Forum.Over.Net

Starševski čvek

A vam je Clooneyeva Amal lepa?

Default avatar

Moški

Oja, je lepa :-)
Default avatar

pol je pol ni

polovica obraza je zelo lepa in ženstvena,polovica pa čisto moška varianta. Močne lične kosti,izrazita čeljust,velika brada...
Če se ženska ne bi znala lepo namazati ali se ne bi imela s čim urediti,bi bila prava možača!
Default avatar

lepa, itak

Je zelo lepa in elegantna ženska, pa tudi inteligentna. Ima pa specifične obrazne poteze, kar je značilno za njeno poreklo. Je zelo izrazna, posebna, eksotična ženska. Malce me spominja na Doris Dragović. Kakšna kilca več bi jo pa še polepšala, tudi v obraz. :)

Slika

Slika

Slika
Default avatar

miss

Preveč južnjaška mi deluje. Bolj bi mu pristajala kakšna nežna plavolaska. Ampak intelegentna pa je
Default avatar

amala

Malo presuha, ampak prefinjeno lepa. In pametna. Kje je le imela oci.....
Default avatar

desetica

ktrered je napisal/a:
Če bi lahko samo tekmovala z njo, ne pa je premagala, ona pa ti ni lepa, potem ne moreš biti bogve kaj.
Default avatar

vaanj

Lepa je. Ima prefinjene poteze, je elegantna, ženstvena. Je pa res presuha. Če bi imela 10 kg več bi izgledala bolje.
Default avatar

haha, ene pa ste...

desetica je napisal/a:
Ženske, ki jim Amal ni lepa, so verjetno njeno čisto nasprotje. Blond - 100%. Baby face ali kakšen drug brezvezni okroglolični obraz, z mišjimi drobnimi očmi. Mogoče malce okrogle in kratkonoge, ni pa nujno. Vsekakor pa kronično alergične na seksi južnjakinje, ker so te pač najpogostejše seksi temnolaske v Sloveniji, za katerimi se ozirajo njihovi moški. Še dobro, da nimamo navala žensk z Bližnjega vzhoda. V svetovnem merilu za najbolj seksi in oh in sploh zažele pri moških veljajo Perzijke oz. perzijski tip žensk. To bi bil današnji Iran. Za moške idealen mix Bližnjega vzhoda in Evrope . zgodovinsko gledano. Po mojem je tako in mislim, da se ne motim. :)
Default avatar

wd40

haha, ene pa ste... je napisal/a:
Motiš se. In ne, ni mi lepa.
Default avatar

kot po maslu

wd40 je napisal/a:
A ti si ženska? Zanimiv nick za žensko. haha A to pomeni, da te je treba podmazat? :)
Default avatar

wd40

kot po maslu je napisal/a:
Ne. In še eno vprašanje- s čim in zakaj je treba wd mazat...
Default avatar

a ni očitno?

wd40 je napisal/a:
wd ne. če si ženska da nick wd 40 mi pa to asociira na to, da je malo zarjavela. haha
Default avatar

dg43z6

Lepa ni. Je pa zanimiva. Bi jo pa rada spoznala po značaju :-).
Default avatar

kaj pa ta?

a vam je clooneyjeva prva žena Talia Balsam bolj všeč?

Slika