Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ženske imajo manjše možgane od moških

Default avatar

ShrinkBrain

In se kljub temu grebejeo za vodilna mesta, ki zahtevajo odgovornost, sposobnost, izobraženost ...
Default avatar

deal breaker

Neandertalec je imel večje možgane od današnjega homo sapiensa, pa homo sapiens kljub temu misli, da je pametnejši.
Default avatar

ženska ti bo pojasnila

Že davno so strokovnjaki ugotovili, da ni važna velikost možganov, ampak njihova razvitost. Tudi sloni imajo večje možgane od žensk in moških, pa zato še niso na vodilnih položajih v človeški družbi. Razvitost je pomembna, ne velikost. Saj ne gre za tiča, za možgane gre.
Default avatar

Sposobnost ?

tema je pa 2 x oddana...

Ni važna velikost, važno je, da jih znaš uporabljati.
Default avatar

vemkaj jeto

Ženske imajo res manjše vendar glavna razlika je le-ta;

"ženske reagirajo s čustvi moški pa z logiko, zato smo vedno v boju"

"ženske ste; super natančne, rade urejate, čustveno predalčkate, vidite iluzijo popolnosti(zakon, otroci..) zato vam šola ustreza (ni poudarek na novosti, logiki ampak ob brezpogojnem sprejemanju informacij na pamet)

Moški pa; imamo prostorsko razledanost, logiko, matematiko, inovativnost, soočenje z nevarnostjo, možnost 3 ure gledati v trafo brez misli potem pa razviti atomski pospeševalec.
Default avatar

Zia

vemkaj jeto je napisal/a:

"ženske ste; super natančne, rade urejate, čustveno predalčkate, vidite iluzijo popolnosti(zakon, otroci..) zato vam šola ustreza (ni poudarek na novosti, logiki ampak ob brezpogojnem sprejemanju informacij na pamet)

Moški pa; imamo prostorsko razledanost, logiko, matematiko, inovativnost, soočenje z nevarnostjo, možnost 3 ure gledati v trafo brez misli potem pa razviti atomski pospeševalec.
A misliš, da ženska ne more razviti atomskega pospeševalca?
Default avatar

Tara_S

Zia je napisal/a:
vemkaj jeto je napisal/a:

A misliš, da ženska ne more razviti atomskega pospeševalca?
Po moje ni bil poudarek na tem, ampak na tem, da lahko 3 ure gleda v trafo brez misli. :-)

A to čudo od atomskega pospeševalca še nismo razvili? Hm...se mi zdi, da je zdaj v CERN-u šefica ženska... Zdaj bo pospeševalnik nadgrajen s zmogljivostjo čustvovanja.
Default avatar

vemkaj to

Tara_S...

...vodi ženska, ker ukazovati je v njeni naravi.
razviti nekaj iz 0 pa je druga zgodba.
Default avatar

moška logika

ravno zaradi moške logike je ta svet kjer je. poln nasilja, brezsrčnega izkoriščanja, zatiranja, napenjanja mišic... sami petelinčki, ki se ravsajo za svoj kup gnoja...
Default avatar

wd40

Moški lahko delajo naenkrat samo eno stvari in jo naredijo perfektno, če se jim da.
Ženske so perfekcionistke... dokler delajo drugi.
Default avatar

avtogenij

@vemkaj to....

..maš prav saj ženske so večinoma "hišne gospodarje" vendar niso zgradile hiše. ;)

...ko ženske pravijo, da ne rabijo moških ker one rodijo......... naj vam nekaj povem

MOŠKI NE RABIMO ŽENSK SAMO SEKS IN OTROCI, KI JIH RODITE VAS DRŽIJO NA MESTU V DRUŽBI

drugače pa ste kulturno, znanstveno...nepomebne
Default avatar

Tara_S

wd40 je napisal/a:
Moški lahko delajo naenkrat samo eno stvari in jo naredijo perfektno, če se jim da.
Ženske so perfekcionistke... dokler delajo drugi.
Ampak to zadnje je pa čisto res. Vse manjkajoče vejice pri drugih opazim, pri mojih umovanjih pa jih je zlahka pol narobe postavljenih. :-)
Default avatar

Iiiinnnn?

