Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanje o psu, ki me ugrizne

Sanje o psu, ki me ugrizne

Šel sem spat in že po 15 minutah se zbudim!

Sedel sem v zaprtem avtu, v naročju držim manjšega psa svetle barve (ni čisto bel), slinast (s potlačenim gobcem) – poznam veliko pasem psov pa ne morem povedati prave, ob avtu poznan par, ki je moral ravno izstopiti.

Pes ne laja in ne grenči. Deluje prijazno in se mi drgne, smuka z njegovo bočno stranjo, kot bi se hotel povaljati po travi, na trebuhu z glavo proti mojemu obrazu. Je živahen in ne miruje. ko me skoraj doseže, poskusim preprečiti z rokama, da me ne poslini po obrazu, ki ju samo postavim med obraz in njegovo glavo. Ko ne more odriniti me vedno resneje gleda in naenkrat v obe dlani hkrati ugrizne s spodnje strani (ne pri palcih) – roki držim, kot bi molil. Drži me skoraj nežno, samo gleda me vedno resneje.
To opazi par ob avtu in kot presenečen gleda, kaj se dogaja. Pes me začne vedno bolj stiskati, da me začenja boleti. Začnem vpiti, da me vedno huje stiska! Šele takrat se loti ženska odpiranja vrat avtomobila, da bi vzela psa…

Sanje se takoj nadaljuje, ko nekje stojimo, psa so morali odložiti, ker med pogovorom pes zopet od nekje pride in me začne vleči za hlačnice pri čevljih.

Ne vem kdo sta par, ki smo v sanjah, samo to, da sta mi znana. Tudi psa ne poznam, ker znanci v življenju takega nimajo.

Takrat se zbudim…

Za uro natančno vem, ker sem pogledal, ko sem šel spat in ko sem se zbudil. Neverjetno mi je že to, ker ponavadi sploh ne zaspim tako hitro.

Sedaj me samo zanima, ali mi to res lahko kaj pomeni ali je to samo posledica filma, ki sem ga gledal pred dvema dnevoma o japonskem psu, ki je gospodarja hodil čakat na železniško postajo še 9 let po njegovi smrti in ima tam sedaj tudi svoj spomenik.

Bojim pa se, da mi sanje nekaj govorijo… in da to ne bo dobro.

Mal razmisli, če so tvoji prijatelji v resnici to, za kar se izdajajo. Lahko pa, da si se komu zameril (lahko da nehote),… pa se ti zna malo maščevati.

te bosta dva prijatelja izdala…..

New Report

Close