Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj je z audiji, prodaja se jih kaj bo z ugledom

kaj je z audiji, prodaja se jih kaj bo z ugledom

Zadnje čase je tudi slišati okoli, da počasi lastniki audijev prodajajo svoje avtomobile in gredo na ople, zanimivo.
Pravijo, da imajo malo starejši audiji tudi težave z elektroniko ipd, ampak jih ne prodajajo samo zaradi težav, ne vem no.

A audi počasi izgublja ugled a kaj, to se bo pa počasi za vprašati.

pa tudi zelo drage cene so audijev, glede na letnik-

Tole je pa malo skregano s padanjem ugleda.

nova
Uredništvo priporoča

Kej si to slišal/a? Audi je skorajda edini avto, ki drži nenehno konstanto, v ceni, kvaliteti in predvsem prodaji. V krizi in v nekrizi. Opel je pa cenejša varianta znamenite “nemške kvalitete”. 🙂
Audi je tudi eden redkih avtomobilov, ki mu cena ne pada z vrtoglavo hitrostjo po vsakem dnevu starosti. In še bolj redka znamka avtomobilov, ki se še vedno prodaja tudi v primerkih, ki so stari več kot 10 let.
Marsikdo ga proda tudi zato, ker ga lahko – ima ceno. Če se je zanj nespametno zapufal, pa normalno, da dandanes prešalta na kaj cenejšega. 🙂

http://www.euromobil.si/novice/clanek/audi-dviga-cene

no ne vem, če na to kaj vpliva

Če si pripeljal kako zgonjeno par let staro zadevo s 300.000 km iz Italije za 3 jurje, se jo v Sloveniji še vedno lahko proda vsaj za 8, ima još narod novca nema veze Audi ili Opel.

to je cena za kvaliteto

Če ima firma krizo, niža cene. Viša jih tisti, ki je prepričan, da zaradi tega prodaja ne bo trpela.
Audi si to glede na ostale firme lahko komot privošči.

Meni osebno seveda Audiji niso nikoli delovali prestižno. Seveda govorim o modelih, ki jih je največ na cesti po Sloveniji.

Še več jih gre z oplov na Audije

precenjena znamka, kot večina nemcev. Ampak, dokler bodo ljudje padali na njih, bodo tudi cene tako, kot pač so

Predvsem pa ne razumem, kako lahko lastniki ki imajo skoz Audije, kritizirrajo oz. ocenjujejo druge znamke. Sem zadnjič enemu rekla, da je Audi trd za vozit, da ima trdo podvozje, pa me je gledal kot tele v nova vrata. No potem pa prizna, da že ves čas vozi le Audije in da ne ve, kakšne so drugw znamke..
Zame občutno precenjen avto, design povprečen, kvaliteta tudi. Kupujejo ga pa verniki, ki mislijo, da so s tem kupili dober avto. Naj se usedejo v kakšen drug avto in bodo videli razliko.

no pa še nekaj, ne vem kako lahko rečejo, da je renault mehkejši za vozit kot audi.

Ravno zadnjič vozim renault laguna 1999, in potem še kasneje audi a4 1998, in je razlika taka, da ne moreš verjet.
Laguna je prov trša za vozit, če gledaš volan, menjalnik, in stopalke, je pa lep avto zelo udoben za sedenje.

Audi ima pa bolj mehkejši volan, enostavno prestavljanje, sklopka in plin sta tudi dobro skombinirana in tudi udoben.

ne vem zakaj potem govorijo, da so nemški avti trdi za vozit.

V mojem voznem parku se je zvrstilo že veliko avtov, praviloma bolje opremljenih
ford, honda, audi, opel, mercedes

Narboljši mi je še vedno audi, saj je avto kompakten, vožnja udobna, če je štirikolesni pogon, pa sploh. Na to koliko je avto trd, vpliva pa izbira podvozja. Ena honda s športnim podvozjem je tako trda, da ti zobe ven pomeče, če voziš po kaki bolj razdrapani cesti. Ena druga honda bo pa čisto nežna in bo lepo “pojedla” še take luknje…
Občutek kompaktnosti avta je pa res v avdiju najboljši. Kot da si se usedel v tank.

Po mojih izkušnjah se marsikdo, ki je že dal skozi več avtov, odloči za Audi. Ne vsi, ampak, kot sem napisal, marsikdo. Tudi testni vozniki.
Če ti poznaš enega, ki je imel vedno samo Audija, to nič ne pomeni. ali pač, če bi bil nezadovoljen, bi zamenjal. 🙂

Poznam nekaj hondašev, ki obsedeno prisegajo na hondo. Pa so izpit naredili po 30. letu in kot prvi in edini avto kupili eno staro hondico, vredno manj kot 5 čukov. Hvala lepa za takšno strokovno mnenje. 🙂

Jaz imam po več kot 20 letih vozniškega dovoljenja za sabo tudi resnejše modele Honde, BMW, Volkswagen, Peugeot, Audi in že nekaj let prisegam na Audi. Sem pa imel priložnost vmes sprobavat tudi avtomobile, katerih lastnik nisem bil.