Sloni pa večje.
Default avatar

Tara_S

vemkaj to je napisal/a:
Tara_S...

...vodi ženska, ker ukazovati je v njeni naravi.
razviti nekaj iz 0 pa je druga zgodba.
Dejansko jaz ne opažam nič od tega (mimogrede: vodenje ni enako ukazovanje). Kar je logično, ker kot ženska nimam logike. :-)

Eh, malo se delam norca iz moških šovinistov in provokatorjev. Brez zamere. Grem na posel zdaj. Pa pa!
Default avatar

takotakotako

tako razmišlja pravi moški:
žena pustim, da odloča o nepomembnih stvareh : kje bomo stanovali, kam bodo otroci hodili v šolo, kam gremo na počitnice, kaj bo za kosilo... jaz pa odločam o tistem, kar je res pomembno: kako rešiti problem v Ukrajini, kdo naj bo predsednik vlade, ali je globalno segrevanje resen problem...
Default avatar

avtogenij

HAHAHA

-petelinčki
-mankajoče vejice
-napenjanje

hahahah to je vse kar ste sposobne ženske žaljenje brez argumentov ;)

joj kako ste patetične...... samo še vedno ti bom govoril da si edina ZAME; ja (edina genetsko, socialno in čustveno nekako tolerantna, da nadeljeujem svoje potomce s teboj ;) in pereš, kuhaš ter blebetaš 1 uro o svojih sodelovkah.

To delam samo za moje potomce in KER DRUŽBA OD MENE TO ZAHTEVA!

JAAAA in sedaj vprašaj svojega partnerja, če je to res? kaj vam bo rekel "SEVEDA DRAGA" .....v istem smislu kot "SEVEDA OTROCI BOŽIKE OBSTAJA"
Default avatar

precious

Ženske imamo manjše možgane od moških - in kaj zdaj? Mene to ne moti.
Default avatar

bonobo vs šimpanzi

Obstajajo bonobo opice, kjer je samica ta glavna in šimpanzi, kjer je samec ta glavni. Opomba: Še znanstveniki niso mogli verjeti, da je samica lahko ta glavna med opicami.

Ko bonobo opice srečajo drug trop se poseksajo.

Ko šimpanizi srečajo drug trop se stepejo ali pobijejo med seboj.

Bonobo opice so bolj podobne ljudem in bolj razvite/pametnejše od šimpanzov. Kateremu ljudstvu so bolj podobni šimpanzi? No, ne bi o tem, a ni treba daleč, ker se ve, kje je "muško glavni" :)))))
Default avatar

Paco Moralles

Slon, osel in konj imajo večjega kot moški, spermiji so pa enako veliki!
Vendar le "moški" (karakterni peder) lahko sproducira bedarijo, kot je v uvodnem postu!
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

kva?

bonobo vs šimpanzi je napisal/a:
Obstajajo bonobo opice, kjer je samica ta glavna in šimpanzi, kjer je samec ta glavni. Opomba: Še znanstveniki niso mogli verjeti, da je samica lahko ta glavna med opicami.

Ko bonobo opice srečajo drug trop se poseksajo.

Ko šimpanizi srečajo drug trop se stepejo ali pobijejo med seboj.

Bonobo opice so bolj podobne ljudem in bolj razvite/pametnejše od šimpanzov. Kateremu ljudstvu so bolj podobni šimpanzi? No, ne bi o tem, a ni treba daleč, ker se ve, kje je "muško glavni" :)))))

HAHAHAHHAH

to se pravi, ker ženske raje razprete noge in se predate ste bolj inteligentne? oh sem jokal od smeha+ primerjaš se z opicami?