Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek neželen spolni odnos

neželen spolni odnos

 tem nisem spregovorila z nobenim, zgodilo pa se je pred 8 mesci. 

Bila sem doma pri fantu – nisva bila uradno skupaj, ampak nekaj “mutila”. Vse je bilo ok, sva se tudi objemala, poljubljala… Nakar je čez nekaj časa želel imeti spolni odnos. Sama tega nisem hotela in sem mu tudi povedala… še malo je poskušal, ampak sem sex vztrajno zavračala. Po nekaj časa me je potem nehal prepričevati ( oddahnila sem si ). 

Nekaj časa po tem ( kake pol ure ) me je dvignil in odnesel v posteljo…prvo je bilo spet samo objemanje, kak lupček umes, potem pa je spet začel prepričevati, da bi imela spolni odnos. Neštetokrat sem mu jasno povedala, da NOČEM. tokrat ni odnehal ..govorila sem da ne, odmikala sem se stran, ga odrivala, pa je vztrajal. Čez neki časa sem videla, da ne misli nehat in se vdala …nisem mogla več. Imela sva spolni odnos, čeprav tega nisem hotela. Cel čas med seksom sem ležala na hrbtu in bila na miru in upala, da bo čimprej konec. 

Kar se je zgodilo nisem nikoli nikomur povedala. Poskusila sem to odgnat z misli. Sile si nisem upala uporabiti saj je bil veliko močnejši in večji od mene. Po tem sem prekinila stike ..dosti mi je še pisal, klical, me poskušal kontaktirati, videti, prihajal je pre mojo šolo, a čez par mesecev mi je končno uspelo, da me je pustil na miru. Ko pomislim na to, kar se je tistikrat zgodilo, mi gre na bruhanje. Žal mi je da sem to dopustila …da sem dopustila, da je seksal z mano. Da se nisem bolj branila in mogoče bi se ubranila … 

Vem, da to NI posilstvo, saj sem se na koncu sama nehala upirati. Želela bi to le pozabiti, saj se mi gnusi …pa ne vem kako:( 
Kaj naj naredim ?

Koliko si stara?

17 let.

Nihče od nas ne more soditi, a je bilo posilstvo al ne. To veš ti. Vsekakor ni normalno, kako se je odvijalo, kar dokazujejo tvoji občutki,
ki te preganjajo. Glede na te bi jaz to imenovala posilstvo. Razumem, da si jasno rekla ne, ne želim, tip pa je vztrajal. Normalen moški odneha. Koliko pa je on star?

V bodoče se izogibaj temu, da boš s fanti sama, da se z njimi poljubljaš in objemaš – če veš, da si želijo odnosa in ko zasumiš, da kateri želi več, odločno pojdi domov. Tako delaj, dokler ne boš čutila, da si pripravljena.
O tem, kar se je zgodilo, pa se pogovori z nekom od odraslih, ki mu zaupaš.

Nimaš kaj pozabit. To te bo spremljalo čez življenje..Pač negativna izkušnja in to je to .Če se pa kdaj znajdeš v podobnem položaju in boš že kakšne 3ič ali 4ič rekla ne in ne bo zaleglo…Uporabi besedo posilstvo ,vsak približno normalen bi se vstrašil in to je to.

Sicer je pa to že nekje na meji posilstva ,če večkrat rečeš ne in fizično odrivaš stran …hm…ne nevem no. Sicer kar je je in sedaj nimaš kaj rešit ,pusti za sabo ,je težko ampak čez čas bo lažje.

Sicer si pa še mlada in vedi da pri teh letih ima marsikdo negativno izkušnjo pri seksu oz. veliko jih ima že zelo neprijetno izkušnjo z izgubo nedolžnosti.

to se je zgodilo pri 16ih, zdaj imam 17. Neupam s igovoriti z nikomer, saj se bojim odzivov, ki bodo po vsej verjetnosti taki, kot od avtorja OMFG.
saj sem si sama kriva, da se je zgodilo tako. Fant je bil star 17.

+ nis bila več nedolžna, le ni mi bilo takoj do seksa z njim.

Kolikokrat pa je treba reči ne, a ni enkrat dovolj…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

To JE posilstvo. Sam zato, ker si se nehala enkrat upirat, ni nič manj posilstvo. Če si rekla NE, je NE, to je čist dovolj jasno. Posiljena si bila.

Mečkaš se z njim, seksala pa ne bi?
Vidiš, da hoče seks, pa se še naprej mečkaš z njim, samo seks kao ne bi?

Meni tole ne bo nikoli jasno, kaj zdaj, hočeš ali nočeš seksat? Mislim, sama ne veš, kaj bi rada in potem še od sebe daješ popolnoma nasprotujoče si signale in normalno, da tip zagrabi za tisti signal, ki je njemu bolj všeč!

Ne, ni bilo posilstvo, ne, ni na meji posilstva in ja, sama si kriva! Drugič pa daj od sebe usklajene znake in ne dvoumne!

a če se poljubljam in objemam pomeni, da moram tudi seksat? Pa kaj je stabo narobe?

