Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

ČRNA POSTELJNINA kam smo prišli?

Default avatar

ena za luno

Nekega dne sem brala tukaj na MON-u eno temo o posteljnini in menda je zdaj moderno, da je posteljnina v črni barvi. Meni se zdi prav grozljivo in nerazumljivo. Pripadam generaciji srednjih let, mi imamo v glavnem bele rjuhe, ali pa nežno roza, modre ali zelene s kakšnimi nevpadljivimi vzorčki. Spomnim se, ko sem bila še samska, da sem si vezla balo in imam še zdaj dve beli rjuhi z izvezenimi vzorčki, ki sta mi še posebej pri srcu.
Ampak da bi imela na postelji črne rjuhe in prevleke - si ne predstavljam, imela bi občutek, da sem v grobnici, pri vampirjih. Ne vem zdaj, ali sem res prav za luno, ali gre ta svet v napačno smer.
Pa drugače mi je črna barva všeč - imam kar polno črnih stvari - črno jakno, krilo, hlače, vendar v kombinaciji s kakšno drugo barvo npr. belo, sivo, bordo.
Default avatar

jhntnj

Menim enako. Sem bila samo enkrat v črni kopalnici, pa me več ne spravijo vanjo.
Default avatar

Samoborka

ena za luno je napisal/a:
Nekega dne sem brala tukaj na MON-u eno temo o posteljnini in menda je zdaj moderno, da je posteljnina v črni barvi. Meni se zdi prav grozljivo in nerazumljivo. Pripadam generaciji srednjih let, mi imamo v glavnem bele rjuhe, ali pa nežno roza, modre ali zelene s kakšnimi nevpadljivimi vzorčki. Spomnim se, ko sem bila še samska, da sem si vezla balo se pravi si okrog 60 stara, ne pa srednjih letin imam še zdaj dve beli rjuhi z izvezenimi vzorčki, ki sta mi še posebej pri srcu.
Ampak da bi imela na postelji črne rjuhe in prevleke - izgleda lepo, sploh če je material saten. Edino malo hladno je, za poleti pa super.imela bi občutek, da sem v grobnici, pri vampirjih. Ne vem zdaj, ali sem res prav za luno, ali gre ta svet v napačno smer.
Pa drugače mi je črna barva všeč - imam kar polno črnih stvari - črno jakno, krilo, hlače, vendar v kombinaciji s kakšno drugo barvo npr. belo, sivo, bordo.
Default avatar

50ta?

Nekega dne sem brala tukaj na MON-u eno temo o posteljnini in menda je zdaj moderno, da je posteljnina v črni barvi. Meni se zdi prav grozljivo in nerazumljivo. Pripadam generaciji srednjih let, mi imamo v glavnem bele rjuhe, ali pa nežno roza, modre ali zelene s kakšnimi nevpadljivimi vzorčki. Spomnim se, ko sem bila še samska, da sem si vezla balo in imam še zdaj dve beli rjuhi z izvezenimi vzorčki, ki sta mi še posebej pri srcu.
Ampak da bi imela na postelji črne rjuhe in prevleke - si ne predstavljam, imela bi občutek, da sem v grobnici, pri vampirjih. Ne vem zdaj, ali sem res prav za luno, ali gre ta svet v napačno smer.
Če ni skrivnost, iz katerih srednjih let si? Tudi jaz sem generacija srednjih let, pa ne poznam nobene, ki bi si vezla balo.....
Default avatar

Q:

Kaj je pa narobe s črno posteljnino?
Default avatar

OhDear

Le kam smo prišli. Le kam?

V svetu s črno posteljnino tudi jaz nočem živeti, sploh če le-ta iz spanja zbuja vampirje, volkodlake, hodeče okostnjake in podobno golazen.

R. Howard
Default avatar

legenda66

Sem šele na polovici Abrahama...Imam temno modre in pa črne sete postelnin. Večinoma saten... Naj še omenim, da imam posteljni okvir mat črne barve...

