Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj naredit ko se fantu zmesa na zabavi?

kaj naredit ko se fantu zmesa na zabavi?

hoj. za novo leto sva se s fatom letos odlocila praznovat pri njegovih doma, kjer se pa itak zbere se pol vasi. fant je malo pil (dalec od tega da bi bil pijan), ampak je pa v tej svoji vaski druzbi postal cisto neprepoznaven. na glas se je drl, ozmerjal, pametoval. Sli smo poker, on je bil spet najbolj glasen, pameten, vedno je hotel imeti prav, obnasal se je kot majhen otrok. Jaz nisem vedela kaj naj naredim, takega ga nisem videla se nikoli. Ostal folk se mu je smejal ali ga cudno gledal, dvakrat sem mu na glas pred ostalimi rekla naj se umiri, ampak ni nic pomagalo. Ja, vem, ze tako se do domacih obnasa drugace kot do mene, bolj “vasko”, govori v njihovem narecju itd ampak da bi se pa obnasal tako kot se je zadnjic, tega si nikoli ne bi predstavljala.
Kaj vi naredite, ko se partnerju “zmesa” na kaksni zabavi? Mu zacnete na glas govorit naj se umiri, ali ga se vi cudno gledate in se mu smejite, odidete, karkoli?

malo manj naj spije

Sedaj si ga videla, kakšen je v resnici. Ko je malce spil, so zavore popustile, pa je pokazal pravi obraz.
Ali hočeš biš s takim ali ne, je pa tvoja odločitev.

Veš kako so stari ljudje rekli: fanta moraš napiti in če je takrat ok, je za oženit. To kar si videla je pravi obraz tvojega fanta / moškega.

Zakaj se ene punce obnašate kot, da imate otroka zraven in težite, če za novo leto tip malo ali veliko spije?
Saj bo njega naslednje jutro bolela glava, smejijo se njemu, ne vam, kot je prebrati ni bil nasilen, temveč v rožicah. Če te tako moti, si najdi nekoga, ki bo vodljiv in ne bo poskusil niti kapljice alkohola. Samo, da se ne bo zaradi tvojega teženja kasneje zapil še mnogo bolj kot tale.

Tole tu gor samo še potrdim in drži kot pribito!

Pojdi čimhitreje in čimdalj od njega!

Bolje prej kot kasnej!

Hrvati imajo lep pregovor: BOLJE SPREČIT NEGO LJEČIT!

V takšni situaciji lahko samo odideš. Vse ostalo nima smisla.

V takšni situaciji lahko samo odideš. Vse ostalo nima smisla.[/quote]

Jaz pa vidim smisel v tem, da se avtorica zamisli zakaj je s takim fantom. sploh ob upoštevanju dejstva, da si ljudje praviloma izbiramo partnerje, ki so za nas najboljši špegu…

Aklohol je na površino naplavil njegov velikanski ego. Očitno te tudi premalo spoštuje kot osebo.
Ko se tak moški strezni in premisli, mu je ponavadi žal, toda če se je to zgodilo enkrat, se bo zagotovo ponovilo…

V takšni situaciji lahko samo odideš. Vse ostalo nima smisla.[/quote]

Jaz pa vidim smisel v tem, da se avtorica zamisli zakaj je s takim fantom. sploh ob upoštevanju dejstva, da si ljudje praviloma izbiramo partnerje, ki so za nas najboljši špegu…[/quote]

Razen tebe, seveda, ti si po čudnem naključju naletel na pohlepno in dominantno Grozildo, ki je uničila tvoj odnos z otroki.

Ampak sem pa razmislil kaj mi dogaja… Ni pa niti za hvaliti, niti za grajati dneva pred nočjo. Kajti po dnevu pride noč, in po noči dan.

Zato pa sem napisal avtorici, da je lahko le hvaležna za dan, ko je imela priliko videti…

Jaz pa vidim smisel v tem, da se avtorica zamisli zakaj je s takim fantom. sploh ob upoštevanju dejstva, da si ljudje praviloma izbiramo partnerje, ki so za nas najboljši špegu…[/quote]

Razen tebe, seveda, ti si po čudnem naključju naletel na pohlepno in dominantno Grozildo, ki je uničila tvoj odnos z otroki.[/quote]

Pametnejsega stavka kot je tale se ni bilo na monu.

Če ni veliko pil, potem je bil pa pod vplivom kakšnih drog, saj normalen in trezen človek se ne obnaša tako in sramoti sebe in svojega partnerja.

Jaz bi to vzela kot opozorilni znak.

mogoce bi bilo bolje da sploh ne bi napisala da je pil. od enega kozarca sampanca pa res nisi pijan! definitivno je spil samo toliko, ker sem bila ves cas zraven.
in sprasujem, kaj vi naredite v taksni situaciji ne rabim pa “nasvetov” pusti/ne pusti ga itd.

