Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prišla je domov; ma sexala sem

prišla je domov; ma sexala sem

Besna sem kot še nikoli v življenju ……. resnično.

Hčer se je vrnila domov in pričakala sem jo na vratih, ni se mi oglašala na telefon niti ni povedala kje je. Vprašala sem jo kje je bila, zaudarjala je po travi in alkoholu, ko mi je odvrnila da je bila s prijateljicami, kjer je sexala s fantom, ki je bil zraven. In da so z njim seksale vse, ne le ona in da je to normalno. KAJ !? in naj ne bom fosil in jo razumem!

Stara je 15 let, januarja bo 16 in ne vem kaj naj si mislim, prekleto da ne! S čim sem si zaslužila, da se moja hčer vlači tako in seksa kjer je klinc pokonci? Najmlajša je in vzgajala sem jo enako kot starejši dve (17 in 20) in tako mi vrača.

Ima katera podobno izkušnjo? Kaj ste storile z oprostite izrazu malo kurbo?

A ti to resno?

Če o tem ne zezaš, ima tvoja hči resne probleme! Kje je tvoj darovalec semena? Ga nimaš?

Otroci s takim obnašanjem kličejo na pom oč!

Problematičen otrok ima probleme.

Svojih otrok nikoli ne primerjaj med sabo, ker je vsak unikat.

Ti in tvoj darovalec semena sta zatajila pri vzgoji, nič drugega, to je jasno.

Ker je dekle še mlado, bi mogoče uvedla strožji način vzgoje za začetek. In se začela z njo kaj pogovarjat, ko bo trezna seveda.

Kontrolo rabi in še enkrat kontrolo!

Kaj pa šola? J0 dela?

Jst sm prijateljeval z eno tako mamo, pa ne več.

Neugodno, ni kaj, ampak vseeno: tole je bil pa pravi žrebec, če je toliko teh punc sam popedenal!

ma daj kaj nasedate, nekomu je na nedeljski večer več kot očitno dolgčas…

Kaj boljsega se spomni za nedeljski vecer in ne zganjaj fousarije nad nami, ki redno sexamo.

Poznam izkušnjo mojih sosedov. Pri njihovih cca pod 45 let jim je hčera, 17 let uničila življenje.
Droga, alkohol, seks, konec šolanja……

A ti to resno?

Če o tem ne zezaš, ima tvoja hči resne probleme! Kje je tvoj darovalec semena? Ga nimaš?

Otroci s takim obnašanjem kličejo na pom oč!

Problematičen otrok ima probleme.

Svojih otrok nikoli ne primerjaj med sabo, ker je vsak unikat.

Ti in tvoj darovalec semena sta zatajila pri vzgoji, nič drugega, to je jasno.

Ker je dekle še mlado, bi mogoče uvedla strožji način vzgoje za začetek. In se začela z njo kaj pogovarjat, ko bo trezna seveda.

Kontrolo rabi in še enkrat kontrolo!

KJe ste bili pa do zdaj? Starši? Zbudite se! Vam govori! Če je do zdaj niste opazili, jo dajte zdaj! Ste jo?

Kaj pa šola? J0 dela?

mi smo počeli iste stvari, se spomnim pri 16, bile smo pri enih kolegih na žurki okrog novega leta, kadila prvič travo..po moje sem potem še ene 3x, mi je bilo brezveze..vse smo bile rahlo pijane..seksala sem z enim frendom…ne edina..ok, s tem tipom edina..nismo kar vse vprek..
razlika med mano in tvojo hčero…jaz nisem nič povedala doma..bila sem pač na žurki..dokler sem bila v gimnaziji pridna, no problem…končala dokaj zahteven faks, imam dobro službo..ne pijem, ne kadim..sem pa bila občasno na gimnaziji nažgana, in na faksu tudi..ne edina..tako da…ne bi rekla slaba vzgoja ampak del odraščanja..kaj se bo pa iz tega izcimilo, je pa odraz vzgoje..name ni imelo bistvenega vpliva..ne takrat, ne zdaj..