Edino pomirjeno se počutim s temi barvami! Če bi imel belo se mi zmeša, ker mislim da ležim v bolnici. In pa če imam npr. belo-modre z vzorci rož, me mi pa zdi da sem med kakimi hipiji ali pa geji...
Default avatar

chbceb

trenutno pri meni: bela postelja, crna rjuha, roza posteljnina :) crne rjuhe so zakon, sploh v kombinaciji z belim lesom...

rjuhe imam izmenicno crne in bele in bolje se pocutim pri crnih.. pri belih se pozna cisto vsaka smetka, vsaka nitka, itd.
Default avatar

Fofik

Po naslovu teme se vidi, da imaš dolgočasno življenje. Tudi meni takšne posteljnina ne bi bila všeč, ampak me pač ne briga!!!!
Default avatar

PV

Z možem imava črno-rdečo posteljnino. Predstavljaj si to in imej travme :)
Default avatar

čč

Jst je tudi ne bi imela.

Sem bila zadnjič pri zdravniku s tamalo in je bila zraven tudi ena cca 2 leti stara punčka. Cela je bila oblečena v črno. Tudi bundo. Zraven so imeli še mlajšega dojenčka - v črnem vozičku.

Drugače ne gledam, kako se oblači folk, ampak to za otroka je bilo pa res grdo.
Default avatar

OhDear

PV je napisal/a:
Z možem imava črno-rdečo posteljnino. Predstavljaj si to in imej travme :)
Perverzna darkerja.
Všeč.

R. Howard
Default avatar

Kako pa je pri sexu

Ampak crna rjuha in sex ??? Kako pogosto pa jo menjate ali ste tu same prave mone, pri sexu ni cisto nobenih izlockov ;-)
Default avatar

ja itak

Srednjih let? Koliko je to? Jaz se imam za generacijo srednjih let (kmalu bom 55), vezt in druga ročna dela sem sicer obvladala, ampak da bi si vezla balo??? Niti ni tega počela nobena od žensk moje generacije, ki jih poznam. Še moja mama tega ni delala, za njo je par blazin, kao balo, izvezla babica.
In ja, zakaj pa ne črna posteljnina, če je komu všeč? Jaz bele in nežno roza in podobnih tudi nimam, imam pa rada bolj živahne in močne vzorce.
Default avatar

miss

Bala se tudi meni hecno zdi. Črna posteljnina je boljša kot bela, saj ta v temi odbija svetlobo in je lahko eden od vzrokov za nespečost
Default avatar

ja itak

chbceb je napisal/a:
trenutno pri meni: bela postelja, crna rjuha, roza posteljnina :) crne rjuhe so zakon, sploh v kombinaciji z belim lesom...

rjuhe imam izmenicno crne in bele in bolje se pocutim pri crnih.. pri belih se pozna cisto vsaka smetka, vsaka nitka, itd.
Si mi dala idejo! Imam tudi belo posteljo in nekaj pisane posteljnine, tudi barvaste rjuhe, zakaj ne bi pa enkrat probala črne? Po moje zna res fajn zgledat!
Default avatar

Yo_

čč je napisal/a:
Jst je tudi ne bi imela.

Sem bila zadnjič pri zdravniku s tamalo in je bila zraven tudi ena cca 2 leti stara punčka. Cela je bila oblečena v črno. Tudi bundo. Zraven so imeli še mlajšega dojenčka - v črnem vozičku.

Zakaj?
Default avatar

Zarja1976-neprijavljena

Yo_ je napisal/a:
čč je napisal/a:
Jst je tudi ne bi imela.

Zakaj?
najbrž zato, ker v Sloveniji velika večina ljudi črno barvo povezuje z žalostjo, umiranjem, smrto, pogrebom...
Default avatar

jaooooo

Kako pa je pri sexu je napisal/a:
Ampak crna rjuha in sex ??? Kako pogosto pa jo menjate ali ste tu same prave mone, pri sexu ni cisto nobenih izlockov ;-)
Kaj ima barva rjuhe veze s seksom? Izločkov je enako ne glede na barvo..

Meni so tudi črne rjuhe lepe. Pa jaz pripadam generaciji srednjih let in niti slučajno ne poznam nobene, ki bi vezla balo :)
Default avatar

hahahaha.....

Ženske!

Ko ugasnete luč, je itak vse črno :-))))))