Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje se dobijo palete?

kje se dobijo palete?

Na internetu vidim polno super idej, kaj vse se da naredit iz palet. Ni pa mi jasno, kje se dobijo

…jih imamo dosti, ker smo firma, kjer ne gre brez palet:)
koliko jih rabiš?
smo iz osrčja štajerske:)

No evo, potem pa lahko poveš informacijo iz prve roke – kam greste s paletami, ki jih ne potrebujete več? Oz. kje se nove palete dobijo?

Prav trenutno ne rabim nobene, ker je premrzlo za karkoli počet. Tam spomladi bo pa res aktualno za nabavit jih.

Če ne boš nabrala euro ali fejk euro, bo bolj žalost se skupaj.

Vem, ti bi rabila nove, da bi si izdelala vrtno garnituro?:)
Pri nas čisto novih nimamo, velikokrat pridejo v firmi ( s transportom) skoraj nove.
Ne vem, kje bi dobila čisto nove, vem, da obstajajo ljudje, ki izdelujejo in prodajajo nove palete.
Ampak, če mene vprašaš, je smiselno, da iz starih palet narediš nekaj koristnega (no, rabljene, ne polomljene…)…ali se motim?

Res je kot pravi brkic….morajo biti EURO palete, so tudi bolj kvalitetne, bolj masivne.

Ne nujno nove, bi bilo pa fajn, da so nekako cele in še nekaj časa trdne. 🙂 O novih sprašujem zato, ker ne vem, e se dobijo rabljene.
Kam greste v vaši firmi z rabljenimi, a se ponovno uporabijo ali…?
Toooooliko je idej na netu, da ne bi ostala samo pri vrtni garnituri. 🙂

Če vtipkaš v gugl ‘izdelava palet’ dobiš ven marsikaj.
Npr. http://www.lespal.si/

Ja vem, idej je polno. Saj to vem, da morajo biti trdne in cele, drugače je moj kolega naredil
celo vrtno garnituro iz njih, lepo pobrusil, pobarval…res super zadeva izpadla:)
Rabljene se vrnejo (krožijo), samo, če jih kdo rabi, ni nikoli bilo problema,
razen, če jih ne bi rabila 100 kos…:):)
Kakšne ideje imaš, izdaš?:)
Samo, da ne boš preveč palet nabavila, pa dragega obremenila preveč:))

Tudi jaz sem razmišljala o vrtni garnituri iz palet, pa mizica, pa stenski vrtiček…
Na Bolhi imaš cel kup rabljenih palet, tudi nove se najdejo brez problema.

Glede garniture te bom le opozorila, da pride zadeva kar draga, tudi če ti palete kdo šenka, ker jih je treba 1. pobarvat in 2. blazine te pridejo kar drago, tudi če ti jih tašča zašije, kaj šele, če jih kupiš gotove. Jaz sem tu odnehala, o stenskem vrtičku pa še razmišljam.

Moje mnenje pa je, da ni tko zelooo pomembno, da bi bilo zastonj, temveč, da nekaj ustvarjaš??
Se motim?
Samo moje mnenje…:))

Poglej KAJ VSE se da narediti iz njih!

ja, mariččka….kar pljunit bo treba v roke…hehe…)))

se je čepica11 ustrašila in zbežala??:))

S tem, da se euro palete ne šenkujejo kar tako, tiste ta druge, ki jih je cel kup, so pa bolj za en klinc, no mogoče za podkurit peč.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Da se delat tudi z rabljenimi “vse sorte” paletami, samo imaš ogromno dela da jih primerno preoblikuješ, uskladiš višine, širine, pobrusiš, prebarvaš, po potrebi razstaviš. Na ta način sem si izdelala sedežno garnituro za na teraso. Sklep: če bom še kdaj kaj ustvarjala – obvezno evro palete.

Pozdravljeni če kdo rabi palete jih imam 30 novih in 20 rabljenih. Nove so euro dimezije rabljene pa so različnih dimenzij. Za nove je cena 8eu po komadu za rabljene pa 4eu

Kontakt sem pozabil napisat 031865456

imate še palete na voljo?

Odvisno, koliko spreten si. Jaz sem naredil kotno garnituro in fotelj za teraso, moja je zašila blazine. Palete so bile zastonj, plinska bombica za žganje lesa z gorilnikom 4 eur, lak in čopič ca. 15 eur, vijaki mogoče 5 eur, polnilo za blazine in blago ca. 100 eur.
Se pravi sem dobil za 120-130 eur in dva vikenda dela veliko sedežno (3,20m x 2,40m) in fotelj za zunaj na terasi. Najceneje te dimenzije, kar sem gledal, da bi kupil v trgovini, je bila ena cenena garnitura v Harvey Norman za skoraj 700 eur. Ki bi verjetno razpadla po petih letih.

New Report

Close