Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek njegovaljubica, ti si tudi ena uboga reva

njegovaljubica, ti si tudi ena uboga reva

Samo ena uboga sirota si. Tako posebna, da ženo, družino postavi na stran. Samo zate.
Samo ljubica si. Saj ti nakladajo, pa zaupajo, pa še vedno si samo ljubica. Zastonj prostitutka.
Že identificiraš se s tem, da si njegova ljubica. Njegova, pa še peto kolo. Njegova. Zakaj pa ne svoja? Peto kolo, zakaj pa ne na prvem mestu?

Se ne počutiš izpraznjene, izrabljene, ko gre?
Od tebe gre k drugi.
Vedno.
Ko te rabi, te spet pokliče.
In spet se zastonj sprazni. In spet malo naklada. Saj ne, da ne misli resno. Ampak že v osnovi je vse zlagano.
Kot bi ob peščenih temeljih govoril o ultra super strehi. Saj sliši se lepo, ampak še vedno je nemogoče, da bo kdaj tam gor streha.
Potem pa spet gre k drugi. Praznik, rojstni dnevi itd. So za ženo in družino.
Lahko si domišljaš, kako imaš ti stvar pod nadzorom. Da ga kdaj zavrneš, da pride, ko tebi paše. Da je tole to kar trenutno hočeš. Da si na boljšem, kot ostale ženske. To je samo tvoja domišljija.
Ni ogabno, ko zagotovo veš, da se dotika še druge? Če ti pa reče, da ne čuti toliko do nje kot do tebe. Uf pa je takoj malo lažje.
Samo navadna uboga sirota si. Ne moreš ven iz tega. Še en hec je. In sicer v tem, da nisi niti na drugem mestu. Niti na desetem. Samo nadomestek si. Zastonj se daš, da si uporabljena kot nadomestek.
Začni vsaj računat.
Saj globoko za temi obrambnimi mehanizmi, ko hočeš dati občutek, kako ti je lepo, se skriva ena punčka, ki si želi samo ljubezni.
Kaj, če bi začela to punčko malo upoštevat?

“zapojest”, če ti tako praviš, potem drži. Hvala da si si vzela čas zame. Zelo veliko mi pomeni tvoje mnenje.

Kako ste mi dobre, ker pojma nimate kdo in kako sem in ste pametne. Tako rada bi ti zapisala še več, pa raje ne bom, ker ne bi šlo čez….

Ker si ti tako super in hepi bi te prosila, če me prideš še kdaj kaj poučit in povedat. Hvala.

Če se počuti bolje od ostalih, potem je na boljšem. Če te ugibanje tolaži, pa kar.

______________________________________________________________________ [i]The Conservatives. Putting the 'N' into cuts.[/i] R. Howard
nova
Uredništvo priporoča

Ah dej no… seveda so ljubice na boljšem. Dobijo opranega in nafutranega dedca, z njim preživijo par vročih uric in ga pošljejo nazaj ženi. One vodijo igro, one o vsem odločajo, one od moških dobijo vse, kar si zamislijo. Več pa itak nočejo in jim takšno stanje povsem odgovarja. Žena je tista, ki jo tip zavaja in ji laže, z ljubico je pa povsem iskren, njo ima zares rad, ona mu je prioriteta.

Če verjameš.

In to tukaj gor trdijo cca. 360 dni na leto. Potem pa pride kakšen praznični večer in lahko tu gor beremo jokave poste o tem, kako je sama, on je pa z ženo, pa kako ne more ven iz tega, da ga ne zna skenslat,… Naslednji dan pa spet sama sebe in vse nas prepričuje, kako se ima fajn.

Ampak vas precej skrbijo tele ljubice, jelde? Z navideznim manjšanjem vrednosti jim vrednosti ne zmanjšate niti za pičico.

