Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prometna nesreča

prometna nesreča

ali mi lahko, kdo pojansi od kje izraz, prometna nesreča?? zame prometne nesreče ni. ker je samo malomarnost in neupoštevanje cpp. od kje izraz prometna nesreča?
kako se je to lahko tako usidralo? nesreča bi bila lahko edino tako, da strela udari v avto in te zaslepi, meteor pade nekam in se nekam zaletiš recimo? zame prometna nesreča sploh ne obstaja. ker je to glupost. kakšna nesreča. MALOMARNOST!!!
v nesreči je nekdo umrl. ja kašni nesreči?? če imaš pozimi gor letne gume, če divjaš pa se v drevo zakantaš, če koga povoziš? saj se ve kaj govori zakon. NI IZGOVORA!!

Ti si tako neumen, da sploh ne morem verjet, da si se naučil pisat. Sicer slovnično nepravilno, ampak… vsaj z x se ne podpišeš.

ta pa zmaga danes:))))

nova
Uredništvo priporoča


jst bi ti reku da kr nekm prau mislš, kr č maš gor letne gume pa slučajno ni polet k je zima kva ti bo pol pomagal da te še polcaji štrafnejo. se ve da si sam kriv k nisi mislu da furaš po snegu. je pa frendu guma počla sam ni blo nesreče, k je bla k sreč rezervna u prtlažniku. je mev kr srečo, a ne

če avto crkne na avtocesti, in povzroči full zastoj in neko škodo. ja? kdo bo plačal škodo?davkoplačevalci a je tako? zakaj pa bi? a smo dolžni? prvo bi moral policist preverit, ali je vozilo redno servisirano na pooblaščenem servisu. če je, bo to nastalo škodo plačalo servis ali pa podjetje ki izdeluje ta vozila. to bi bilo profesionalno. recimo. pol pa se jeizte, ker nimamo dnarja, ker imamo prevelike davke. ja kako pa bomo plačali to neumnost. veste vi sploh kolko stane neko posredovanje, gasilvec, dvigala, policije, reševalcev, cestarjev, doktorjev, oskrba vbolnici, rehabilitacija, odškodnine?? JA PA KAKO??? torej če vozilo ni bilo serivsirano na pooblaščenem servisu, naj vse stroške prevzame lastnik vozila. pa naj proda hišo ali stanovanje! zakaj moramo drugi plačevat? pol pa bitudi hitro prišli, do tega, da bi vozilivozila, ki jih zmoremo vzdrževat. ampak tega reda, ta politika ne bo uredila!! žal!!

Igor, tebi se bo zgodila prometna sreča, pa boš mogoče razumel tudi nesrečo.

grozilde zate. lepo prosim pojasni mi termin prometna nesreča?? lepo prosim? ker ko pride stvar na sodišče je govora o prometni nesreči. velika razlika pa je od umora, uboja iz malomarnosti!!!!!! kar divjanje po cesti definitvno je!!!! RAZLOŽI MI, ZAKAJ JE PO TVOJE TERMIN PROMETNA NESREČA – UREDU??? ZAKAJ???

Igor, če ne druzga – a veš, da je v nesreči dostkrat več kot en udeleženc? Tud tist, ki nastrada? Po mojem ti tolk delč ne morš razmišlat. Štekaš??????

lojze 12 SEVEDA DA KAPIRAM!!! ampak ti ne kapiraš bistva. ni se tej 3 osebi zgodila nesreča!!!! ampak se ji je dogodila prometna malomarnost. mogoče celo uboj iz malomarnosti. ja? to je velika razlika. jaz govorim, o tem, da se neki hudega, proda poceni in nezno. nič ni prometna nesreča, če nekdo govori po mobitelu in piše SMS in nekoga zbije. torje če bi taka oseba povozila tvojega otroka, upam da ti ne bo, da ne bom klical kaj, a bi še vedno govoril o nesreči???a bi še vedno rekel, godila se je nesreča?? ne bi a ne?! bi rekel prasec mi je iz malomarnosti povozil otroka, a je tako!!! opis dogodka je popolnoma drugačen. pol pa sodnik rekel, je bila prometn nesreča iz česa? malomarnosti a ne? ni mu počila, nova guma, ki je imela neko napako tehnično in slaba cesta, ki je pol pripeljala, do neke nezgode. a ne? ampa kje prasec klikal po gsm-u. a boš tudi pol rekel ja je bila prometna nesreča?? ne boš a ne!!!!

