Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Zdaj se ve, zakaj so zrežirali Pariz

Default avatar

Ne moreš verjamet

Tale teroristični napad v Parizu je tako pretirano in očitno zrežiran, da tud otroci v vrtcu temu ne verjamejo več.
Zahodne države so že začele sprejemati sklep, ki govori, da bo treba povečati proračun za nakup orožja za boj proti terorizmu.
Torej namen tega zrežiranega terorističnega scenarija, je bil zgolj in samo eden. Upravičiti povečanje priliva državnega denarja vojaški industriji.
Vojaški lobij je pač močan raja pa naivna in verjame.
Default avatar

nateguni

Marsikaj zrežirajo, ebolo, ptičjo gripo,.... LOBIJI, LOBIJI....
Default avatar

Ne moreš verjamet

Ampak res.
Ali se je kdo vprašal, zakaj pa teroristi niso streljali v to množico ljudi, ki zdaj protestira proti terorizmu? A se je kdo vprašal, zakaj teroristi niso streljali v to svetovno smetano, ki s tem protestnim shodom zdaj zganja maškarado po Parizu? Na kupu je bila vsa smetana zahodnih voditeljev z Merklovo na čelu, pa ni noben terorist streljal nanje. Le zakaj teroristi streljajo zmerajsamo na nepomembne in nedolžne ljudi?
Default avatar

Pha

Človek se lahko upravičeno vpraša, čemu sploh imamo medije. Očitno samo zato, da nam lažejo, saj so vsi po vrsti v rokah določenih lobijev. Same laži kamor se obrneš.
Le zakaj moramo plačevati javno RTV? A zato, da nam pere možgane in laže v ksiht?
Default avatar

hjrjnftr

Tudi pri trojčkih 11. je bilo tako. Na spletu je dovolj video posnetkov, ki dokazujejo, da je napad skregan z logiko. Ampak ljudstvo verjame poročilom ...
Default avatar

Ne moreš verjamet

In glej ga šmenta, kakšno naklučje spet.......
Vsi evropski voditelji so imeli včeraj čas prit na ta shod v Pariz. Noben voditelj včeraj ni bil na službeni poti ali počitnicah. Vsi so prišli v Pariz protestirat.
Verjemite, taki množični shodi se NIKOLI ne morejo zgodit v enem ali dveh dneh. Taki shodi so v naprej skrbno pripravljeni.
Default avatar

Ne moreš verjamet

Že za izdelavo načrta varovanja varnostne službe rabijo nekaj mesecev, ne samo dva dni. Vse preverit, okoliška stanovannja, okna itd....To je zahteven projekt.
Blefirajo, kako na vseh postajah, letališčih, pomembnih stavbah itd......policaji poostreno in okrepljeno nadzorujejo zaradi teroristov, pol pa vidiš, kako se vsa svetovna smetana sredi ulice na frej drži za roke in vsem na očeh protestira.
Pa to ne moreš verjet kako nas imajo za neumne....
Default avatar

ok, ampak

ok, ampak kaj bodo naredili z napadalci?
Default avatar

pa kar brez nadzora

Ne moreš verjamet je napisal/a:
In glej ga šmenta, kakšno naklučje spet.......
Vsi evropski voditelji so imeli včeraj čas prit na ta shod v Pariz. Noben voditelj včeraj ni bil na službeni poti ali počitnicah. Vsi so prišli v Pariz protestirat.
Verjemite, taki množični shodi se NIKOLI ne morejo zgodit v enem ali dveh dneh. Taki shodi so v naprej skrbno pripravljeni.
tudi jaz se čudim temu..zelo..kar prišili so, malo za en popoldan..čudno vse skupaj..
Default avatar

Nizkoplačani režiserji delajo napake

Ne moreš verjamet je napisal/a:
Tale teroristični napad v Parizu je tako pretirano in očitno zrežiran, da tud otroci v vrtcu temu ne verjamejo več.
Zahodne države so že začele sprejemati sklep, ki govori, da bo treba povečati proračun za nakup orožja za boj proti terorizmu.
Torej namen tega zrežiranega terorističnega scenarija, je bil zgolj in samo eden. Upravičiti povečanje priliva državnega denarja vojaški industriji.
Vojaški lobij je pač močan raja pa naivna in verjame.
Itak da je zrežirano.Saj vse zrežirajo.Ne vem zakaj se sramotijo,ker že pri napadu na dvojčka so se osramotili.

