Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razočaranje nad moderatorji

Razočaranje nad moderatorji

Zanimajo me kriteriji, po katerih moderatorji brišejo določene teme. Včasih izgine kaj popolnoma nedolžnega, kakšen štos, drugič pa mrgoli žaljitev določenih oseb, neumnosti in neslanosti – ki so že kar škodljive za dobro počutje, kaj šele za zdravo pamet.
Torej, kako se odločate, za katero temo boste prikrajšali navdušene Mone?

Kdor si domišlja, da je dober človek le zato, ker hodi v cerkev, je podobno, kot če bi stal sredi garaže in bi mislil, da si avto.

Je odvisno od lune, vetra, ptičjih drekcev, vetra, položaja planetov, svizceve dlake, temperature… katere teme bodo brisane

Dajte še kaj drugega, tole kroži že cel teden…

Katoličani in pravoslavci so se po prerekanju – tudi z orožjem – dogovorili za pravilo: “Cuius regio, eius religio!” Torej čigar je ozemlje, ta tudi določa, katera religija bo na njegovi zemlji. MON ni v lasti komentatorjev. Lastniki določajo pravila. Simpl. Komur ni všeč, se lahko odseli v druge virtualne sfere.

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

Ampak verjetno lastniki tudi izberejo moderatorje ali pa se ti kar sami pojavijo in delajo kar hočejo? Malo pameni no, prosim.

Splet nima lastnika oz. je od vseh. Zato pa so tu pravice, ki jih nihče nebi smel kršiti, moderatoji, uredniki še najmanj.

Splet nima lastnika oz. je od vseh. Zato pa so tu pravice, ki jih nihče nebi smel kršiti, moderatoji, uredniki še najmanj.[/quote]

Nič ni od vseh in od nikogar niso pravice.
Moj odgovor je bil, da ja, če se bomo držali zakona.
No…

Moderatorji na MON-u so super. Vsi po vrsti.

Najraje pa imam Ctrl-ja in Savrinko. Prvi je prava tiha kamikazica, druga pa dušica, ki vsakemu idiotu obrazloži, zakaj je bil brisan. Dve nasprotji, a oba sta top.

Splet nima lastnika oz. je od vseh. Zato pa so tu pravice, ki jih nihče nebi smel kršiti, moderatoji, uredniki še najmanj.[/quote]

Nič ni od vseh in od nikogar niso pravice.
Moj odgovor je bil, da ja, če se bomo držali zakona.
No…[/quote]

Pa si ziher, da si prav prebrala?

Se povsem strinjam, da hujskaške, žaljive, izmišljotinske … teme ne sodijo sem. Tudi sam sem že MON obvestil na kako tako temo. Pred leti sem bil od Primoža celo vabljen za moderatotja. Dal sem imena nekaterim forumom.

Se pa iz meni nesprejemljivega (ne pa tudi neznanega) razloga brišejo tudi teme, ki so povsem korektne.

Če bom imel kdaj preveč časa, bom naredil hajko, da se bo bliskalo.

Monke!
Tukaj čoftate, sprašujete, pametujete, talate odgovore! Se hecate, ste slabe volje in žalite, pritrjujete…

VSE TO JE ZA VEČNO NAPISANO! Tudi če moderator briše in imate povešen kljun – vse je nekje zapisano.

NISTE ANONIMNI! Vaši otroci, vnuki in šefi in okupatorji…. bodo brali vaše umotvore!

Zato 3x premislite, preden pišete na net! LP

Nič ni od vseh in od nikogar niso pravice.
Moj odgovor je bil, da ja, če se bomo držali zakona.
No…[/quote]

Pa si ziher, da si prav prebrala?

Se povsem strinjam, da hujskaške, žaljive, izmišljotinske … teme ne sodijo sem. Tudi sam sem že MON obvestil na kako tako temo. Pred leti sem bil od Primoža celo vabljen za moderatotja. Dal sem imena nekaterim forumom.

Se pa iz meni nesprejemljivega (ne pa tudi neznanega) razloga brišejo tudi teme, ki so povsem korektne.

Če bom imel kdaj preveč časa, bom naredil hajko, da se bo bliskalo.[/quote]

In katere teme so te tako pritegnile, da se tukaj jajcaš zaradi brisanja?

Pa si ziher, da si prav prebrala?

Se povsem strinjam, da hujskaške, žaljive, izmišljotinske … teme ne sodijo sem. Tudi sam sem že MON obvestil na kako tako temo. Pred leti sem bil od Primoža celo vabljen za moderatotja. Dal sem imena nekaterim forumom.

Se pa iz meni nesprejemljivega (ne pa tudi neznanega) razloga brišejo tudi teme, ki so povsem korektne.