Tako je.
Sama sem malo starejša od vaše hčere, vam pa polagam na srce to:
Naj se uči na svojih napakah- kar ji tudi povejte. Vsedite se in imejte “resen” pogovor.
Nauči jo uporabljat kontracepcijo, povej ji posledice uporabe alkohola- ki so hujše kot od trave. Naj ve, da se sama nauči na svojih napakah, a naj ve, da ste vedno tukaj da ji pomagate. Vsi smo bili mladi in delali neumnosti.
Vam dam primere:
meni doma nikoli niso prepovedovali ničesar, lahko sem delala kar sem hotela. Zaradi klicanja po pozornosti sem delala neumnosti.
Prijateljica pa, ker ji mama nikoli ni nič dovolila je takoj ko je dopolnila 18 spakirala in šla.

Imam pa sedaj, ko sem malenkost odrasla, prijateljico, ki je starejša od mene in ima dve hčere. In sem vidla kako lepo sta vzgojene: Povedala jima je, da sama nima faksa, je ločena, nima denarja itd- zato ne ponavlajta mojih napak.
Povedala jima je, da sta sami odgovorni za svoje življenje in jima dala sebe v zgled. Je boleče, a vendar hčere sta res navezane nanjo in bilokaj je, vesta, da bo mami stala ob njima. Ker ju podpira in kljub napakam stoji ob strani.

Tako da priporočam da najstniško muhavost sprejmeš, pomagaš to prebrodit in skušaš razumet mladino 😉

Ja, mularija ga serje na polno, a to je del odraščanja.Dokler je v šoli pridna, ji pusti svobodo.
To obdobje mora dati čez, jo bo že minilo. Kako sem ga jaz prežurala, kadila travo, pila alkohol, ga srala s tipi. Pri 20-ih me je žur čisto minil…

Brezveze se sekiraš okoli tega. Bolje bi bilo če bi ji rekla ali je imela zaščito. Seksa starši ne boste nikoli nadzorovali in prav je tako. Ni pa to neka tako huda stvar da bi zganjala paniko okoli tega. Čudno se mi zdi da ti je kr direkt povedala. Večinoma si ženske med seboj povedo in to je to.

Kolk si pa stara?

Pišeš resnico, zato vprašam. Sicer nočem v tej temi težit, pa vseeno: sem mislil prej napisat, da sploh ni mus d je tmala to nardila, nekaj pa mora, k je tstara tolk faking svetniško pametna, za njo kot žensko pa si nikoli časa ne vzame… Iz reale pač poznam ene par primerov najstnic k so matkam pokrov dvigovale… Ko sem jim predočil zakaj jim to dogaja, so ene padle v neutolažliv jok, ene je obsedla sveta jeza, in se šle dejansko skurbat. Tako poznam punco, danes 17, ki sam še vlak ni šel čeznjo, starša pa jo še zmer kupujeta… Eno pa sem poznal, k je pr 18 že nehala…

Ohala:))) Takšne skrbne mame so mi sočne:))

Važno, da more bit mladina zapita in zakajena, da se dol da, pol pa, ko se že dol, da, se pa da tako kot tvoja hčerka, avtorica.

Brklc a te lahko vprašam zakaj sprašuješ tisto punco koliko je stara? Kr tko brez veze,a li je kaj “psihološko globljega” v tem? Se mi zdi, da imam dar za analizo ljudi (kar mi ni vedno všeč), pa me samo zanima, če prav razmišljam.

Dobim pike ob teh besednih zvezah!
Ej, hči ima svoj lajf! Kaj misliš, da mora teb služit, al kaj?! Se počutš k ena žrtvena cankarjanska mati, ki se je ful mogla odrekat, da zdele lohk te bedne izjave svoji hčeri spred meče… “hjoj, tolk sm se zate žrtvovala, ti mi pa tko vračaš”… Bedne ste mi s takimi forami! Če maš filing, da si se mogla ful žrtvovat, bi pa prej mislila in ne imela otrok, ane…

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

Dobim pike ob teh besednih zvezah!
Ej, hči ima svoj lajf! Kaj misliš, da mora teb služit, al kaj?! Se počutš k ena žrtvena cankarjanska mati, ki se je ful mogla odrekat, da zdele lohk te bedne izjave svoji hčeri spred meče… “hjoj, tolk sm se zate žrtvovala, ti mi pa tko vračaš”… Bedne ste mi s takimi forami! Če maš filing, da si se mogla ful žrtvovat, bi pa prej mislila in ne imela otrok, ane…[/quote]

Jasno! Valjda, da bi hčeri morala pomagati, ampak ne moreš zahtevati, da se bo vedno obnašala tako, kakor ti hočeš.

