika na Financah so strokovno tako utemeljeni in podkrepljeni s številkami, da BS ne zmore sproducirati ustreznega odgovora. Za MON je morda tvoj zadnji stavek primeren, za kaj več pa ne. Jaz upam, da vas stisnejo do konca.[/quote]

Kdo naj koga stisne? Se ti blede ali nisi vzel dnevne doze ustreznih zdravil! Ja, ja, BS res ne more pripraviti ustreznega odgovora za tiste, ki o tem nič ne vedo, kot zgoraj omenjena grozovita šoder!
Kdo mora torej koga stisnit!
Tisti Tadej, ki je nekaj izgubil in se sedaj peni po financah, tista grozovita šoder, ki s svojo uslužbensko plačo lahko plača 3 tedne Amerike in še šolanje sina, a mogoče tisti Tone, ki včasih poje, ostalo pa dobi denar iz državne kase kot njegova draga.
Torej kdo mora koga stisnit?

Bolj kot se peniš, bolj kažeš, kako ogrožene se počutite v svojem nebeškem miru. Res upam, da vas razhajkajo, slišim o nekih kriminalističnih preiskavah. Ali pa menite, da je nad vami samo Bog?

mene nihče ne plačuje, ne ena stran, ne druga, niti nisem privrženec nobene strani, to niti ni zdaj pomembno.

POmembno se mi zdi, da se zadeve razjasnijo…sum je več kot upravičen, pojasnil pa ni.

Če rosvita vpršaa guvernerja od kje dve ugledni revizijski hiši naredita istočasno oceni ana +813 milijonov, druga -300 mililjonov, jaz od guvernerja pričakujem pojasnilo, ne pa neke odgovore, kako se rožice sadi. Oglej si posnetek na rtvslo in potem komentiraj.
Rosviti pa zamerim, da ga pri njegovem sajenju rožic ni ustavila in od njega zahtevala odgovor na njeno vprašanje. samo to….medla je bila in je pustila, da guverner vodi pogovor.

enako se je dogajalo v odgovorih na vsa vprašanja..same flance podjkrepljene z lepimi izrazi, tujkami, ki jih še sami bankirji ne razumejo in podobnim sranjem….

če se gremo neko poljudno odajo, kar odmevi so, torej za široke množice, se je potrebno izogibat debati v stilu neke strokovne konference.

V glavnem, guverner včearaj v vseh izjavah, ki jih je dal, ni postregel niti z enim direktnim odgovorom.
Vse to, samo krepi sume, da ni bilo vse kot je treba in da smo mi vsi bili že NTIČ nategnjeni na suho.

to je tipična taktika bančnikov in sploh vseh ekonomistov. Ko nimajo jasnih odgovorov se zatečejo v svojo latovščino in upajo, da ljudje ne bodo opazili, da se izogibajo vprašanju, ampak da bodo izpadli hudi strokovnjaki. Namesto Rosvite bi ga moral spraševati npr. Arhar, ki se spozna na tematiko.

Spomnimo se tudi nadvse strokovne in kompetentne izjave guvernerja Kranjca malo pred krizo, kako da je z našimi bankami vse v najlepšem redu. Oh, a res, da je bilo tako?

Rosvita je doktorica znanosti.

no ja, ni bil samo Kranjc preveč optimističen, vsi so to trdili za vse banke, po celem svetu. Vse bančne inštitucije so imele blesteče bonitetne ocene še en dan pred zlomom. So bili pač drugi časi…


Če bi posentek pogledal natančno bi slišal, da je odgovoril. O metodologijah vrednotenja se ti pač ne sanja! Ampak splošne flavze ti pa gredo. Za laike je pač vse dobro. Za nevedneže pa vse ostalo.


Koga mora kdo? Kaj mora kdo? Komu pa ti groziš? A s trgom nebeškega miru. Tako daleč smo že prišli?


Koga mora kdo? Kaj mora kdo? Komu pa ti groziš? A s trgom nebeškega miru. Tako daleč smo že prišli?[/quote]

http://www.finance.si/8817254/Tudi-policijo-zanima-Kotnikova-kolumna

Ne gledam in nisem nič razočarana.

Nasprotno.

Na yoputubu sem odtipkala Tobee :Eine Weisse rose! Super špon pesmica! Od naših Sredenškov! Oni jo pojejo pa v slovenščini:Tista bela roža….

Ma itak, da so prirejali in kradli. Samo oni to ne imenujejo kraja. Dokler časa se Slovenec ne bo zavedal kakšne možnosti ima, koliko lahko ima in itd….. – bo politikom, eliti, novinarjem prste lizal. So pa sami lažnivi klukci iz vseh vrtov. Novinarji nikoli ne predstavijo resnico. Nikoli. Oziroma so zelo redki in ponavadi lažnivi novinarji pišejo tem redkim resnico pisočim novinarjem ali si prišel iz begen. Kajti ko bi povedali resnico bi zmleli ne samo njih celotno njihovo generacijo.

pustite že enkrat to vlado in tudi guvernerja pri miru. meni delujejo pošteni in naj oddelajo in delajo po svoji vesti in tako bo prav.

ljudskega potenciala nimamo dovolj. razni qurci palci, pa mesci pa so nas že zdelali dovolj.

zadnja dva odgovora me spominjata samo na titanik……važno da orkester igra, pa ni važno, če barka tone. Mi se imamo lepo, poslušamo čudovito glasbo in smo v cvetju.

eni so očitno resnično kratke pameti, da ne zastopijo in ne zastopijo, da nam stalno kradejo, vsi, ki so pri koritu, zraven nas pa še za bedake imajo in se nam smejejo v fris….mi pa naj muziko poslušamo…..


Če bi posentek pogledal natančno bi slišal, da je odgovoril. O metodologijah vrednotenja se ti pač ne sanja! Ampak splošne flavze ti pa gredo. Za laike je pač vse dobro. Za nevedneže pa vse ostalo.[/quote]

nekaj o metodologiji pri tako različnih rezultatih!
Dejstvo je, da je metodologija izbrana tako, da da rezultat kot ga hoče naročnik, vse ostalo natolcevanja jazbeca pa je čisto izmikanje in nabijanje.

A se vam sanja kakšne plače imajo na Banki Slovenije?
Pa ne govorim o vodstvu?
recimo raznorazni kao analitikih – ki bi jih lahko povsem preprosto imenovali vnašalci nekih podatkov

Sanja se vam ne….


Če bi posentek pogledal natančno bi slišal, da je odgovoril. O metodologijah vrednotenja se ti pač ne sanja! Ampak splošne flavze ti pa gredo. Za laike je pač vse dobro. Za nevedneže pa vse ostalo.[/quote]

nekaj o metodologiji pri tako različnih rezultatih!
Dejstvo je, da je metodologija izbrana tako, da da rezultat kot ga hoče naročnik, vse ostalo natolcevanja jazbeca pa je čisto izmikanje in nabijanje.[/quote]

točno, poznam nekoga, ki dela pri precej znani revizorski hiši. Najprej naročnik pove, kakšen rezultat bi rad imel – minus, plus, približno koliko… in potem oni skombinirajo številke tako, da se izide kot si je želel naročnik. To je stalna praksa in tako je bilo tudi v tem primeru.

mehanik nima smisla se prerekat..mi pač nismo navajeni delat generalk pa potrebnega servisirat ko je to potrebno in bomo raj mašino zgonili do konca in pač naj laufa dokler bo laufala…potem pa bo kar pač bo….

to je naš (vsaj večine, sicer bi bile stvari že urjene) način mišeljnja, razmišljanja, delovanja….

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

New Report

Close