Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kupljeno spričevalo oz. ponarejeno..

kupljeno spričevalo oz. ponarejeno..

Kam anoninmo prijavim nekoga, ki ima kupljeno srednješolsko spričevalo oz. ponarejeno že več kot 10 let??

v rit se vgrizni

če imaš to v opisu svojih del, potem moraš itak vedeti.
če pa nimaš, te pa prav nič ne briga, prepusti to delo tistim, ki so za to plačani.

zato je pa Slovenija tam kjer je, ker se podpira goljufija in kriminal.
Ponarejanje uradnih listin spada med kriminal.

Bravo mi!

Policiji. Inšpektorju za delo, Ministrstvu za šolstvo.

In ti si še en v vrsti klečeplaznežev.
Bravo ti !!

ejejej,
ti imaš pa sigurno podobnega ali pa istega masla na glavi!
Kaj se ti že hlače tresejo??:)

neverjetno, koliko domobrancev je med vami.

saj so bili domobranci izdajalci, mar ne?

ne braniš svojega doma, reva?

Kakršen narod takšni voditelji. Zaslužite si pokradeno državo, saj vas večina podpira goljufijo!

Vidim, da je kar precej ljudi, ki so goljufi, ponarejevalci in takih, ki to podpirajo!
Bog ne daj, da imate taki otroke, le kako jih vzgajate??

Res boga je tale naša Slovenija!

ne braniš svojega doma, reva?[/quote]

jaz prav gotovo čuvam svojega.

ti pa mojega kar pri miru pusti, saj imaš dovolj dela s svojim.

pejte taki k radi vsako stvar prijavljate zvet v litvo, tam je raj za vas ker vsi prijavljajo, sosedje pa skoz v strahu pred prijavitelji. tle vas caka edin razocaranje pa razbite fafle.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Tožarjenje gor ali dol – falsificiranje listin je kaznivo dejanje, ki se ga prijavi na policijo in na MIZŠ, kot pravi hmhm’.

se, ce mas dokaze tist rekla kazala ne bo dost.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

V prvi vrsti se to tiče delodajalca, ki ga/jo je na podlagi ponarejenega spričevala zaposlil in mu na podlagi te listine izplačeval plačo. Potem šele pride na vrsto kazenski pregon. Prijava na policijo, javni pregon, zagrožen zapor do dveh let. Kazensko ovadbo lahko poda tudi ustanova, ki je navedena na ponarejenem spričevalu, zaradi blatenja ugleda. Če so spričevalo izdali oni, a se izkaže, da ni avtorsko delo (napsal drugi, prepisano iz wikipedije), lahko odvzamejo naziv.

Skratka, cela j*ba.

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

Tocno tako. Pejte se solit.

Ti, ki si poosebljena poštenost, zakaj bi prijavil anonimno?

Jaz nimam kupljene srednje šole, jaz imam kupljen doktorat. Zdaj se pa požri :-PPPP

Prav imaš.
Vseskozi trdim, da jih je ogromno, ki pljuvajo po tajkunih še slabših in bolj pokvarjenih od njih, samo do korita niso mogli.
Ti odgovori samo potrjujejo mojo domnevo.

Se strinjam s teboj in upam, da bo drugače, kot je bilo nekoč. Še v SFRJ je na Mačkovi, na občini prišlo na dan, da ima oseba ponarejeno spričevalo, če se prav spomnim, pravne fakultete, šlo je za hčer neke vojaške osebe. Posledica je bila edino, da so jo premestili drugam, da se je zadeva utišala. Verjetno sedaj uživa v višji, nezasluženi penziji.

Drugače pa ja, če gre vse po pravilih, je jeba. Bo treba poleg drugega vrniti tudi preveč izplačano.

Prav imaš.
Vseskozi trdim, da jih je ogromno, ki pljuvajo po tajkunih še slabših in bolj pokvarjenih od njih, samo do korita niso mogli.
Ti odgovori samo potrjujejo mojo domnevo.[/quote]

Zelo se motiš, nikoli ne bi šla v to (prej), zdaj, ko pa država goljufa mene na vsakem koraku, bom pa tudi jaz njo. In vesela sem za vsakega, ki jo ogoljufa !!!

Prav imaš.
Vseskozi trdim, da jih je ogromno, ki pljuvajo po tajkunih še slabših in bolj pokvarjenih od njih, samo do korita niso mogli.
Ti odgovori samo potrjujejo mojo domnevo.[/quote]

Zelo se motiš, nikoli ne bi šla v to (prej), zdaj, ko pa država goljufa mene na vsakem koraku, bom pa tudi jaz njo. In vesela sem za vsakega, ki jo ogoljufa !!![/quote]

Enkrat boš zgubila službo ali pa posel in boš doma životarila, ker ti bo nekdo z ukradeno oz. ponarejeno diplomo premagal na razpisu. Potem pa ne bo več luštno, ker bo osebno. Ponavadi začnejo ljudje šele, ko rata osebno, jamrat in se pritoževat. Dokler se dogaja drugim, se pa nas tako ne tiče. Egoisti, egoistični!!!!! Najbolj skrbi vzgoja naraščaja v tej smeri. Potem se pa čudimo zakaj je tako kot je.
Se pa strinjam, da bi morali vse, ki so kradli obsoditi in zapreti. Ampak zakaj, če je pa v naši državi dovoljeno vse!!!

New Report

Close