Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

moški imamo raje mlajše ženske..

Default avatar

bond001

Sam imam mlajšo žensko zmerom sem imel mlajše ženske.no starejše me ne privlačijo...in ne nimam avdija bmw in goro gnarja imam pa lepo mlado izobraženo pametno žensko..kr vidim kako naju ljudje gladajo in opravljajo vendar se ne zmeniva za to imava se rada in nama dol visi za okolico.je pa zanimivo da gre najbolj starejšim ženskam v nos da imam mlajso,zavist se vidi samo pri ženskah....
Default avatar

vilid

Čestitam, upam, da tudi ona piše tako lepo o tebi
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

več na blogu, http://www.fj-produkt.com/
Default avatar

sun...

In ta razlika v letih je?
Default avatar

samska....

jaz sem samska zato, ker nikakor ne najdem moškega, ki mu ne bi bile mlajše všeč, kar pomeni, da jaz ga jaz nočem

zakaj

ker .. miljon nejev

torej, ko človeku npr. že v profilu piše, da je 50, išče pa žensko od 40-50 je no go

zadnjič sem nekje brala, da moramo imeti za sabo dve daljši zvezi, eno prevaro z naše strani, eno s partnerjeve, pet one night standov..ipd preden najdemo pravega partnerja

ok ne čisto tako ampak so razlike npr. med moškimi in ženskimi one night standi, govora je bilo o povprečju itn

ampak v bistvu se v življenju res naučiš iz izkušenje..ugotoviš, kaj ti gre ven in kaj ne, koga hočeš in koga nočeš

eden od mojih kriterijev je, da moški ne sme biti preveč nagnjenj k iskanju potrditev, kar mlada ženska je, mi mora biti sposoben parirati in se ne počutiti dovolj vrednega ljubezni le ob mlajši ženski, mora biti pameten in misliti na prihodnost, saj pred petdesetim letom starosti obeh razlika v letih ni tako riskanten faktor za zvezo kot po petdesetem, takrat pa zaradi tega nastajajo ogromni, velikokrat nepremostljivi problemi

itd itd
Default avatar

igor13

kok pa je ta silna razlika. kako to, da s itako prepričan, da si ti njen edini? plus tega napisal si izobražena, NE PAMETNA!!!!!!! izobrazbo je enostavno pridobit. zame si en papak. ti nisi tisti frajer, ko ima hudo bejbo poleg sebe. ti si tisti papak , ki ima tolko mlajšo, ker tako sebi primerno po letih nisi uspel nafukat z svojimi glupostmi!!!!
sam spel se ****** stari. najdi si babo svojih let pa nehi provocirat. še edino tako lahko usmeriš pozornost nase, da se govori o tebi. potreben slave in središča pozornosti. nimaš audija pa ne bmw NE TI IMAŠ MERCEDES. še lažnivec si!!!!
Default avatar

kaj te tebi je

igor13 je napisal/a:
kok pa je ta silna razlika. kako to, da s itako prepričan, da si ti njen edini? plus tega napisal si izobražena, NE PAMETNA!!!!!!! izobrazbo je enostavno pridobit. zame si en papak. ti nisi tisti frajer, ko ima hudo bejbo poleg sebe. ti si tisti papak , ki ima tolko mlajšo, ker tako sebi primerno po letih nisi uspel nafukat z svojimi glupostmi!!!!
sam spel se ****** stari. najdi si babo svojih let pa nehi provocirat. še edino tako lahko usmeriš pozornost nase, da se govori o tebi. potreben slave in središča pozornosti. nimaš audija pa ne bmw NE TI IMAŠ MERCEDES. še lažnivec si!!!!
kaj se te ti tak spravljaš na somišljenika, tebi so tudi dvajsetletnice všeč? ti gre na jetra da si je en brez premoženja našel mlado, tebe pa je kljub silnim denarcem pravkar nogirala kaka najstnica?:-)))
Default avatar

hrjhnt

Tebi se verjetno še marsikaj drugega dozveda ... Vzroki, da iščeš veliko mlajšo žensko, so pa verjetno psihološki, s koreninami v otroštvu ali pa imaš predstave o enako starih ali starejših ženskah ...

V bistvu so leta nepomembna, če ne gremo v skrajnost ...

