Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi vam partner rekel “baba blesava”?

Če bi vam partner rekel “baba blesava”?

Kako bi odreagirali, če bi vam mož, fant… rekel “baba blesava”?

Bi se delali, da saj to ni nič takega?
Bi ga čudno pogledali, kaj mu je in mu postavili meje, da se tako z vami ne govori?
Bi mu nazaj rekli “ded blesav”?
Bi se zamislili nad seboj, s kakim partnerjem ste?
Bi partnerja zapustili, saj se vam to zdi skrajno nespoštljivo?

Odvisno v kakšnem kontekstu bi bilo uporabljeno.

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Jaz moji to večkrat rečem

nova
Uredništvo priporoča

odvisno v kakem kontekstu, sicer je pa on ponavadi potm dec zarukan 😀

http://skrinjicasrece.wordpress.com/

Ni ogledalo krivo, če ti ne zgledaš dobro v njem…. 😉

Vprašala bi ga, če misli, da sem njegova žena, ker z mano tako govori :)))

v vašem trikotniku si ti najpametnejša:)))))

Zakaj že?

Ne vem, kako bi odreagirala. Vsekakor bi bila zelo presenečena, preverila bi, če ni morda bolan.

Poročena sva 30 let in mi ni nikoli rekel kaj podobnega.

Skupaj sva 23 let, pa mi še nikoli ni rekel žal besede. Poznam njegovo stališeč do zmerjanja, preklinjanja, zato tega v najinem razmerju ne uporabljava. Jaz sem se morala na začetku veze malo natrenirat, da nisem kake izustila ko sem bila jezna nanj.

S prejšnjim fantom sva se obmetavala z žaljivkami. Neke hudepozornosti temu nisem posvečala, le dolžna mu nisem ostala nič.

v vašem trikotniku si ti najpametnejša:)))))

Zakaj že?[/quote]

Mogoče pa res :))

No, jaz mu bi rekla, da ima zato srečo, ker če ne bi bila blesava, ga še pogledala ne bi. Veš kako jih to zadane. :))))

[sub]Drugače pa ni lepo, da se ljudje zmerjajo med seboj.[/sub]

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Če sem jaz “baba blesava”, kaj je potem šele on, če me je oženu???? 😛

Dobil bi vrnjeno in začel bi se mu iztekati rok trajanja :))

Zamislila bi se nad seboj…

No, jaz mu bi rekla, da ima zato srečo, ker če ne bi bila blesava, ga še pogledala ne bi. Veš kako jih to zadane. :))))

[sub]Drugače pa ni lepo, da se ljudje zmerjajo med seboj.[/sub][/quote]

Haha, dobra! :))

Bolje, da mu ne pade na pamet, dedcu blesavemu…

Dostikrat velja za človeka: kar v treznosti potiho znotraj misli, v pijanosti ali afektu naredi….. Izletelo je iz njega v čustvenem afektu, iz njegove zakopane globine – tisto, kar si resno znotraj misli…..

Ah, ne bom se delala fine kot nekatere zgoraj, midva ko se skregava večkrat prileti kakšna zmerljivka.

Ja, mi je tudi že rekel, da sem fuknena, pa sem samo mrtvo hladno odvrnila, da sem najbrž res, ker če bi bila normalna, se ne bi poročila z njim. Pa sva bila zmenjena. 🙂

Ni to tako hudo. Kontekst tega je sicer pomemben.

Meni moja gospa večkrat zmeče kakšne ‘dece’. Jaz ji sicer nikoli ne rečem nikoli nič žalega, babe nikoli. Poročena sva 17 let, skupaj pa verjetno okrog 25 let.

Praviloma se ne sekiram preveč.

Opozorim pa jo, da se tako z mano ne pogovarja, kadar recimo v javnosti čaka, da se z avtom pripeljem ponjo, pa zaradi prometa zamujam, ona pa mi zmeče ‘dece’ vpričo recimo nekih naključnih ljudi. Takrat ji jasno povem, da se tako z mano ne pogovarja.

In je ponavadi tiho kot miš.

Nevem,sigurno ni prijetno ce ti rece kaj takega.ampak meni se ne zdi kaj hudega,ves kak grdo moj meni rece,me zali,ponizuje…za jokat.
Ce se da mu reci da te to prizadene ce s teboj tako govori in tudi da si ne dovolis…
Jaz bi tudi mogla pa ne zmorem vec.

Travmirala ne bi in tudi na mon ne bi tega obešala. Skupaj sva dobrih 20 let in na začetku je bilo več krega in padale so tudi sočne zmerljivke. Danes se skoraj ne kregava več oz ja pride ko si kaj glasno poveva, vendar že drugi hip komunicirava normalno. Lej tudi če mi bi rekel baba zmešana se ne bi spuščala v globino teh besed. Dolžna mu pa ne bi ostala.

Enkrat mi je reku, da ne pozna nobene ženske, ki bi tok najedala. Sem bla tok šokirana, da tud ust nism odprla, zvečer sem mu pa povedala svoje. Da me take besede prizadanejo in da se z mano tko ne pogovarja. Skregava oziroma bolj naglas se še pogovoriva, zmerjava pa nikol.

New Report

Close