Najdi forum

Mož me je prevaral, rada bi se maščevala

Po 20. letih zakona sem ugotovila, da me je mož prevaral. Sicer je vse priznal, ampak, jaz tega ne bom nikoli pozabila. Ostala sva skupaj zaradi otrok (3), kar pa seveda ni opravičilo.

Sem pa izobražena in v letih, ko začenjam sebe imeti rada (45), zato sem se odločila, da začnem živeti, prvo kar si želim je en neobvezujoč sex (kar seveda spet ni pametno), ampak rada bi, da si potolažim svojo dušo. Pred njim nisem imela veliko partnerjev, zakon sem jemala resno, zato me tudi toliko bolj boli.

Ne bi pa sedaj rada iskala moškega po spletu, tudi soseda ne morem pocukati za rokav…., imate mogoče kakšne izkušnje, ali se kje zbirate prevarani in razočarani, da najprej malo poklepetamo in izmenjamo mnenja in izkušnje?

pa prosim ne me obsojat, ker sem totalno na tleh.

Če mene vprašaš, blefiraš.

Iščeš jebača, pa ne bi rada izpadla ku….

Tako pač ne gre, sorry.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Mišelinka,

ne postavljaj svojega zakona ob bok neki bežni prevari. Če bi mu pomenila toliko kot ti, bi brez pomislekov odšel z njo, torej ga nate in družino veže precej več kot misliš.

Počakaj. Delaj na sebi, razmisli kaj te osrečuje in se temu posveti. Njega pusti da sam premisli.

Če boš začutila da ti je lepše brez njega, se loči.

Zaenkrat pa počakaj. Nič ne bo nikamor pobegnilo.

Maščevanje je najboljše hladno. In verjemi da se bo zgodilo tudi če nič (ali prav zato) ne ukreneš.

Sodeč po napisani vsebini si res psihično povsem na tleh. Prespi, počakaj da “prežvečiš” vse skupaj in potem boš videla situacijo v drugačnih barvah…. Vse in še kaj več kot opisuješ sem sama dajala in še dajem skozi več kot pol svojega življenja. Sem v istih letih kot ti… Lahko izmenjava izkušnje in poglede, če želiš seveda.Javi se na [email protected].

Mišelinka,
spominjaš me na Ameriko (severno). Zakaj? Tam je tako, da ko nekoga dobijo, da je ubil človeka, potem ga bodo obsodili in še njega ubili. Koliko so sedaj tisti sodniki in seveda država boljši od tistega morilca?

Poglej, bila si dobra mati in zgledna žena (vsaj tako praviš). Bom drugače povedal. Si dobra mati in zgledna žena. Boš vse to uničila z enim bednim seksom? Kitajci imajo dober pregovor, ta pa pravi, da če pripravljaš maščevanje, zmeraj izkoplji dva grobova. Za osebo nad katero se maščuješ in za sebe.

Je hudo. To ti lahko potrdim, ker je tudi mene žena prevarala. Boli, boli ampak tablete proti tej bolečini ni.Danes po mnogih letih ne boli več.

Najprej se umiri (meditiraj, moli, priporočaj se Bogu…). Pomaga. Kmalu boš pozabila in postala drugačna. Začni delati na sebi. Razvajaj se, pojdi v savno, pojdi na dopust. Ko se boš umirila (trajalo bo nekaj mesecev, lahko tudi let), boš natanko vedela, kako moraš naprej.

Verjemi, hitri seks pa ti nikoli ne bo prinesel sreče, zadoščenja ali katarze.

Želim ti vse lepo še naprej!

Evgen

Pozdravljeni,

razočarana sem nad vašim odgovorom (se vidi, da prihaja iz moške glave). Ne, ne iščem jebača. Pred možem nisem imela nobenega spolnega partnerja, vedno zvesta in mi je zakon in družina pomenil vse, zato sem sedaj toliko bolj razočarana. Morda je čas, da se postavim zase in okusim še kaj drugega iz razloga, ker me mož ne spoštuje.
Na forum sem se obrnila z željo, če bom našla še kakšno sorodno (žensko) dušo, ki razmišlja na podoben način.
Seks lahko dobim ta trenutek s sodelavcem, ampak imam kljub temu, da sem sedaj malo poredna, še vedno toliko ponosa, da se s sodelavcem nočem zapletati.

