Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mlajši moški

mlajši moški

Od nekdaj so mi bili všeč mlajši moški, tja do pet let razlike. To je v meni in ne morem spremenit. Seveda jih dobim v vezo brez problema. Po svoje razumem nagnjenje pedofilov, čeprav jih preziram. Bi starejšega, zrelejšega moškega pa me ne privlači nikakor, čeprav znajo bit fejst desci. Še katera kakšna taka?

Ti sploh veš, kaj je pedofilija?

Mogoče je pa 15 let stara, 15 – 5 = 10 :-))

Ja, pedofili se ne morejo upret dečkom in deklicam kot jaz ne mlajšim moškim ali pa ti provokativnimi komentarji po forumu. A razumeš point ali ne?

Ja, pedofili se ne morejo upret dečkom in deklicam kot jaz ne mlajšim moškim ali pa ti provokativnimi komentarji po forumu. A razumeš point ali ne?[/quote]

No, jaz tega ravno ne bi primerjala.

Ja, pedofili se ne morejo upret dečkom in deklicam kot jaz ne mlajšim moškim ali pa ti provokativnimi komentarji po forumu. A razumeš point ali ne?[/quote]

Priznam da ne razumem oz. se ti zamisli, če je le pedofilija tvoj problem ali še kaj zraven…

Meni recimo niso všeč črnolasi moški z rjavimi očmi in temno poltjo, torej sem verjetno rasist – če gremo po tvoji analogiji?

Saj ne vem, kaj naj si mislim.

Meni moški sploh niso všeč!
Razen če dajo za rundo!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Tudi jaz ne vem zakaj si v ta primer vlekla pedofile, ker nimajo nobene veze s tem, da imaš rada mlajše moške ( moški ni otrok ).
Tudi sama ímam raje mlajše, bolj sovpadajo moji energiji. Starejši moški od mene so vsi zamorjeni, le redki se ukvarjajo s športom, seks je takn tako, dočim mlajši so vedno za akcijo, kakršnokoli že pač. Težko prenašam kavč tako da ja, mlajši so zakon.

Ja, pedofili se ne morejo upret dečkom in deklicam kot jaz ne mlajšim moškim ali pa ti provokativnimi komentarji po forumu. A razumeš point ali ne?[/quote]

Bodi tako prijazna in nam razloži v čem je point ?

Ker nas je več, ki ne razumemo tvoje primerjave….

Men ženske, ki imajo nek pogoj, da so tipi mlajši od njih delujejo naduvano in precenjeno, je pa res nekaj. Nekako vedo, da jih bo mlajši moški pošteno nategnil, verejtno dosti bolj energično in močno kot njen vrstnik ali starejši, saj je ponvadi tako, da imajo te ženske take tipe totalno pod komando. Torej, ko pritisne na tipko vibrator v človeški obliki začne drmat.

Drži, imam libido ko pet descev skupaj.

kaj pa manjši moški?

Ja, če so samozavestni!

Ne maram mlajših, ker so pač mlajši in se počutim malo pedofilsko. 5 let mlajši od mene so za mene še mulci , ki nimajo pojma kaj hočejo. Noben fant oz. moški pri 21 ni siguren kaj bi rad pa taki “zeleni” pa “mlečni” so še. Ne hvala. Za mene obstajajo samo starejši pa če to pomeni da je od mene starejši samo 1 mesec pa 1 mesec.

Tako se govori oz. piše punca, hehe.

New Report

Close