Brklc odgovori, to si mene spraševal 😛
Moj odgovor na leta pa: povej svoja in povem potem še jaz svoja 🙂

Na to odgovori, sem pozabila citirat v zgornjem postu 🙂

Na to odgovori, sem pozabila citirat v zgornjem postu :)[/quote]

Saj sem ti napisal zakaj sprašujem. Star sem točno okol 45.

Tudi zase mislim da dobro ljudi berem. Poklicna deformacija pač, malo pa tudi hobi. In ja, včasih ni prijazno imeti tak dar. Sploh če ma človk preveliko gofljo… …pol pa resnica boli…

Da NIKOLI v življenju nisi bila tako BESNA, kot tokrat? Zakaj že? Ker te hči ni poklicala in ker je seksala z nekim tipom na žirki in ti to celo povedala?

Saj ne rečem, da to ni vzrok za jezo, vendar da te pa to naredi ‘besno, kot še nikoli v življenju’ v tvojih verjetno srednjih letih, je pa zelo slab pokazatelj tvojega odnosa s hčerko.

To, da si jo imenovala ‘malo kurbo’, pa tudi če se stokrat opravičiš za ta izraz, izraža dosti tvoje agresivne vulgarnosti – tega problema se ti ne lotevaš kot mama-vzgojiteljica, temveč kot jezna, užaljena in ogorčena žrtev, žrtev svoje hčerke, ki ne zna dovolj ceniti maminega ‘odrekanja’ in podobnih žrtvenosti, ki jih bojda žrtvuješ za svojo hčerko.

Vzgoja je povezana predvsem s sposobnostjo vživljanja v otroke; tukaj pa si ti, mama-žrtev oziroma jezna mama, očitno zelo neuka. Se bi se vsaj malo vživela v svojo hčer in se oddaljila od svoje agresivne jeze in nekega starojugoslovanskega besednjaka in mentalitete (‘mala kurba’), potem bi mogoče uvidela, da je dejstvo, da je bila hčerka tako odkrita do tebe na nek poseben način v neki posebni situaciji Z RAZLOGOM in bi se raje poglabljala v ta razlog, kot pa obrekovala svojo hči po mon-u. Če bi te ta problem RESNO in vzgojno zaposloval, potem bi svoje vprašanje zastavila bolj prisebno, nevtralno in strokovno, ne pa kot neka branjevka na tržnici, ki tokrat ogovarja pač svojo ‘malo kurbo’, ne pa sosedovo ‘kurbo’. Ti sama si tako polna gneva, užaljenosti in jeze, tako je ranjen tvoj starojugoslovanski mamin ponos, da v vseh teh negativnih čustvih sploh ne vidiš, kaj je resničen problem tvojega odnosa s hčerko: da te hčerka želi opomniti nase in na svoje situacije in da je njeno ‘priznanje’ po eni strani klic na pomoč, po drugi strani pa izraz njene kljubovalnosti proti tebi.

Očitno ne poznaš svoje hčerke niti tako dobro, kot jaz, ki je še videla nisem.

Pa tudi če se v vsem motim, je moja resnica bližje njeni kot tvoja jeza.

No pomirite se ker vse skupaj res ni tako tragično. Orodje je Stvarnik naredil da se ga uporablja in s tem gredo rodovi na tej naši zemljici naprej pa še precej užitka je ob teh opravilih. Pri 15 letih imajo nekatere že mulce, tako da ni vse v letih je pa res da danes glava ne dohaja razvoja telesa. Pri 20 letih se boste pa skupaj smejali ob teh mladostniških prigodah.Kakšen “špinel “sem ter tja ni velik problem, prej alkohol, tako da zmernost pri vsem je najboljša pot.Lep večer vsem prisotnim.

je.. je.. dok si mlad dok ti ku… moze stat a kad ku… gubi moč reci pič.. laku noč ahahahhahhahaahahahahahahahahahaahahah srecnega pa zdrovga pa velik sexa pa mal otrok pa pamet v roke

New Report

Close