______________________________________________________________________ [i]The Conservatives. Putting the 'N' into cuts.[/i] R. Howard

A ni jasno, da se vsi prepričujeno, da je tisto, kar živimo, najboljše, najkvalitetnejše, in iščemo argumente v svoj prid.
Žena – ljubica,
hiša – blok,
gospodarstvo – JU,
otrci – brez otrok,…

Kaj je tu nejasnega??
Pa nisem ljubica. 🙂

Poznam žensko ki je ljubica in vedno znova jamra da trpi da ne ve kaj bi,je drugače zelo fajn ženska ampak vedno znova jo obrne njen ljubimec,žal ji ne morem pomagati

seveda drži, ampak tvoje kimanje sliči na sarkazem 😀

no, saj nihče ne pričakuje, da boš naredila rez (ko je ravno novo leto, nove priložnosti, novi izzivi, novi začetki…), trajalo bo leta in leta, ampak nekoč se ti bo uprlo. Potem se boš počutila kot kup zmečkanega papirja. Še pločevine ne. Papirja. Potem ga bodo še solze namočile in boš še bolj uničena. Potem bo pa rahlo začelo sijati sonce in papir sušiti. Prišel bo mimo nekdo, ki se mu bo zdel papir prelep, da bi bil zmečkan in ga bo malo naravnal…

itd.

sonce sije za vse nas.

Zapojest,

zelo sem fascinirana nad tvojim opažanjem in analiziranjem mene. Bi bila morda moja osebna svetovalka?
Recimo 1x na teden za začetek, vsaj do stopnje “zmečkan papir” bi mi prav prišla tvoja svetla pomoč.

seveda drži, ampak tvoje kimanje sliči na sarkazem 😀

no, saj nihče ne pričakuje, da boš naredila rez (ko je ravno novo leto, nove priložnosti, novi izzivi, novi začetki…), trajalo bo leta in leta, ampak nekoč se ti bo uprlo. Potem se boš počutila kot kup zmečkanega papirja. Še pločevine ne. Papirja. Potem ga bodo še solze namočile in boš še bolj uničena. Potem bo pa rahlo začelo sijati sonce in papir sušiti. Prišel bo mimo nekdo, ki se mu bo zdel papir prelep, da bi bil zmečkan in ga bo malo naravnal…

itd.

sonce sije za vse nas.[/quote]

.si to napisala iz lastnih izkušenj?

.napisano je tako doživeto kot da je doživeto

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

seveda drži, ampak tvoje kimanje sliči na sarkazem 😀

no, saj nihče ne pričakuje, da boš naredila rez (ko je ravno novo leto, nove priložnosti, novi izzivi, novi začetki…), trajalo bo leta in leta, ampak nekoč se ti bo uprlo. Potem se boš počutila kot kup zmečkanega papirja. Še pločevine ne. Papirja. Potem ga bodo še solze namočile in boš še bolj uničena. Potem bo pa rahlo začelo sijati sonce in papir sušiti. Prišel bo mimo nekdo, ki se mu bo zdel papir prelep, da bi bil zmečkan in ga bo malo naravnal…

itd.

sonce sije za vse nas.[/quote]

.si to napisala iz lastnih izkušenj?

.napisano je tako doživeto kot da je doživeto[/quote]

Sem pomislila povsem enako.

pokliči ga takrat, ko boš vedela, da je z ženo. Postopek ponovi večkrat.
Počasi, te bo začel odrivat stran od sebe. Ti pa podzavestno še bolj hlastat. Potem ti bo zaprl vrata. Tebi se ne bo zdelo pravično. Tolkla boš po vratih. Lep čas. Potem ti bo odprl. Končno. Ampak samo zato, da ti bo povedal še kakšno boleče dejstvo.
Nato pa jih bo zaklenil.

In tako boš uspešno dosegla stopnjo zmečkanega papirja.

Moj bivši mož je imel ljubico, bila je resna reč in oba sta bila zaljubljena do neba, ona se je celo ločila, in potem sem ga jaz nogirala in veste kaj, ni šel k njej.
Pustil jo je.
Kolegica je dočakala srebrno poroko s svojim ljubimcem – 25 let sta skupaj, dobila celo otroka. On je imel stalno izgovore, zakaj ne gre: zaradi otrok, potem zaradi denarja, potem zaradi žene, ki je zbolela … No, ta žena je potem lepega dne umrla in veste kaj, on ni šel k svoji ljubici. Nikoli nista zaživela skupaj, ampak je še naprej ostala ljubica za občasna srečanja.
Tista, ki ji ustrezajo občasna srečanja in ima pravo mero soli v glavi, si vzame kakega samskega, ker je vse skupaj veliko lažje in predvsem bolj iskreno. Nabijanje lastne vrednosti s tem, da nekdo ponižuje svojo žensko zaradi tebe – res nimaš nič drugega pokazati, res nisi dosegla nič drugega?

Tudi jaz poznam enak primer.

No, jaz pa poznam eno ljubico, ki je tipa nogirala po kakšnem letu, on se je potem ločil in prišel k ljubici, danes imata pa luštno družino z dvema otrokoma in ni videt, da bi jima bilo hudega. Obstaja toliko zgodb kot je ljudi.

