Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek drobni tisk

drobni tisk

Dajte mi povedat nekaj!

Ali človek dan danes še v *ebeno štacuno po solato ne more več, brez da pride ven z občutkom, da so ga povsem zakonito n*tegnali? Kaj res moram še v štacuni pod cenami iskati drobni tisk, da me ja na blagajni ne preseneti popolnoma drugačna cena od tiste, ki je na veliko napisana na še večji rumeni podlagi? Ja vem, saj so ravnali v skladu z zakonom. Ja, saj vem sama sem si kriva, zakaj pa si nisem vzela očala in čas za branje drobnega tiska. Ja vse lepo in prav z njihove strani, ampak da moram še pri nakupu solate brati drobni tisk… je pa res… tu mač.

Evo sem se spihala. Hvala, ker ste me brali.

Kar ni po tisti ceni, ki je napisana nisi dolžna kupiti, oziroma ti MORAJO prodati po ceni, ki je navedena!
Očalca pa le vlači s sabo, da se ne boš blamirala!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Mene moti ko mi v pakirane sendviče dajo ves drek ki je ostal od predvčeraj….od narezanih salam, sirov,napol gnilega listka solate…

Pa čakanje na blagajni, ko ali nima točno tistih cigerateov za osebo pred mano, ali stranko prepričuje naj še ene kondome vzame da bo dobila pike, smreke, cvetke, nalepke.

Mercator je sploh tak, zadnjč čakam 12 minut v vrsti pa so bili trije pred mano pa nisem pršu na vrsto, mi slabo ratalo od stanja na mestu pa sme cel voziček pustu pa se spokal ven…

New Report

Close