Najbolj se smejem tem dokumentom.Pri dvojčku so padali iz gorečega aviona,in to nepoškodovani,tule pa mu ej kar iz denarnice dokument ven padel. Hahahahahahahahhahahaha

Tako kot je 11 "teoristov" od 12,ki bi naj umrli v napadu na dvojčka,še vedno živi in zdravi,hodijo v službo,tako se bo tudi tu razvedlo da sta ta dva še živa.
Default avatar

darja.r

meni to z napadalci vseeno ne gre v glavo. kje dobiš kandidate za to naredit, če veš, da te bodo potem ubili????????

sicer ja, tudi meni je čudno vse skupaj, ampak ta del z napadalci mi ne gre. saj pa ni nihče nor, da gre tako delat in ve, da ne bo plačan, ampak ubit na koncu????????
Default avatar

Mrtva?Saj sta živa.

darja.r je napisal/a:
meni to z napadalci vseeno ne gre v glavo. kje dobiš kandidate za to naredit, če veš, da te bodo potem ubili????????

sicer ja, tudi meni je čudno vse skupaj, ampak ta del z napadalci mi ne gre. saj pa ni nihče nor, da gre tako delat in ve, da ne bo plačan, ampak ubit na koncu????????
Saj nista umrla.Aja,mi moramo vedet da sta mrtva.
Default avatar

darja.r

Mrtva?Saj sta živa. je napisal/a:
darja.r je napisal/a:

Saj nista umrla.Aja,mi moramo vedet da sta mrtva.
pa čakaj, če so pa jih (vse 3) ubili. a da jih niso?
mislim, kako češ veedet take reči? (saj tudi za elvisa nekateri trdijo, da je še živ)
Default avatar

hudo no

Ne verjamem, da bi dali ubiti civiliste. Ne verjamem, da je zrežirano.
Default avatar

Groza

Hudo upam, da vse te poste piše ena oseba, pod različnimi imeni. Ker se kar grozim ob misli, da je že toliko ljudi med nami tako hudo neumnih. Sedaj se pa hitro skrijte, ker prihajajo Remulanci da vas zasužnijo in odpeljejo na Melmek.
Default avatar

Pripravi

Groza je napisal/a:
Hudo upam, da vse te poste piše ena oseba, pod različnimi imeni. Ker se kar grozim ob misli, da je že toliko ljudi med nami tako hudo neumnih. Sedaj se pa hitro skrijte, ker prihajajo Remulanci da vas zasužnijo in odpeljejo na Melmek.
Se strinjam. A ste eni čist poblazneli ali kaj?
Default avatar

hočejo profit

hudo no je napisal/a:
Ne verjamem, da bi dali ubiti civiliste. Ne verjamem, da je zrežirano.

Pokvarjencem, ki se jim gre za odobritev napada na islam, je hudo vseeno za par nedolžnih ljudi. Kolateralne žrtve pač. Vidijo ogromne vojne dobičke, samo to jih žene v nadaljne laži in manipulacije.
Default avatar

Zxfghj

Zagotovo so bili krivi chemtrailsi. En dan prej so jih na veliko spuscali nad Parizom. Napadalca sta bila pa poleg tega cepljena proti gripi in ta napad je zagotovo posledica teh cepiv in vseh obveznih v otrostvu.

Lubi boh kaj vse laZi po tem svetu!
Default avatar

nedonošenčki

EINSTEIN JE REKEL: "Neomejeni sta samo dve stvari, človeška neumnost in vesolje" in potem dodal, "ampak za vesolje nisem čisto prepričan."

Ko berem te komentrje mi je kar slabo. Obnašate se kot 6 let stari frocki, ki se upirajo staršem na vse mogoče načine, samo, da bi uveljavili svoje... v resnici pa pojma nimajo kaj delajo.... Isto kot muslimani. Na vsak način bi radi uveljavili svoj prav ampak kjerkoli na svetu je islam v islamskih državah je štala, razen tam, kjer vlada zahod.

Nedonošenčki..

A ko bo cel svet razbit boste pa končno srečni. Koga boste pa potem kradli in kdo vam bo dajal denar? No, sej potem boste končno spet srečni, ker se bodo začele vojne in kuge, ter s tem totalna lakota.
Default avatar

res je ja

Zxfghj je napisal/a:
Zagotovo so bili krivi chemtrailsi. En dan prej so jih na veliko spuscali nad Parizom. Napadalca sta bila pa poleg tega cepljena proti gripi in ta napad je zagotovo posledica teh cepiv in vseh obveznih v otrostvu.

Lubi boh kaj vse laZi po tem svetu!
Ja, se strinjam.