Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske in moški ne gremo skupaj

Ženske in moški ne gremo skupaj

Ženske in moški nismo za skupaj, edino skupno lastnost, ki jo imamo je ta, da se oplojujejo vse ostalo ne gre skupaj. Zakon je samo dolgoročno mučenje in psihiranje drug drugega, zato pa toliko raznih bolezni na starost, ki so posledica kreganja, predvsem psihiranja s strani ženske. Muslimani imajo prav, da so ženske pokrite in manjvredne in da so moški glavni, ker to kar ženske počno v zahodnem svetu je že preko vseh meja. Moški smo zmogljivejši, miselno bolj razviti in enkrat se bomo morali upreti ženskam, ki iz hudobije in nevoščljivosti zbijajo našo moralo in našo samozavest. Ustavimo teror primitivnih žensk.

Joj, tebe pa mora lastno življenje zelo boleti. Pridi še kdaj kaj povedat 😀

Evo, zametki moške emancipacije… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
nova
Uredništvo priporoča

Hahaha..ustavimo teror?? Sami sebe moramo ustavit….

Ženske so v zadnjih 30 letih postale tako svobodne, da je groza. Pa ko gledaš film je “copata” že nekaj normalnega. HALO?
Če bi v filmih prikazali ženske kot sedaj moške bi bili feministični protesti po celem svetu.

Ne me narobe razumeti, ženske, ki so razumne, logične in samostojne spoštujem… problem je da so tako redke kot julijski sneg.

Midva se imava pa zadnje čase tako fajn, da sem se ob tej ugotovitvi od srca nasmejala. :))))

In kdo vas sploh sili, da rinete v babe? neizživete sanje?

Ne, ne, ti si narobe razumel… Ne, da jih je malo, samo izogibajo se te.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Če je ženska normalna dobi normalnega tipa, če je pa pihnjena pa kakšnega luzerja. GLIHA VKUP ŠTRIHA

No, še je upanje za človeško vrsto 🙂

Dolgoročno mogoče celo drži…kratkoročno pa dostkrat pride do navzkrižja….ampak noben pihnjen ni tolk brihten, da bo “normalnega” vozu scat dolgoročno…če pa ga že, pa “tanormalen” pač ni normalen…

Dolgoročno mogoče celo drži…kratkoročno pa dostkrat pride do navzkrižja….ampak noben pihnjen ni tolk brihten, da bo “normalnega” vozu scat dolgoročno…če pa ga že, pa “tanormalen” pač ni normalen…[/quote]

Podcenjuješ sposobnosti res dobrih manipulatorjev in manipulatork.

Zanimivo, manipulatorke mi podčrta, manipulatorjev pa ne… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

No, še je upanje za človeško vrsto :)[/quote]
Človeška vrsta je močno precenjena.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

No, še je upanje za človeško vrsto :)[/quote]
Človeška vrsta je močno precenjena.[/quote]
Ah, ne no…zdaj si mi pa vse gradove v oblakih uničil 😀

…manipulator je človek, ki ve kaj ustreza njegovi družbi, osebi, lepi-polovici,,, in to izkorišča.

Resnična oseba pa je samo nerazgledana, naivna, …itd

Jaz pa spadam med ljudmi, ki pozna igre ljubezni, družine, politike, zgodovine… in bi lahko bil še vedno bil manipolator, vendar raje spremljam igro, ki jo ostali igrajo in sem samoten volk.

Mi, čeprav smo nesramni, čudaški, agresivni v besedah……. smo edini ljudje, ki smo resnično dobri… tudi v temačnih mislih. In ko drugi bežijo se mi ustavimo zasmejimo in pomagamo in ne zato, ker smo “svetniki” ampak zato, ker smo že vse doživeli in vemo ZAKAJ živimo. Ter nas smrti, resnice in življenja ni strah.

tudi mi2 se imava super že 15let. zate pa je očitno bolj prava gejevska družba.


Človeška vrsta je močno precenjena.[/quote]
Ah, ne no…zdaj si mi pa vse gradove v oblakih uničil :D[/quote]
Ja lej, taf titis :-)))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Ah, ne no…zdaj si mi pa vse gradove v oblakih uničil :D[/quote]
Ja lej, taf titis :-)))[/quote]

A tak si ti, mačkon? Good to know 😉


Ja lej, taf titis :-)))[/quote]

A tak si ti, mačkon? Good to know ;)[/quote] Pa to že ves čas trobim, samo nobena noče slišat;-)))))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

A tak si ti, mačkon? Good to know ;)[/quote] Pa to že ves čas trobim, samo nobena noče slišat;-)))))[/quote]

Tehnična napaka – frekvence tvojega trobila večina žensk ne more slišati, probaj zamijavkat ali pa vsaj spuščat glasove kot Tom 🙂

Pa to že ves čas trobim, samo nobena noče slišat;-)))))[/quote]

Tehnična napaka – frekvence tvojega trobila večina žensk ne more slišati, probaj zamijavkat ali pa vsaj spuščat glasove kot Tom :)[/quote]
:-))))) I ja te volim, pa te ne napadam:-))))))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Dolgoročno mogoče celo drži…kratkoročno pa dostkrat pride do navzkrižja….ampak noben pihnjen ni tolk brihten, da bo “normalnega” vozu scat dolgoročno…če pa ga že, pa “tanormalen” pač ni normalen…[/quote]

Podcenjuješ sposobnosti res dobrih manipulatorjev in manipulatork.

Zanimivo, manipulatorke mi podčrta, manipulatorjev pa ne… :)[/quote]

Hmmm…mislm da niti ni bistvo glih v manipulaciji ampak v nesposobnosti branja/analiziranja človeka…eni smo že v osnovi analitiki (devičke), eni se tega naučijo, eni pa to nikoli ne bodo…
Priznam da je me je kšna baba tud peljala scat na začetku ampak to je bla bolj posledica zatrapanosti…ne zastopim pa tega, da je metuljčkov že zdavnaj konec, folk pa še zmeri slep….

Podcenjuješ sposobnosti res dobrih manipulatorjev in manipulatork.

Zanimivo, manipulatorke mi podčrta, manipulatorjev pa ne… :)[/quote]

Hmmm…mislm da niti ni bistvo glih v manipulaciji ampak v nesposobnosti branja/analiziranja človeka…eni smo že v osnovi analitiki (devičke), eni se tega naučijo, eni pa to nikoli ne bodo…
Priznam da je me je kšna baba tud peljala scat na začetku ampak to je bla bolj posledica zatrapanosti…ne zastopim pa tega, da je metuljčkov že zdavnaj konec, folk pa še zmeri slep….[/quote]
Če nekaj nočeš videti, ne boš, pa če ti vbija z macolo …

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Tehnična napaka – frekvence tvojega trobila večina žensk ne more slišati, probaj zamijavkat ali pa vsaj spuščat glasove kot Tom :)[/quote]
:-))))) I ja te volim, pa te ne napadam:-))))))[/quote]
Napad je naj naj obramba, ne znam drugače 😀

Ampak za mašit luknje smo pa dobre:(((((((

New Report

Close