Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali vam je Idrija lepo mesto?

Ali vam je Idrija lepo mesto?

Meni zelo! Ampak je kmalu ne bo več, če država ne bo pomagala 🙁

http://www.24ur.com/novice/slovenija/idriji-zaradi-varcevanja-grozi-katastrofa-koncala-bi-lahko-pod-vodo.html

Jaz bom samo to rekla! Ene ‘študirane’ glave v Ljubljani odločajo o vsem!

Čeprav nimajo pojma! Pa sistem je tak – vsak mora kimat v svoji stranki, tudi če se ne strinja.

Koliko jih je zdaj v parlamentu? Isti klinac bi bil, če bi bili samo ‘vodje’ teh petih strank! Vse drugo je balast!
5 LJUDI, vsak svojega namestnika in čao! Saj je vedno prazna dvorana. Vsi nekaj lapajo pred tremi ljudmi… :-))) Pa berejo (jecljajoče) s plonk listkov!! V čem je to smisel??

Vso ostalo gamad naj si stranka (koalicija/opozocija) financira sama! Vse svetovalce, vso opremo, vsa vozila, vse najeme pisarn!! In se veda plače :(!

SANJE, KAJNE?

In ta gamad, ki odloča o vsem in zatira lastne ljudi, jih molze do onemoglosti ….

se sploh zaveda, da sami niso sposobni preživet? Da jih futra narod??

Sem garant, da tega 3/4 papkov ne ve! Še vedno PONOSNO hodijo okoli in se imajo za nekaj več! BARABE!

nova
Uredništvo priporoča

Idrija je lepo mesto,meni kot Slovenki,Ljubljančanki ogromno pomeni.Ima bogato tradicijo in ima izjemno naravno dediščino,Idrija je na UNESCOVEM seznamu svetovne dediščine.
Ne smemo dopustiti,da bi ta Slovenski zaklad izginil!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa je očitno nesposobna golazen dopustit tudi uničenja celih mest. Ne samo tovarn, počitniških domov….vsega, kar so pridelali naši očetje in dedi.

Vse razprodat, vse uničit, medtem živet na kaznih in molzenju raje….!

Poskrbet za lastne žepe, svojo mularijo…….. in adijo Slovenija!

Je lepo mesto, toliko urejeno kot je obcinsko podezelje zanemarjeno. Je mesto, ki se dolgo ne bo dozivelo vesoljnega potopa.

Nikoli še nisem bil v Idriji, ampak od tam sem poznal najbolj plemenito žensko v mojem življenju.

Danes in že par let ne vem, kaj je z njo.

…………………………………………. in čakaš in čičaš…………………… da se ti bo prikazala?

Daj najdi jo! In povej ji to!

Idrija je lepo mesto.Posebaj okolica.

Je pa tko.Na dolgi rok,kakih 20 let,bi se bolj splačalo da se ljudi preseli,oziroma ustvari novo mesto in se pusti,da se zruši.

Ker tudi okolje Idrije je nekako zastrupljeno s srebrom,na enem hribu sploh drevesa en rastejo,ker je zemlja čist uničena od srebra.

Pa tudi če bi prišlo do kakega potresa,bi se nasplošno vse vsulo v rudnik.

Ne vem no…

…………………………………………. in čakaš in čičaš…………………… da se ti bo prikazala?

Daj najdi jo! In povej ji to![/quote]

Verjetno se je kaj zgodilo…..:((
:(((

Jaz pa sem bila ravno danes na nedeljskem izletu v Idriji. Obiskali smo mestni muzej. Bilo je zelo zanimivo. Naprej smo šli v Cerknico. Okrog jezera je 26 km. Sedaj je kar veliko vode v jezeru.

Grdo, kot Rakitna

Idrija je prestolnica slovenskega punka,

Kuzle prjatli, KuZle !!!!!

New Report

Close