Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek karte za dva, 1 vprašanje

karte za dva, 1 vprašanje

Prvima dvema pogledam v karte, 1 vprašanje.

Ali bom izpolnila vse tri cilhe letos. Boz novim tipom ali se vrne bivši spet?

Kaj bo sedaj s tem mojim ljubezenskim življenjem?

Zanima me služba? Kdaj bo prišlo do zaposlitve

Prvi cilj boš dosegla, glede drugega cilja imaš dvome, ki te zavirajo, spremeni miselnost in študiraj, tretji cilj boš dosegla, samo ne obupuj.

k

Bravo, hvala :).

Pri tebi vidim čustveno navlako, ta te ovira, pusti zamere za sabo in pogumno naprej, čaka te strast. Vendar prvi ki pride ni pravi, drugi pa bo.

Prosim še meni:
Zanima me, v zvezi s čim si je dolgoletni partner prislužil kredit, ki je pa je zelo visok, v letu 2006/07? Mi govori resnico o tem dolgu, ali mi kaj prekriva?

S kreditom popravlja neko krivico iz preteklosti. Vidim, da te te to zelo obremenjuje, vendar ne samo tebe, tudi njega. Več od njega ne boš izvedela. S tem se pomiri, ker tvoji dvomi slabo vplivajo na vajino zvezo.


Marca boš prejela nek denar, od junija naprej vidim učenje in konec leta, nisem povsem prepričana ali gre za menjavo službe ali resno zaposlitev.

oj daj še meni kako bo ljubezen in služba hvala

Ali mi je resnico priredil? Da se lepše sliši? Mu naj verjamem, da je res kar pravi? Znesek je namreč zelo visok?
Lahko dobim namig za kakšno krivico gre? Razjeda me…..Ker se mi zdi, da ni iskren

Dediščina ali odškodnina, ostalo sem ti napisala. Ne zapikuj se v to.

Hvala, hvala. za odgovor.

Od kje bi pa lahko prišel denar? Firbčna sem

resna s kartami
Re: karte za dva, 1 vprašanje
30.01.15 20:35
Navedeno
teden je
Zanima me služba? Kdaj bo prišlo do zaposlitve
Marca boš prejela nek denar, od junija naprej vidim učenje in konec leta, nisem povsem prepričana ali gre za menjavo službe ali resno zaposlitev.

daj še meni prosim no čakammmmmmmmmmmmm

Prosim se meni za ljubezen…sem prejsnje leto dozivela zelo, zelo hude stvari in vsaj malo upam, da bo to leto boljse.

Žal ne, še huje bo letos.

Zanima me služba, kako kaže v prihodnosti. Zaenkrat je ok. Hvala za odgovor.

New Report

Close