Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek FB odvisniki?

FB odvisniki?

za kaj uporabljate FB? vidim v spodnjih temah je kar kriza, če FB ni dosegljiv pol ure … pa me res zanima kaj počnete gor?

jaz sem ga začela uporabljat šele pred kratkim, me pa zanimajo predvsem družbene teme, informacije na splošno in mnenja prepoznavnih ljudi, s katerimi se na nek način lahko poistovetim … rojstnodnevne torte in gole fotke frendic in njihovih otrok me ne zanimajo.

ta vi?

Jaz fb preletim 1-2x tedensko…ko imam prevec casa… objavljam nic, razen vsake toliko delim kako sliko o pogresanih zivalih…

Sem se pa danes sama vprasala, pa kaj je z vami… fb ne dela 5 minut pa takoj vsi nakrizirani.??????

Nujno???? Naj mi en napise eno samo samcato tako nujno zadevo iz fb zaradi katere ne more zdrzati 1 uro…..haloooo????

Sicer pa vsak ve pri sebi….

Jaz npr. na FB objavljam opomnike in urnike za treninge, jim tudi sledim tam. Tudi gledam za razna neformalna izobraževanja – npr. te dni so tečaji za varno zimsko gibanje v gorah in turno smuko.
Pa par povezav imam do skupin in posameznikov, ki objavljajo tekste o zanimivih znanstvenih odkritjih, ki jih rad berem – in seveda da vidim kaj so kolegi počeli.

uporabljam za komunikacijo, ni mi pa tolk nujen da bi se mi svet sesul pa podrl kadar ne dela al pa ce sploh ne bi vec delal.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

zgleda da so odvisniki že vsi na FB, ker očitno jih tukaj več ni 🙂

hec, je koliko likov dobijo eni…po 30, 50…..jaz če dobim 3, sem srečna:-)))

Jaz imam fb, da sem našla stare pozabljene prijateljice…

Ne pa za sprotni čvek….pač ga imam bolj iz radovednosti…

lp

Kaj pa MON odvisniki? Ti so najhujši! 🙂

tudi to drži, ampak imam filing, da jih je vedno manj, manj, manj …

Imam FB za zmenke,erotične masaže,…

si ženska ali moški?

New Report

Close