Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Korekcija prsi Ignatovski, Janežič, Leskovšek ali Čokl?

Korekcija prsi Ignatovski, Janežič, Leskovšek ali Čokl?

Odločam se za korekcijo prsi in trenutno so v mojem ožjem izboru dr. Ignatovski (Arcadia), dr. Janežič, dr. Leskovšek in dr. Čokl. Bi lahko prosim podali izkušnje pri omenjenih plastičnih kirurgih? Izbira je izredno težka, pri cenah pa tudi ni tako velike razlike, zato bi mi vaša mnenja res pomagala pri dobri izbiri.

Toplo predlagam dr. Klemna Rebolj

Toplo priporočam – NIKOGAR !!!
Si takšna kot si, tudi če so prsi povešene zaradi dojenja je to bolje, kot tisti umetni baloni, ali pa da ne govorim o morebitnih zdravstvenih zapletih. Težko razumem, da se ženske odločate za to.
Pa še nekaj: hujšanje najbolj uniči prsa.

Priporočam Fabjana!!!

Daj ne nabijaj, ker ni vsaka korekcija takoj silikon!

Jaz bom tudi šla čez kako leto na korekturo prsi, ampak jaz imam modrc 75F-G, gravitacija dela svoje, pa še hrbet me boli. Ko našparam dovolj, grem na mizo, sam da mi raztegnjeno kožo malo pokrajšajo, manjšat ne upam, silikone pa nimam kam dat!

Daj ne nabijaj, ker ni vsaka korekcija takoj silikon!

Jaz bom tudi šla čez kako leto na korekturo prsi, ampak jaz imam modrc 75F-G, gravitacija dela svoje, pa še hrbet me boli. Ko našparam dovolj, grem na mizo, sam da mi raztegnjeno kožo malo pokrajšajo, manjšat ne upam, silikone pa nimam kam dat![/quote]
Glej , tudi jaz ne bi šla na operacijo, pa imam tudi povešene. Pa naj bodo, denarja za take neumnosti res ne mečem stran . To je neumnost.

Daj ne nabijaj, ker ni vsaka korekcija takoj silikon!

Jaz bom tudi šla čez kako leto na korekturo prsi, ampak jaz imam modrc 75F-G, gravitacija dela svoje, pa še hrbet me boli. Ko našparam dovolj, grem na mizo, sam da mi raztegnjeno kožo malo pokrajšajo, manjšat ne upam, silikone pa nimam kam dat![/quote]
Glej , tudi jaz ne bi šla na operacijo, pa imam tudi povešene. Pa naj bodo, denarja za take neumnosti res ne mečem stran . To je neumnost.[/quote]
Saj ni tako simpl-samo malo odrezat ne gre ravno, gre za redukcijo in lifting. Ne vem, ce je pri taksni velikosti mozen samo lifting( oz.ni ravno efekta). Torej ni glavna tezava ‘samo’ povesene prsi, pac pa teza, ki vpliva na hrbtenico. Pojma nimas kako boli vrat, cel zgornji del, ko si cel zategnjen. Pa ne pomaga nobena telovadba, ker so prsi enostavno pretezke za sicer bolj drobno konstitucijo. Ce se ti da, se gres pregovarjat in potem cez nekaj let dobis operacijo placano s strani zavarovalnice. Ampak res ta redukcija in lifting( v tem primeru ne gre brez) je zahtevna operacija, obcutno bolj od enega povecanja, zato se se nisem odlocila za to. Cez nekaj let bomo pa videli… Aja, moje so se malo vecje- 75 in angleska kosarica g ( nasa je priblizno h). Sem pa slisala, da je dober pri rekonstrukciji Bozikov Kresimir.

Daj ne nabijaj, ker ni vsaka korekcija takoj silikon!

Jaz bom tudi šla čez kako leto na korekturo prsi, ampak jaz imam modrc 75F-G, gravitacija dela svoje, pa še hrbet me boli. Ko našparam dovolj, grem na mizo, sam da mi raztegnjeno kožo malo pokrajšajo, manjšat ne upam, silikone pa nimam kam dat![/quote]
Glej , tudi jaz ne bi šla na operacijo, pa imam tudi povešene. Pa naj bodo, denarja za take neumnosti res ne mečem stran . To je neumnost.[/quote]

Ok, tvoja stvar, če imaš raje boleč hrbet in rane pod prsmi, jaz se tega ne bom šla in grem raje to pozdravit.

Prosim še za mnenje, no tudi govorice za dr. Maletić, saj ima med vsemi še najnižje cene 🙂

Kakšne pa so cene? So primerljive s temi?
http://www.bozikov.com/index.php/cenik/

New Report

Close