Te razumem, več čustev se meša ko zveš za prevaro, za katero si najmanj mislil, da se bo tebi zgodila. Prvo čustvo je razočaranje, ki zelo boli, potem ljubosumje, maščevalnost (v tej fazi si ti)-ampak s tem ne boš nič dosegla, niti pri sebi, niti pri njemu, zadnje pa je streznitev in realno gledanje na vso situacijo- ohladitev odnosov, ločitev…..
Vse to sem jaz že probala, pa ti močno odsvetujem, da razmišljaš “da bi mu vrnila”, nima smisla….

Hm, res te nihče ne razume. To je verjetno posledica tega, da si malo napačno zastavila naslov teme – dejansko se mu nočeš maščevat, ampak zgolj postaviti sebe na prvo mesto. Sebe in svoje želje, okusiti življenje, okusiti slasti, kar prinaša samo življenje. Do sedaj so bili on in družina na prvem. Ker te je tvoj mož tako hudo in brezčutno prizadel in izigral, ne čutiš več, da bi se zanj omejevala in razdajala (za družino se še vedno, glede na to, da si se odločila ostati z njim zaradi otrok – koliko je to vredno, pa je spet druga debata).
Ampak še vedno mislim, da moraš najprej razčistiti pri sebi, spucati negativna čustva, se z njimi spoprijeti in tako boš v prvi fazi postavila sebe na prvo mesto. Če te bo še vedno vleklo k tvojemu prvemu planu, potem pa kar … čeprav te opozarjam, da je to hudo nevarna igra, še posebej za prizadeto in čustveno neizživeto žensko. In na koncu lahko izpadeš še bolj prizadeta kot prej. Fajn premisli.

Najprej moraš sama s seboj razčistiti,kaj hočeš,ali hočeš ostati z družino ali ne!Verjamem ,da ti je zakon pomenil vse in se ti je ob spoznanju varanja sesul .Vedi ,da kljub temu še vedno obstaja normalna pot,da z možem najdeš sožitje.Pot je težka z veliko pomislekov.Odpustiti se da,vendar pozabiš nikoli!Ko že misliš da si šel skozi vse ,da je lepo ,pa te spomin zopet vrne tja.
Pogovor in zopet pogovor reši veliko stvari v življenju in verjemi tega ja v zakonih premalo,šele potem dojameš oz začneš misliti ,kaj je bilo narobe in kaj je bilo prav.Nobeden od nas ni idealen,vsi imamo kakšno hibo,slabost in prav te velikokrat vplivajo na življenje v zakonu. Nekatere bolj druge manj.
In res dokler nas ne doleti ,temu posvečamo premalo pozornosti.
Po drugi strani je pa tudi res ,da za varanje ni prav nobenega opravičila,pa naj se tisti ,ki varajo še tako trudijo in iščejo vedno neke nove izgovore zakaj? Prav ta zakaj ne more nikoli v zakonu imeti zato!!!!Hočem povedati ,da če nisi zadovoljen ,poizkušaj rešiti ,če pa tudi to ne gre je pa najbolj pošten način ,da greš narazen,čeprav to boli.Živeti na dveh bregovih in izkoriščati samo tisto kar ti paše od obeh je za mene najhujša “svinjarija”.

Z maščevanjem ne boš naredila popolnoma nič.Verjamem ,da tudi ne boš potem začutila nekega olajšanje,ker si se s tem postavila na njegov nivo.Še otroke vedno učimo ,da pametnejši odneha.
Kot sem že zgoraj napisal sta samo dve poti ,vsaj za mene.OSTATI in s tem živeti ali ODITI pa prav tako z tem živeti.

Upam ,da boš našla pravo pot!

L.p.

Tale, zadnji stavek mi je zelo všeč!
Najprej poskrbi za otroke nato zase, mož očitno ni vreden tvoje skrbi.
To, da prevaraš in prizadaneš nekoga, ki ti je blizu, ki naj bi mu želel le dobro, gotovo ne kaže na to, da te resnično ljubi, da te spoštuje. Prej obratno.
Sam sem ravno zaključil tako epizodo in vem kako ti je, ampak sex z nekom, iz maščevanja ti ne bo prinesel notranjega miru…
To, da ostajata skupaj zaradi otrok pa je, z mojega stališča, sicer plemenito dejanje, a otroci bodo slej ko prej začutili ohlajanje odnosov, konstantna trenja in če se bodo iz tega učili (in se učijo!), bo to zanje gotovo slaba popotnica.