Q 7 je pa zakon


Samo da se peljem pol ure v Audiju, me začne križ bolerti. Pri francoskih avtih tega ni.

Stara kosilnica labin progresss je nartabuljš vozilu. Prikolica domače izdelave pripeta za njo kjer lahko sedi cela familija.

Tudi meni se ne dopadejo Audiji, nikoli ga nismo imeli, nikoli ga ne bomo imeli. Doma imamo terenska vozila ali SUV cenovnega razreda AUDI 6. Mi vedno kupimo avte ki stanejo okoli 45.000 EUR in za ta denar bi dobili že kar široko paleto Audijev. Meni se zdi da se za 40.000 – 50.000 EUR dobi toliko lepših, impozantnih avtomobilov, da me pač Audi ne impresionira. Moj mož pa Audije še manj mara, njemu so prav grdi. Meni ni grd, avto je čeden, a ima povprečen izgled. Nič posebnega, bi rekla.
Če primerjam novi Cherokee z Audijem 4 se mi zdi Audi 4 taka drvarnica (oba staneta 30.000 EUR) . Avto za kmete. Žal moje mnenje ,ne biti užaljeni. Eleganten lep avto meni osebno je npr. Land Rover Range , je pa res da stane krepko več kot Audi 6. To so avtomobili, ki izražajo eleganco, prestiž, luksuz. Hvala bogu smo si različni.

Q7= koln kišta v svojem razredu… že dolgo povožen model s strani konkurence.

V primerjavi z Range Roverjem Sport , BMW 7 in X5 in Volvojem XC 90. Vse voženo vsaj 2 leti. V 25-letnem vozniškem stažu, povprečno 30K km letno prevoženo in presedeno .

Najboljši sedeži in avtomatski menjalnik, odlično obnašanje na vozišču v težjih voznih razmerah: Volvo XC 90

Najboljša odzivnost na cesti, dobri sedeži, dobro zaustavljanje na mokrem: MBW 7

Najboljše vzmetenje in vsesplošno udobje, razred zase: Range Rover

Najbolj neugoden občutek za volanom, neudobni sedeži: Audi Q7

Audi ni avto prestiža, kot nekateri enenhno omenjate. Ob Audi se najbolj spotikajo ravno tisit, ki iščejo avto za preseravanje. Audi to ni in nikoli ni bil. Še desetletja nazaj se je vedelo, da je avto za prazno preserante Mercedes. Audi je avto s karakterjem, za ljudi s karakterjem, ki se v življenju dokazujejo z drugimi stvarmi ne z avtom.
Pa še dobro, da ima Audi smao Q7 model! haha, ste smešni. Ne vem pa zakaj takšno sovraštvo proti Audijem, a vsi delate v avto hišah ali kaj? 🙂
Imejte takšen avto kot vam paše, drugim pa dajte mir. Cene in trende hvala bogu ne določa nek forum v Sloveniji. In tudi s takšnimi spletnimi akcijami se Audija ne bo dalo kar tako uničit. Najbrž pa marsikoga boli, ko gleda napis Audi vsepovsod v sponzorksi vlogi.
Sicer pa toliko kvaziterencov kot to vidiš pri nas recimo v Ljubljani in to samo za vožnjo od stanovanja do službe in štcune, ne vem če vidiš še kje. Kot da so vsi holivudarji, ki se morajo vozit v visoke hribe.
Poleg tega pa, če bi kupoval terenca, to zagotvo ne bi bil land rover, ki je res samo prazna škatla od terenca, športni terenc, ampak kaj bolj konkretnega. Seveda ne za kruzanje po mestu in gužvanje po parkiriščih kot to počnejo predvsem ženske, ki res rabijo terenca samo za to, da se z njim šminkirajo, ker so zadnje čase pač v trendu. Pri ženskah in moških, ki s tem kompenzirajo svojo veličino, če sem malo žleht. 🙂 V mestnih središčih bi terence itak morali prepovedat.
Aja, pa tudi Q7 ne bi nikoli kupil. Pa še vedno prisegam na Audija. 🙂

Meni je Audi avto povprečnega izgleda in povprečnih voznih lastnosti. Tako da nisem ljubitelj in navdušenec te znamke.