Igor, tvoji mami se je verjetno zgodila nesreča, ker te je, kot dojenčka, na glavo spustila na tla.

Sam kokice mi še falijo :))) Da crkneš od smeha :))


Ker so primeri, ko ni kriv nihče. Splet okoliščin…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Imaš prav. Samo v današnjem svetu ljudje ne znajo biti osredotočeni na zdajšnji trenutek in še nekaj hujšega ne prevzamejo več odgovornosti…..saj notri jih kljuva in se potem to odraža v njihovem prihodnem življenju………skoraj ni več ljudi na svetu, ki bi živeli v tem trenutku…

Jaz razumem kaj hoče Igor povedat…problem je v tem, kr ne zna lepo in razumljivo napisat.
Z drugimi besedami bi lahko povedali, ni vse nesreča. Verjetno je 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} res nesreča ostalih 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je pa stvar malomarnosti, vožnje pod vplivom alkohola, telefoniranje, drkanje po pametnih telefonih, prehitra vožnja, objestnost, nezbranost, nespremljanje prometa itd.

slavisti so se izmislili kako napisat en dogodek ko drevo trešči v avto. Določili so da dogodek imenujemo prometna nesreča. Slavisti bi lahko za tak dogodek tudi drugače poimenovali, naprimer, drek, sranje, jeba, wc školka, bukva………

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Ker že tako lepo prosiš 🙂

Če greš brat sskj je nesreča dogodek, ki človeka zelo prizadene. Lahko je materialno, telesno, duševno. V tem smislu je prometna nesreča upravičeno poimenovana nesreča vsaj za tiste nič hudega sluteče in krive.

Če se nekaj zgodi po nesreči, rečemo tako zato, ker predpostavimo, da naj bi dogodek ne bil načrtovan (za vse prometne nesreče tega sicer ne vemo, ampak vnaprej predpostavimo, kar je stvar konsenza v naši družbi in velja, vse dokler načrtovanja nekega dogodka oz. namerne povzročitve nesreče nekomu ne dokažemo. Do takrat je to dogodek, ki se je zgodil brez določenega namena.

Tudi človeku, ki pogosto naredi nekaj neprimernega rečemo, da je nesreča, da je nesrečnik…

V prometnih nesrečah sem v zadnjih letih ostala brez nekaterih meni ljubih ljudi in mislim da gre za smiselno rabo besede nesreča, ker te zadeve resnično zelo prizadenejo in bolijo vse preživele, pogosto tudi povzročitelje.


Imaš popolnoma prav, izraz “nesreča” je popolnoma napačen, to uporabljajo neuki ljudje, pravilno bi bilo “nezgoda” In ta izraz uporabljajo zavarovalnice. (npr. nezgodno zavarovanje…)
Nesreča je, kadar udari strela, pade meteor, voda poplavlja, potres….. kadar pa je vpleten človeški faktor, se pa temu pravilno reče NEZGODA.
Tako da boste vedeli.

Ker že tako lepo prosiš 🙂

Če greš brat sskj je nesreča dogodek, ki človeka zelo prizadene. Lahko je materialno, telesno, duševno. V tem smislu je prometna nesreča upravičeno poimenovana nesreča vsaj za tiste nič hudega sluteče in krive.

Če se nekaj zgodi po nesreči, rečemo tako zato, ker predpostavimo, da naj bi dogodek ne bil načrtovan (za vse prometne nesreče tega sicer ne vemo, ampak vnaprej predpostavimo, kar je stvar konsenza v naši družbi in velja, vse dokler načrtovanja nekega dogodka oz. namerne povzročitve nesreče nekomu ne dokažemo. Do takrat je to dogodek, ki se je zgodil brez določenega namena.

Tudi človeku, ki pogosto naredi nekaj neprimernega rečemo, da je nesreča, da je nesrečnik…

V prometnih nesrečah sem v zadnjih letih ostala brez nekaterih meni ljubih ljudi in mislim da gre za smiselno rabo besede nesreča, ker te zadeve resnično zelo prizadenejo in bolijo vse preživele, pogosto tudi povzročitelje.[/quote]

Megaboy in igor13 imata prav.

Slovenski jezik pa ima na smolo veliko besed, ki delujejo nikalno. Že avtorica pred megaboyem se vidi kako hitro sebi, drugim ljudem in dogodkom doda še bolj negativni privzok.

New Report

Close