Ampak – v vsaki zgodbi je plus in minus. Meni se smilite tako prevarane žene, ki še kar vztrajate s prevarantom in mislite, da je tako ok, kot ljubice, ki mislite, da vam je luštno. Ker nobena ni v zavidljivi situaciji, resnici na ljubo in smešne se, da se tukaj prepirate o tem katera je na boljšem. Nobena.

Jaz sem pa samska in tudi meni ni najbolj luštno. Ampak bolj to kot, da bi bila varana, bolje to kot bi bila ljubica. Če bo sreča, bom kdaj spoznala nekoga, ki bo cenil zvestobo in mene, če pa ne pa pač ne.

no vidiš, hvala bogu tudi za zgodbe s srečnim koncem, da lahko še ljubice od kakega kančka upanja živijo. 😀

enim vam ni jasno, da obstajajo ljubice, ki to delajo brez čustev, vzamejo si kar hočejo – užitek, seks- in jih ne gane kaj dosti vse to okoli tega na katerem mestu so pri njem in podobne nebuloze. pač hladnejše ženske. ne sklepajte po sebi, da si vse želijo biti ljubljene in poročene z otroci, veliko hišo in psom.

v osnovi, v največji globini sebe, si vsak človek želi biti sprejet, spoštovan in ljubljen. Ampak, se je z marsikom, marsikaj dogajalo, nosi na in v sebi toliko enega dreka, da se pred določenimi stvarmi zapre.
Če je vse površinsko, ne moreš biti razočaran globinsko.
Bolj kot koplješ, bolj je boleče. Zato si je lažje metati pesek v oči, še vedno manj boli, pa še upravičeno lahko potem slepca igraš.

v osnovi, v največji globini sebe, si vsak človek želi biti sprejet, spoštovan in ljubljen. Ampak, se je z marsikom, marsikaj dogajalo, nosi na in v sebi toliko enega dreka, da se pred določenimi stvarmi zapre.
Če je vse površinsko, ne moreš biti razočaran globinsko.
Bolj kot koplješ, bolj je boleče. Zato si je lažje metati pesek v oči, še vedno manj boli, pa še upravičeno lahko potem slepca igraš.[/quote]

Ful dobro pišeš, res.

Če ji paše takšn lajf, zakaj pa ne? V kolker kteri ne paše biti ljubica, pol to tudi ni… če pa ji paše, pol ima pa vso pravico do tega.
A se tle čutite ene osebno napadene, ker jo skoz kritizirate? Vam je moža speljala, al se bojite, da bi ga?

Se strinjam s tem:

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

ma daj nehaj s to psihoterapijo in sprejmi dejstva, da je enim ženskah samo do seksa, brez nekih globjih vzrokov in žalostnih notranjih punčk in ostal bullshit…

Sej veš mi lopovov ne kritiziramo, tudi če potem životarimo iz meseca v mesec in jamramo, se nam sesuje gospodarstvo, ni delovnih mest, otroci odhajajo v tujino s trebuhom za kruhom, ni denarja za počitnice…. Itak ima vsak pravico, da krade, a ne? Sej ni kaznivo, sploh če ga ne dobijo.

Kot že rečeno, nekaterim ravno zato ustreza biti ljubica – ker si ne želijo nič resnega, dobijo od njega kar hočejo, nadaljne se jim pa ni treba več ubadat z njim – v veliko primerih jih ljubimec celo osebnostno niti ne privlači. Taka ženska po srečanju in seksu ne gre domov objokovat in jesti čokolado in sanjarit kako bi se poročila z njim in ga imela samo zase. Žene jih ne motijo, to, da so samo ljubice jih ne moti. Večkrat imajo več ljubimcev hkrati. Če bi hotele resno zvezo bi jo lahko imele/našle, pa je ne potrebujejo. Imajo drugačne prioritete v določenem življenskem obdobju npr.
Ja ne boste verjele, tudi take ženske obstajamo. In to brez travm iz preteklosti.

Sicer pa nas kar pomilujte, če vam je tako lažje.

Ampak ženska ima nick njegova ljubica, ne njihova ljubica.

Da ti je pa kao vseeno za tipa, ker pač hočeš samo enega malo za uzput, in si izbereš poročnega, moraš pa tudi biti ena neumna ljubica, ne druga.

New Report

Close