Napisal sem ti – ker vem kaj bi naredila moja boljša polovica. In tudi najbolj bi zaleglo.

V takšni situaciji lahko samo odideš. Vse ostalo nima smisla.[/quote]

Jaz pa vidim smisel v tem, da se avtorica zamisli zakaj je s takim fantom. sploh ob upoštevanju dejstva, da si ljudje praviloma izbiramo partnerje, ki so za nas najboljši špegu…[/quote]

Mislim da je to za “afterparty” sam s sabo.
S tem se lahko ukvarja te dni. In ne bi bilo slabo pošteno razmislit v tej smeri, čeprav če se ji ne ponavlja, ni nujno da je kaj na tem.
Obstajajo tudi naključja.

Jaz pa vidim smisel v tem, da se avtorica zamisli zakaj je s takim fantom. sploh ob upoštevanju dejstva, da si ljudje praviloma izbiramo partnerje, ki so za nas najboljši špegu…[/quote]

Mislim da je to za “afterparty” sam s sabo.
S tem se lahko ukvarja te dni. In ne bi bilo slabo pošteno razmislit v tej smeri, čeprav če se ji ne ponavlja, ni nujno da je kaj na tem.
Obstajajo tudi naključja.[/quote]

sj ta “afterparty” se ji pravkar dogaja… in mislim da gre dekletu v pravo smer… Koliko je na tem, mora pa sama ugotovit, drgač bo naključij čedalje več…;)))

Ma pusti ga dihat, logično da se je čudno obnašal, če mu visiš nonstop za vratom… malo razmisli, če ga morda ne dušiš.

pomoje niti ni toliko stvar alkohola kot družbe. Ljudje se v različnih okoliščinah različno obnašamo in nekateri v v eni družbi postanejo tihe miške v drugi so pa taglavni frajerji. Se spomnim sošolca iz SŠ, v razredu je bil piflar, tih, priden, zadržan… potem sem začela hodit na tečaj nemščine, kamor je hodil tudi on – kakšna sprememba, tam je bil glasen, ves čas zbijal šale, flirtal s puncami… nisem mogla verjeti! Pa sta bila oba obraza njegova, samo tako se je pač počutil, šele na tečaju se je očitno sprostil. Domača vaška družba očitno iz tvojega fanta potegne tak zabavljaški karakter in to se verjetno ne bo spremenilo. Kako pa se je njemu zdelo naslednji dan? Mu je bilo kaj nerodno? Predvidevam, da ne, da je tako obnašanje zanj normalno in so ga tako dojemali tudi ostali, alko je samo malo potenciral zadevo. Kar pa ne pomeni, da se drugače pretvarja, samo ti nanj deluješ drugače. Vsekakor moras razmisliti, ce to njegovo plat lahko sprejmeš ali ne.

tudi poker je droga


Pametno napisano! Popolnoma se strinjam!

Pomojem se tvoj fant pretvarja ko je s tabo. Dosti ljudi skuša na nekoga, ki ga spozna in ga žali za partnerja, narediti vtis in se s tem prikaže v boljši luči.
Ne pokaže svojih minusov ampak samo pluse, naredi se boljšega kot v resnici je.
Zdej si vidla njegovo otroško/neresno stran in je na tebi, ali si s takim človekom želiš biti.
Ker ogromno ljudi reče ko so se preselili skupaj ali po poroki, da se je vse spremenilo. Seveda se je, ker se je partner popolnoma sprostil in nima več potrebe po “dokazovanju” koliko je dober. In postanejo takšni kot so v resnici.
Vprašaj ga o tem, odkrito se pogovorita in boš vidla kaj bo rekel…. lahko da ga je sram, bodi mu v oporo, vsak že kdaj naredi budalo iz sebe. Če pa mu je to nekaj običajnega, pa dobro razmisli a bi bila s tako osebo.

Sicer malo dvomim, da bi se tak karakter izrazil šele v pijanem stanju. Po moje mora po malem sekat ven tudi v vsakdanjem življenju, toda nisi še tako občutljiva ali pa sta na frišno zaljubljena in te še ne moti tako zelo.
Sama se takšnih na daleč izognem.

Men je podoben odziv naredil zgolj in samo enkrat. Potem sem znorel drug dan in sedaj je že doolgo mir pa se ga vseeno še kdaj napije.

To seveda ni res. Imam prijateljico, ki ji po kozarcu pijače popustijo zavore in izgubi ‘ filter’. je skrajno simpatično, njej pa potem tako nerodno, da nikoli ne spije več. Ampak je že kozarec dovolj.
Pri tvojem očitno ni simpatično, pa še družba je bila prava, da je to potegnila iz njega. Kaj narediti? Pusti ga pri miru, da si dela sramoto, saj nisi njegova mama. Če prav razumem, gre za odraslega moškega, ne malo dete?

New Report

Close