Audi ni avto prestiža, kot nekateri enenhno omenjate. Ob Audi se najbolj spotikajo ravno tisit, ki iščejo avto za preseravanje. Audi to ni in nikoli ni bil. Še desetletja nazaj se je vedelo, da je avto za prazno preserante Mercedes. Audi je avto s karakterjem, za ljudi s karakterjem, ki se v življenju dokazujejo z drugimi stvarmi ne z avtom.
Pa še dobro, da ima Audi smao Q7 model! haha, ste smešni. Ne vem pa zakaj takšno sovraštvo proti Audijem, a vsi delate v avto hišah ali kaj? 🙂
Imejte takšen avto kot vam paše, drugim pa dajte mir. Cene in trende hvala bogu ne določa nek forum v Sloveniji. In tudi s takšnimi spletnimi akcijami se Audija ne bo dalo kar tako uničit. Najbrž pa marsikoga boli, ko gleda napis Audi vsepovsod v sponzorksi vlogi.
Sicer pa toliko kvaziterencov kot to vidiš pri nas recimo v Ljubljani in to samo za vožnjo od stanovanja do službe in štcune, ne vem če vidiš še kje. Kot da so vsi holivudarji, ki se morajo vozit v visoke hribe.
Poleg tega pa, če bi kupoval terenca, to zagotvo ne bi bil land rover, ki je res samo prazna škatla od terenca, športni terenc, ampak kaj bolj konkretnega. Seveda ne za kruzanje po mestu in gužvanje po parkiriščih kot to počnejo predvsem ženske, ki res rabijo terenca samo za to, da se z njim šminkirajo, ker so zadnje čase pač v trendu. Pri ženskah in moških, ki s tem kompenzirajo svojo veličino, če sem malo žleht. 🙂 V mestnih središčih bi terence itak morali prepovedat.
Aja, pa tudi Q7 ne bi nikoli kupil. Pa še vedno prisegam na Audija. :)[/quote]
Veš , tukaj si pa ful kiksnil. Ravno Range Rover je avto, ki ne pada v oči, notri pa nudi top udobje. Poznam veliko uspešnih managerjev, polnih denarja ki ga imajo ravno zaradi tega, ker ne bode v oči, ne zbuja zavisti, ker ljudje ne vejo, da so cene noro visoke za ta avto. Po drugi strani pa uživajo v njemu zelo visoko stopnjo udobja. To je avto za ljudi ki cenijo udobje. Jaz si Land Roverja ne morem privosčiti, a če bi si ga lahko, bi ga takoj kupila. Tako da če kdo šminkira, so to vozniki Audijev, ki ste vsi polni samega sebe , komaj napraskajo 20.000 EUR za rabljeno kišto in mislijo, da vozijo Ferrarija.

Audi ni avto prestiža, kot nekateri enenhno omenjate. Ob Audi se najbolj spotikajo ravno tisit, ki iščejo avto za preseravanje. Audi to ni in nikoli ni bil. Še desetletja nazaj se je vedelo, da je avto za prazno preserante Mercedes. Audi je avto s karakterjem, za ljudi s karakterjem, ki se v življenju dokazujejo z drugimi stvarmi ne z avtom.
Pa še dobro, da ima Audi smao Q7 model! haha, ste smešni. Ne vem pa zakaj takšno sovraštvo proti Audijem, a vsi delate v avto hišah ali kaj? 🙂
Imejte takšen avto kot vam paše, drugim pa dajte mir. Cene in trende hvala bogu ne določa nek forum v Sloveniji. In tudi s takšnimi spletnimi akcijami se Audija ne bo dalo kar tako uničit. Najbrž pa marsikoga boli, ko gleda napis Audi vsepovsod v sponzorksi vlogi.
Sicer pa toliko kvaziterencov kot to vidiš pri nas recimo v Ljubljani in to samo za vožnjo od stanovanja do službe in štcune, ne vem če vidiš še kje. Kot da so vsi holivudarji, ki se morajo vozit v visoke hribe.
Poleg tega pa, če bi kupoval terenca, to zagotvo ne bi bil land rover, ki je res samo prazna škatla od terenca, športni terenc, ampak kaj bolj konkretnega. Seveda ne za kruzanje po mestu in gužvanje po parkiriščih kot to počnejo predvsem ženske, ki res rabijo terenca samo za to, da se z njim šminkirajo, ker so zadnje čase pač v trendu. Pri ženskah in moških, ki s tem kompenzirajo svojo veličino, če sem malo žleht. 🙂 V mestnih središčih bi terence itak morali prepovedat.
Aja, pa tudi Q7 ne bi nikoli kupil. Pa še vedno prisegam na Audija. :)[/quote]
Veš , tukaj si pa ful kiksnil. Ravno Range Rover je avto, ki ne pada v oči, notri pa nudi top udobje. Poznam veliko uspešnih managerjev, polnih denarja ki ga imajo ravno zaradi tega, ker ne bode v oči, ne zbuja zavisti, ker ljudje ne vejo, da so cene noro visoke za ta avto. Po drugi strani pa uživajo v njemu zelo visoko stopnjo udobja. To je avto za ljudi ki cenijo udobje. Jaz si Land Roverja ne morem privosčiti, a če bi si ga lahko, bi ga takoj kupila. Tako da če kdo šminkira, so to vozniki Audijev, ki ste vsi polni samega sebe , komaj napraskajo 20.000 EUR za rabljeno kišto in mislijo, da vozijo Ferrarija.[/quote]

Ravno Range Rover na veliko kriči: poglej me, kako sem velik, bogat sem…. Vsaj jaz tako vidim!

New Report

Close