Če bom imel kdaj preveč časa, bom naredil hajko, da se bo bliskalo.[/quote]

In katere teme so te tako pritegnile, da se tukaj jajcaš zaradi brisanja?[/quote]

Se ti zdi tvoje vprašanje zastavljeno tako, da je vredno odgovora?

Lahko noč

In katere teme so te tako pritegnile, da se tukaj jajcaš zaradi brisanja?[/quote]

Se ti zdi tvoje vprašanje zastavljeno tako, da je vredno odgovora?

Lahko noč[/quote]

Ja, se mi zdi. Na dan z besedo, če imaš kaj konkretnega za povedat.

Če pa nimaš, pa pojdi spančkat.

Pa dajte si zavrtet eno musko iz leta 1980, pojdite pod tuš (če imate toplo vodo) , če ne pa u lavor.
Potem pa osamljene pod kovter, prižgite nočno lučko in preberite kakšen roman iz vaške knjižnice.
Pa molite, da boste spale vsaj do 04. ure zjutraj! Potem pa hajka izza zaves :-))

ZAKAJ osamljene babure težijo na netu?

3 x lahko ugibate :-))))

Najprej da razčistimo. Moderatorji so ena velka groza. Brez izjem 🙂

Sicer je bilo to že milijonkrat povedano pa ok. Neprimerne teme ostanejo kadar jih ne opazimo in nam jih nihče ne posreduje. Če je žaljenje posredovano se vedno odzovemo in to mislim, da kar hitro. Da bi sami prebrali vsak dan vsa sporočila je nemogoče. Forum je skupnost in zato, da neka skupnost deluje je potrebno sodelovanje vseh vletenih. Torej tudi vas, uporabnikov. V praksi to pomeni, da se razburjajo vedno samo tisti, ki forumu ne prispevajo ničesar (ne posredujejo, ne pomagajo pri tem, da neprimernih tem ne bi bilo).

Brišejo ali prestavljajo (odvisno od količine, časa, ponavljanja) se teme kot so oglasi, prodaja, reklamiranje, politika, veliko provokacij pa še kaj bi našli. In ravno pri politiki ene par uporabnikov nikakor ne more razumeti, da svojo propagando lahko širijo na političnem čveku in nikjer drugje.

Vsak forum ima svoja pravila in le ta je potrebno spoštovati. To, da lahko vsak napiše kar mu paše je seveda iluzija. Splet je res od vseh. Kar pomeni, da si vsak lahko odpre svoj forum, portal in na njem določi svoja pravila. Ko pa pridemo na stran, ki je od nekoga tretjega je pa pač logično, da pravil ne postavljamo mi.

brišejo pa se tud voščila

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Tako je. Tudi nezaželjena voščila brišemo. Kot tudi druge izdaje osebnih podatkov.

savrinka
je lepo lagati, da je šlo a izdajo?

hvala ker me sovražiš

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Mislim, da je tudi tebi jasno zakaj se je šlo. Če ti v štartu ni bilo, smo pa že tolikokrat pojasnili, da to vedo že vsi. Seveda se boš pa še par let sprenevedal. Zaradi mene komot 🙂

laganje o neki izdaji ni nobeno pojasnilo

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Aha ker se tebi zdi sprejemljivo pisanje rojstnih podatkov anonimnih uporabnikov jaz lažem. Tudi ok.

dobr veš, da nisem napisal rojstnega podatka

zato ne laži

in če je bilo leta sprejemljivo voščenje rojstnih dni pa kar naenkrat ni bilo
in zanimivo samo od mene

ko pa drug vošči je pa super, a ne

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

ha ha aja s tem, ko na določen dan nekomu voščiš sploh ne poveš rojstnega podatka LOL

Glej lahko pišemo še tri dni. Kakorkoli obrneš boš moral sprejeti, da nekateri tovrstnih podatkov ne želijo izdajati. In ja lahko nekoga to leta nazaj ni motilo in so se stvari toliko spremenile, da tega ne želi več. Pa lahko cepetaš, se smiliš sam sebi in tudi mene zmerjaš. Saj veš tudi to, da ne moreš nekoga kar z lažnjivcem zmerjat kajne?

ha ha aja s tem, ko na določen dan nekomu voščiš sploh ne poveš rojstnega podatka LOL

Glej lahko pišemo še tri dni. Kakorkoli obrneš boš moral sprejeti, da nekateri tovrstnih podatkov ne želijo izdajati. In ja lahko nekoga to leta nazaj ni motilo in so se stvari toliko spremenile, da tega ne želi več. Pa lahko cepetaš, se smiliš sam sebi in tudi mene zmerjaš. Saj veš tudi to, da ne moreš nekoga kar z lažnjivcem zmerjat kajne?[/quote]

če si ta oseba to ne bi želela, bi mene kontaktirala

tko da ne laži

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

New Report

Close