Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek STOPIMO SKUPAJ – za nedonošenčke

STOPIMO SKUPAJ – za nedonošenčke

Najprej – VSA ČAST organizatorjem, vsem pevcem, vsem, ki kakorkoli sodelujejo v tej akciji.

Ampak pri nas se ves čas nekaj ‘fehta’! Stopimo skupaj in pomagajmo…

Pa peesda – a ima ZZZS 21 milijonov dobička! Na račun plačevalcev, ki ne koristijo zdravstevenih uslug!

PA DAJ FAKIN SKEŠIRAJ ZA TA ODDELEK!! Saj to ni tvoj denar!

Pa kje so podlasice, ki imajo nakraden denar? Kje ste Dimička, Kramar….ipd. s svojimi nakradenimi milijoni? Kako lahko mirno živite?

V Lady in podobnih jajcih se pa še vedno nastavljajo po fensy prireditvah :((( Novinarji s te braže so tudi eni hinavci!!

To se tudi jaz sprašujem… in mi je prav nagravžno. Oni delajo plus tudi zato, ker šparajo na nujni medicinski opremi za nedonošenčke. Sramota.

tudi moje razmišljanje vodi v isto smer.
V bistvu je država preložila dobrodelnost na pleča državljanov,ker se vedno najdejo posamezniki,ki želijo pomagati. najsi so to družine v obupnih razmerah,ali kakšni aparati za otroke,tokrat za nedonošenčke.
Očitno vrh ve,da imamo ljudje eno slabost-težko vidimo trpljenje soljudi…in denar lepo ostaja v državni blagajni…(ali pa roma v žepe posameznikov pri koritu)

Tako je!

Nase tri deklice so bile delec od tega, da bi potrebovale inkubator, a sem videlala in piznam mamice, ki so morale skozi to.

Bi vas pa popravila. Dobicke delajo zavarovalnice (Vzajemna, Adriatic in Triglav), ki trzijo dodatno zavarovanje. Zal je porod in vsa otroska nega vkljucno s porodnisnico v osnovnem zavarovanju, kjer je denarja vedno premalo.

Najbrz bi moral kateri od sedanjih politikov skozi eno tako borbo. Ali na intentuvni v porodnisnici, srcnem programu….. pa bi se vse takoj premaknilo.

New Report

Close