Pozdravljena,

Tudi meni se je to zgodilo. Z razliko, da sem moški, ki me je prevarala žena. Sem malo mlajši kot ti, poročen in tudi otroci so. Zdaj mineva leto dni, ko sem prišel do tega spoznanja trajalo pa je reciva cca eno leto. Težko gre iz glave in je že nekaj časa od tega. Kako je biti v tej koži ne veš toliko časa dokler ne doživiš. Malo je bolje ne pa veliko. Če bi rada delila grenke izkušnje [email protected]
Poskušaj početi stvari, za katere veš, da ne razmišljaš veliko!!!

lp

Izobraženi znajo pisati v skladu s pravopisom, četudi so totalno na tleh. Tisti pa, ki so res in zares totalno na tleh, ne iščejo nasvetov na Monu, ne sprašujejo, kje obstaja društvo prevaranih, ki imajo željo varati in tolažiti z neobvezujočim seksom drug drugega in kje lahko najdejo nekoga za dol se dat iz čistega maščevanja pod krinko tolažbe svoje kosmate duše. 🙂

Kot je rekla že Veronika Seles, Nezvestoba je polna izmišljenih zgodbic.

Ti se pa vedno izkažeš s svojimi modrimi pripombami…

Jaz bi naredila takole: našla privlačnega moškega, prevarala moža, potem poskrbela, da izve in na koncu odšla.

Kajti, če ni spoštovanja v odnosu, potem na dolgi rok tako ne more funkcionirati. Maščevalna pa sem, o ja, tako da bi pred mojim odhodom dobil še porcijo nazaj. Poskrbela bi tudi, da bi ljubimec bil dosti lepši od moža. Morda kakšen mlajši moški.

Prevaraj ga….zakaj bi se sparala celo zivljenje? Jaz sem se sparal, bil priden, zvest….koji ku***, prevaran veckrat…zdsj pa si vzamem kar mi srce pozeli in igram navideznega zvestega moza, ker sam globoko v sebi vem da zvestobe ni. Narava ze poskrbi, da je temu tako tiste dni v mesecu, kjer je libido na višku.

Pozdravljeni,

vsem hvala za nasvete in izkušnje. Z vsakim dnem je bolje, pozabila pa vem, da nikoli ne bom. Delala bom na sebi in si poskušala dvigniti samozavest.
Mogoče sem res malo narobe napisala naslov teme, ampak to je bilo v trenutku jeze in razočaranja in bi verjetno, če bi prišlo do situacije, da bi lahko varala, pobegnila.

Tisiti, ki pa ste komentirali tudi na drugačne načine, ne želim, da se to zgodi tudi vam. Ker le tisti, ki je to doživel, me tudi razume in mi je s spodbudnimi besedami v času ranljivosti veliko pomagal. Hvala in vse dobro vsem!

… in provokacij. 🙂

Lepe besede in veliko medsebojnega spoštovanja vnaprej!

Mišelinka – jaz pa te razumem. Čisto popolnoma enako vprašanje bi jaz lahko napisala dve leti nazaj. Takrat sem odkrila, da me moj dragi mož, kateremu sem slepo zaupala in verjela, vara. Bolečina, jeza, razočaranje in bes so bili tolikšni, da sem popolnoma zgubila tla pod nogami. Neskončno sem si želela, da bi stvari popravila, da bi najin zakon kljub vsemu preživel. Samo tisti, ki je šel čez to ve kako grozljivo boli spoznanje, da ti je človek, ki ga imaš najraje lagal. Moj mož je bil vrhunski prevarant. Resno. Po mesecih solza, prošenj, pogovarjanja in zagotovil, da je med njim in ljubico vse končano sem nato odkrila, da to sploh ne drži. Iz besa sem si še jaz našla ljubimca in bila z njim nekaj mesecev. In ni pomagalo nič. Meni ne. Po določenem času sem ljubimcu rekla zbogom, postavila moža pred dejstvo, da naj se odseli in se osredotočila nase in na otroke. Bolelo je kot hudič, še vedno mi je hudo ampak to je bila najboljša odločitev kar sem jo kdaj sprejela. Ker mi ni treba ves čas razmišljati kje je in s kom. Ker mi ni treba gledati kako nosi telefon vsepovsod sabo in skoz piše smsje. Ker lahko končno diham.
Upam, da se bo vse izteklo tako, da bo kar najboljše zate in za tvojo družino. Ne glej nazaj, samo naprej in brcaj, brcaj. Drži se in javi kako ti gre:-)

In si ga prevarala?????

New Report

Close