Tip ni bil ravno normalen, ampak ne vem, zakaj si okoli njega visela in se ljubčkala, če si vedela, da mu je do seksa, tebi pa ne? Za drugič si zapomni, da ne visi v postelji s fantom, če ti ni do seksa. Če bi vstala in odkorakala skozi vrata, te ne bi posilil, to je dejstvo, ki ga sama priznavaš. Zato zdaj ne vidim drugega, kot da v prihodnje uporabljaš malo zdrave pameti, ne greš z vsakim domov in tam kar v posteljo, ampak poskrbiš zase. Jaz se namreč strinjam, da je šlo za posilstvo, hkrati pa mislim, da je navadna neumnost, kar si storila. Tipu ne moreš pošiljat mešanih signalov. Če gre punca z njim v posteljo, je to to. Če ga jasno ne zavrne, je to to. Če se samo malo kao brani v stilu dej nehi no, je to to. Če ima punca smolo, da naleti na norca, je to to. Ali si je sama kriva? Malo že. Ga to odreši odgovornosti? Seveda ne. Kaj zdaj? Pojma nimam. Najbolje pozabiti.

Kaj ti ni jasno tu? Hotela se je mečkat, seksat pa ne, kaj je to težko razumet? Kakšni signali, če se je drla da NOČE SEKSAT, kakšen signal bi še ti, jbenti?

To je čisto posilstvo in pika.

Prav imaš, taka stvar se ne govori vsakomur. A nekomu bo treba in to čimprej. Zato, da jasno razmejiš, kaj je tvoja vloga , kaj se je sploh dogajalo….Le tako imaš možnost, da se ti ne bo več ponovilo (kje imaš zdrav strah). V nasprotnem primeru se bo travma razraščala v tvojem telesu in te povsem obvladala. S tem ti ni treba živeti, bi bila le še ena nora krivica do tebe.
Za posilstvo nisi kriva, ne glede koliko predigre ali spodbujanja je bilo s tvoje strani.

Tudi fant je še mlad in mu kipijo hormoni. Bila si z njim sama – prvi znak, da hočeš
Po prvem mečkanju, si se mečkala še drugič – drugi znak, da hočeš
Njemu je prekipelo – ti ga nisi odrinila in šla odločno domov
Zdaj imaš to neprijetno izkušnjo. Razumem te, a razumem tudi fanta. Sploh če nisi bila več nedolžna in če sta “nekaj mutila” si je verjetno predstavljal, da si lahek plen.

Očeta poišči, pa naj te konkretno po riti in delo da! Od matere pa beži vstran, kolkr te noge nesejo. Bolje ti bo lačni in premraženi pod smreko, kakor pa v zlati kletki kjer si čustveno posiljevana.

Ja, ne bi. Pa če ne bi hodila po tisti ulici, je tud ne bi posilili. Pa če ne bi bila tako luštna, je tud ne bi posilil. In tako dalje. Pa če ne bi bili tisti dan na cesti, tudi ne bi bilo prometne nesreče s smrtnim izidom. Ta logika nima tu kaj iskat.

To je bilo posilstvo, mimo tega ne moreš.

Kako veš? Če bi vstala in želela odit, bi po vsej verjetnosti postal bolj očitno grob. Kriva za njegova dejanja ne more biti. Je pa odgovorna zase, da se ni znala zaščititi, da ni zavohala nevarnosti v tem tipu. A tudi za to ni kriva.

In kaj potem, če mu kipijo hormoni? Jaz tud razumem brezdomca, pa da njega srbijo prsti po dnarju, da si bo lahko za jest kupil. Naj ti vdre v bajto in te oropa. Jaz lačnega razumem.

kuglja ..nisem šla z njim v posteljo v smislu, da sva se pripravljala na seks. Bila sva v dnevni, ko me je dvignil in nesel v sobo in odložil na posteljo in se ulegel zraven. Bila sem oblečena.
Jasno je vedel da ne želim seksa.


babnica se mečka v parku, za policijsko postajo, … pri sebi doma v svoji sobi, ko so starši v dnevni ..
vse ostalo je izzivanje, ponujanje, navajanje … desci smo pač lovci.
vzeti denarnico iz odprtega avta (kabrio, okno, odklenjeno vozilo ) ni kraja … je pa navajanje na krajo – in to je oteževalno za “okradenega”!!

Govorimo o dveh najstnikih, halo! O dveh, ki sta enakovredno stara in premlada za seks. Ne mešaj ostalega zraven. Ti si odrasla, brezdomec tudi, tukaj pa sta dva otroka. Prva nepoučena punca, ki je prezgodaj začela s seksom in fant njenih let, ki se mu je ob poljubljanju in stiskanju, utrgalo. Nikjer ne zagovarjam tega, kar se je zgodilo, le razumem obe plati.
Dekle se mora pogovoriti z nekom, ker sploh ne dojame svoje dela krivde in ji sedaj tolažbe v stilu “nisi kriva” nič ne koristijo. Mora vedeti, da če si ne želi odnosov, nima kaj iskati pri fantu, če pa že pride do česarkoli, pa mora jasno in gladko oditi. TO jo je treba poučiti.
Kot je treba fantu JASNO povedati, da ne pomeni ne.

A še vedno sta tu dva najstnika, ki se ne zavedata posledic.

draga izgubljena, posiljena si bila, to je dejstvo. Kot vidiš, polovici ljudi ni jasno, kaj posilstvo je in tudi če boš prijavila, boš naletela na zaničevanje in nerazumevanje, to je jasno kot beli dan, zato te razumem, če tega ne boš in/ali ne želiš. Če boš, pa kapo dol za tvoj pogum, mogoče se bo posiljevalec vsaj zamislil, tudi če ne pride do obsodbe.

Želim ti vse dobro,
Bojan

Posilstvo je posilstvo, če so najstniki al ne. In če sta premlada za seks, je on definitivno premlad za posiljevanje.

New Report

Close