Ne vem zakaj bi ti bile pa ženske fauš ... Saj si tudi one lahko omislijo starejše moške, če želijo ...
Default avatar

Thorrr

Ce tip nima nic, ne makine ne dnarja, je aktualen za dost mlajse bejbe tja do 30 , max 35 let...pri 40 je ze starcek...tud za 30 letnice...
Default avatar

res ne vem

Česa točno naj bi bila ženske v vajinem konkretnem primeru zavistne? Tvoji bejbi, da ima ful starejšega reveža? Ne razumem. Si lep vsaj kot Brad Pitt?

Če sem že kateri žensko fouš tipa, je to tip, ki nima dveh levih, ročno spreten, energičen, se mu ljubi ukvarjati z otroki, je nasmejan, ima smisel za humor, odgovoren do žene in družine in to jemlje resno, pošteno zasluži in opravi svoj delež obveznosti. Pa če ima še vse zobe in nekaj las, je pa tako rekoč sanjski.
Default avatar

In?

bond001 je napisal/a:
Sam imam mlajšo žensko zmerom sem imel mlajše ženske.no starejše me ne privlačijo...in ne nimam avdija bmw in goro gnarja imam pa lepo mlado izobraženo pametno žensko..kr vidim kako naju ljudje gladajo in opravljajo vendar se ne zmeniva za to imava se rada in nama dol visi za okolico.je pa zanimivo da gre najbolj starejšim ženskam v nos da imam mlajso,zavist se vidi samo pri ženskah....
Narobe si razumel.. Ja, sigurno so fouš. Tiste ženske, ki so zakompleksane zaradi let, bodo, jasno, fouš. Ostale pa ne. Kaj pa prčakuješ? Zmeraj se najdejo taki, ki izbire drugih kritizirajo. Zame npr. mora bit plezalec. Pa se tudi najdejo taki, k jim ni prou. In?
Default avatar

q12wsc3z6t7u

Jaz imam mlajšega, ima napeto mišičasto telo, je športnik in ima v glavi vse pošlihtano.
Default avatar

bepka

TUDI JAZ IMAM RAJE MLAJŠE MOŠKE.
Default avatar

tehtnica63

Ej dečko , oglasi se čez nekaj časa, ko bodo njej všeč mlajši... ti boš pa izvisu...
Default avatar

deal breaker

Zanimivo, sem pa mislila, da se trend obrača, mene pecajo večinoma mlajši od mene. Mene pa moti njihova nezrelost, kar je tudi razlog da so mi všeč starejši od mene, vendar ne starčki. Koliko pa je ta razlika v letih, ko se še ne govori o mlajšem in starejšem, ampak enostavno o enakovrednem partnerju? Konec koncev mi je čisto vseeno, če bi moj štel še 7 let več, pa je že tako 7 let starejši od mene. Zakan je to nekaj tako pomembnega, da se nekateri s tem hvalijo, spet drugi se v to vtikaj in zavračajo, pa res ne vem.
Default avatar

njegovaljubica

Zakaj pa tako proti avtorju? Aja, mlajša ga bo zapustila in bo sam star in boste ful vesele a ne, ker vam ki ste podobnih let se to ne zgodi :) Ve imate pa tako lepe zakone in super moža, ja ja.
Danes ste pa res zabavne na monu.

Avtor, ti kar uživaj s svojo.
Default avatar

meni so pa všeč starejše

Jaz imam raje starejše ženske, ki so bolj zrele in vedo kaj hočejo.... :)
Default avatar

podpis

q12wsc3z6t7u je napisal/a:
Jaz imam mlajšega, ima napeto mišičasto telo, je športnik in ima v glavi vse pošlihtano.
Enako jaz.
Tistim nad 30 rastejo že trebuhi, izpadajo jim lasje, smrdi jim iz ust, tako da ne hvala.
Default avatar

wd40

podpis je napisal/a:
q12wsc3z6t7u je napisal/a:
Enako jaz.
Tistim nad 30 rastejo že trebuhi, izpadajo jim lasje, smrdi jim iz ust, tako da ne hvala.
Še huje.... taki izbirajo samo take okol dvajset.... barabe...;-)
Default avatar

mislim da...

Vsaka mlada je enkrat stara in vsak mišičnjak ima enkrat samo še mehkega....

Vse ostalo so le bežni trenutki večnosti.